Karta atleta

Export do excelu
  • Plaňanský Matěj
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.78 Mariánské Lázně 10.09.2019
60 m 09.39 h Praha - Stromovka 26.01.2019
150 m 21.72 Mariánské Lázně 10.09.2019
150 m 22.69 h Praha - Stromovka 26.01.2019
300 m 56.12 Chodov 05.05.2018
800 m 2:54.78 Ostrov 25.09.2019
60 m překážek 12.37 Kladno 29.09.2019
pětiboj 1099 Ostrov 25.09.2019
hod kriketovým míčkem 28.76 Ostrov 25.09.2019
skok daleký 4.06 Nýřany 21.08.2019
skok daleký 4.08 h Praha - Stromovka 26.01.2019
Přespolní běh 4:10 Chodov 13.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.78 Mariánské Lázně 10.09.2019
60 m 09.39 h Praha - Stromovka 26.01.2019
150 m 21.72 Mariánské Lázně 10.09.2019
150 m 22.69 h Praha - Stromovka 26.01.2019
800 m 2:54.78 Ostrov 25.09.2019
60 m překážek 12.37 Kladno 29.09.2019
pětiboj 1099 Ostrov 25.09.2019
hod kriketovým míčkem 28.76 Ostrov 25.09.2019
skok daleký 4.06 Nýřany 21.08.2019
skok daleký 4.08 h Praha - Stromovka 26.01.2019
Přespolní běh 4:10 Chodov 13.10.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.12.2019 Testovací závod SG 2 (test) 60 m př./Žcm test NM
31.12.2019 Testovací závod SG 2 (test) dálka/Žcm test NM
13.10.2019 Běh Smolnickým kopcem - Krajský přebor v přespolním běhu pro rok 2019 (ŠAK Chodov, z.s.) Přespolní běh/Žcm 6 Chodov 4:10
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. A (A. C. TEPO Kladno ) 60 m př./Žcm/B02 7 Kladno 12.37
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. A (A. C. TEPO Kladno ) dálka/Žcm 13 Kladno 4.25
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) pětiboj/Žcm 4 Ostrov 1099
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) 60 m př./Žcm/B02 1 Ostrov 12.41
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) kriket/Žcm 8 Ostrov 28.76
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) dálka/Žcm Ostrov 4.13
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) 800 m/Žcm 7 Ostrov 2:54.78
25.09.2019 Víceboje mladšího žactva (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Žcm/B02 1 Ostrov 09.02
10.09.2019 XXXIV. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, XI. ročník Memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) 60 m/Žci 4 Mariánské Lázně 08.78
10.09.2019 XXXIV. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, XI. ročník Memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) 150 m/Žci/B02 3 Mariánské Lázně 21.72
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) dálka/Žcm Ostrov 4.22
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Žcm/B01 4 Ostrov 08.85
21.08.2019 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2019 (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Žcm/F Nýřany 08.89
21.08.2019 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2019 (AKM Viktoria Plzeň) dálka/Žcm Nýřany 4.06
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) dálka/Žcm 6 Karlovy Vary 3.92
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 60 m/Žcm Karlovy Vary 08.89
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) dálka/Žcm/F 7 Stříbro 4.02
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žcm/R03 3 Stříbro 09.29
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) pětiboj/Žcm 11 Mariánské Lázně 0557
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) kriket/Žcm 28 Mariánské Lázně 20.25
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) dálka/Žcm 11 Mariánské Lázně 3.56
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) 60 m př./Žcm/B02 2 Mariánské Lázně 12.71
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) 60 m/Žcm/B02 Mariánské Lázně NM
14.05.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně, z.s.) 800 m/Žcm/B02 3 Mariánské Lázně 3:02.3
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/M/B04 5 Cheb 09.50
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/M/B04 7 Cheb 23.67
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Žcm/B01 3 Praha - Stromovka 09.39
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) dálka/Žcm Praha - Stromovka 4.08
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 150 m/Žcm/B01 2 Praha - Stromovka 22.69