Karta atleta

Export do excelu
  • Šiška Matěj
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér Robert Novotný
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.76 Olomouc 04.06.2018
60 m 08.76 h Olomouc 14.12.2018
150 m 22.22 Olomouc 30.05.2018
300 m 52.09 Olomouc 17.05.2017
800 m 2:41.01 Olomouc 21.05.2018
60 m překážek 11.83 Olomouc 21.05.2018
pětiboj 1379 Olomouc 21.05.2018
čtyřboj 1079 Olomouc 04.10.2017
hod kriketovým míčkem 41.94 Přerov 10.10.2018
skok daleký 4.95 Šumperk 06.10.2019
skok daleký 4.64 h Ostrava - Vítkovice 08.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.67 Olomouc 02.10.2019
60 m 08.77 h Olomouc 11.01.2019
800 m 4:10.20 Olomouc 02.10.2019
pětiboj 0088 Olomouc 02.10.2019
hod kriketovým míčkem 19.87 Olomouc 02.10.2019
skok daleký 4.95 Šumperk 06.10.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žcm/F 5 Šumperk 4.95
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) kriket/Žcm 31 Olomouc 19.87
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žcm Olomouc NM
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žcm/B01 31 Olomouc 4:10.20
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) pětiboj/Žcm 32 Olomouc 0088
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žcm/B04 8 Olomouc 10.67
21.08.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (AK Olomouc) 60 m/M/B02 Olomouc DNS
21.08.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (AK Olomouc) dálka/M 9 Olomouc 4.53
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) dálka/Žcm/F Hranice 4.60
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 60 m/Žcm/B04 Hranice DNS
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žcm Šumperk 4.54
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žcm/B04 Šumperk DNS
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) dálka/Žcm/F Prostějov 4.53
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žcm Olomouc 4.49
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m/Žcm/R01 1 Olomouc 08.77
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m/Žcm/FA 4 Olomouc 12.64
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) dálka/Žcm Olomouc NM