Karta atleta

Export do excelu
  • Radim Aulický
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Sokol Roztoky u Prahy
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.5 Roztoky u Prahy 06.04.2019
60 m 08.54 h Praha - Strahov 12.01.2020
60 m 08.3 Roztoky 04.10.2020
100 m 13.1 Roztoky 04.10.2020
150 m 21.6 Roztoky u Prahy 06.04.2019
150 m 20.85 h Praha - Stromovka 16.02.2020
200 m 27.3 Roztoky 04.10.2020
300 m 49.92 Beroun 07.06.2019
600 m 2:00.28 Kladno 21.06.2018
800 m 2:56.83 Kladno 01.06.2018
800 m 2:48.25 h Praha - Strahov 02.02.2019
1000 m 3:42.35 Beroun 18.05.2018
1500 m 6:02.90 Kladno 04.09.2018
60 m překážek (0.76) 11.86 Slaný 21.06.2019
60 m překážek (0.76) 10.87 h Praha-Stromovka 19.12.2019
60 m překážek 10.6 Roztoky u Prahy 24.06.2020
200 m překážek (0.76) 31.25 Kladno 01.07.2020
skok vysoký 1.25 Roztoky u Prahy 06.04.2019
skok daleký 4.52 h Praha - Strahov 12.01.2020
skok daleký 5.20 Roztoky u Prahy 13.09.2020
vrh koulí 3kg 07.77 h Praha-Stromovka 19.12.2019
vrh koulí 4kg 08.41 Roztoky 03.10.2020
hod diskem 1kg 24.88 Roztoky 03.10.2020
hod oštěpem 500g 26.86 Beroun 07.06.2019
hod oštěpem 600g 32.84 Roztoky u Prahy 13.09.2020
hod oštěpem 800g 29.72 Roztoky u Prahy 13.09.2020
hod kriketovým míčkem 35.57 Slaný 21.06.2019
čtyřboj 1317 h Praha-Stromovka 19.12.2019
sprintérský trojboj 1353 Roztoky 04.10.2020
vrhačský trojboj 1080 Roztoky 03.10.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.5 Roztoky u Prahy 06.04.2019
60 m 08.65 h Praha-Stromovka 19.12.2019
150 m 21.6 Roztoky u Prahy 06.04.2019
300 m 49.92 Beroun 07.06.2019
800 m 2:48.25 h Praha - Strahov 02.02.2019
800 m 3:14.11 Kutná Hora 05.05.2019
60 m překážek (0.76) 11.86 Slaný 21.06.2019
60 m překážek (0.76) 10.87 h Praha-Stromovka 19.12.2019
skok vysoký 1.25 Roztoky u Prahy 06.04.2019
skok daleký 3.94 Roztoky u Prahy 06.04.2019
skok daleký 4.51 h Praha-Stromovka 19.12.2019
vrh koulí 3kg 07.77 h Praha-Stromovka 19.12.2019
hod oštěpem 500g 26.86 Beroun 07.06.2019
hod kriketovým míčkem 35.57 Slaný 21.06.2019
čtyřboj 1317 h Praha-Stromovka 19.12.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) čtyřboj/Žcm Praha-Stromovka 1317
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 1 Praha-Stromovka 10.87
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žcm/B01 5 Praha-Stromovka 2:51.60
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žcm Praha-Stromovka 4.51
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 4 Praha-Stromovka 07.77
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žcm/B03 1 Praha-Stromovka 08.65
01.10.2019 Svatováclavský přespoláček (Sokol Roztoky u Prahy) Přespolní běh/Žcm/F Roztoky u Prahy 0:02:56
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) hod oštěpem 500g/Žcm 6 Roztoky 26.65
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m překážek (0.76)/Žcm 4 Roztoky 11.19
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 21 Slaný 35.57
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 3 Slaný 11.86
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm/F 6 Beroun 26.86
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žcm/B07 2 Beroun 49.92
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žcm 24 Kladno 35.52
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 800 m/Žcm/B01 12 Kutná Hora 3:14.11
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B04 2 Kutná Hora 11.90
06.04.2019 Roztocký otvírák (Sokol Roztoky u Prahy) 50 m/M/F 5 Roztoky u Prahy 07.5
06.04.2019 Roztocký otvírák (Sokol Roztoky u Prahy) 150 m/M/F 5 Roztoky u Prahy 21.6
06.04.2019 Roztocký otvírák (Sokol Roztoky u Prahy) skok daleký/M/F 6 Roztoky u Prahy 3.94
06.04.2019 Roztocký otvírák (Sokol Roztoky u Prahy) skok vysoký/M/F 4 Roztoky u Prahy 1.25
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 800 m/Žcm/B01 8 Praha - Strahov 2:48.25
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B04 2 Praha - Strahov 12.16