Karta atleta

Export do excelu
  • Černý Šimon
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér Bennett Romana
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.8 h Kladno 06.12.2018
60 m 10.13 Kladno 08.10.2018
150 m 24.21 h Praha - Strahov 02.02.2019
800 m 3:21.63 Kladno 08.10.2018
50 m překážek 10.1 h Kladno 06.12.2018
60 m překážek 12.60 Kladno 08.10.2018
pětiboj 0705 Kladno 08.10.2018
hod oštěpem 500g 33.07 Kutná Hora 21.09.2019
hod kriketovým míčkem 56.07 Kladno 17.05.2019
vrh koulí 3kg 10.72 Roztoky 06.09.2019
vrh koulí 3kg 08.48 h Praha - Strahov 02.02.2019
vrh koulí 4kg 10.03 h Praha - Strahov 12.01.2020
skok daleký 3.68 Kladno 08.10.2018
skok daleký 3.45 h Kladno 06.12.2018
skok vysoký 1.30 h Kladno 06.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 4kg 10.03 h Praha - Strahov 12.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.12.2019 Testovací závod SG 2 (test) koule 3kg/Žcm test NM
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) oštěp 500g/Žcm/F 4 Kutná Hora 33.07
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) koule 3kg/Žcm/F 4 Kutná Hora 10.00
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) koule 3kg/Žcm Roztoky 10.72
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) oštěp 500g/Žcm Roztoky 29.67
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) koule 3kg/Žcm 4 Slaný 09.29
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) kriket/Žcm/F 7 Slaný 44.18
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) koule 3kg/Žcm/F Beroun 09.35
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) oštěp 500g/Žcm/F Beroun 30.67
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) kriket/Žcm Kladno 56.07
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) koule 3kg/Žcm 4 Kladno 09.24
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) koule 3kg/Žcm/F Kutná Hora 08.75
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) oštěp 500g/Žcm/F 6 Kutná Hora 23.82
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) koule 3kg/Žcm/F Praha - Strahov 08.48
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 150 m/Žcm/B09 3 Praha - Strahov 24.21
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žcm/B6 2 Kladno 08.54
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m př./Žcm/B4 3 Kladno 10.76
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) výška/Žcm 6= Kladno 1.15
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) koule 3kg/Žcm Kladno 07.50