Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Gloza
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště
  • Trenér: Filípek Michal
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.39 Zlín 30.05.2018
150 m 22.90 Zlín 25.04.2018
150 m 22.80 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
800 m 3:13.18 Zlín 30.05.2018
60 m překážek (0.76) 13.39 Zlín 30.05.2018
skok vysoký 1.42 Zlín 04.09.2019
skok vysoký 1.35 h Uherské Hradiště 20.12.2019
skok daleký 3.75 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
skok daleký 4.94 Zlín 24.06.2020
vrh koulí 3kg 09.55 Hranice 22.09.2019
vrh koulí 4kg 09.02 Zlín 24.06.2020
hod kriketovým míčkem 44.15 Otrokovice 25.04.2019
pohár rozhlasu 0550 Hodonín 07.05.2019
pětiboj 0833 Zlín 30.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.43 Otrokovice 25.04.2019
150 m 22.80 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
800 m 3:39.94 Otrokovice 25.04.2019
60 m překážek (0.76) 12.66 Otrokovice 25.04.2019
skok vysoký 1.42 Zlín 04.09.2019
skok vysoký 1.35 h Uherské Hradiště 20.12.2019
skok daleký 3.75 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
skok daleký 4.33 Zlín 05.06.2019
vrh koulí 3kg 09.55 Hranice 22.09.2019
hod kriketovým míčkem 44.15 Otrokovice 25.04.2019
pohár rozhlasu 0550 Hodonín 07.05.2019
pětiboj 0832 Otrokovice 25.04.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.12.2019 Vánoční víceboj a skok vysoký (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok vysoký/Žcm 5 Uherské Hradiště 1.35
20.12.2019 Vánoční víceboj a skok vysoký (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 30 m/Žcm 12= Uherské Hradiště 05.12
20.12.2019 Vánoční víceboj a skok vysoký (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod plným míčem 2kg/Žcm 1= Uherské Hradiště 09.00
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) skok vysoký/Žcm/F 9 Hranice 1.40
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm/F 5 Hranice 09.55
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) skok vysoký/Žcm Zlín 1.42
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) vrh koulí 3kg/Žcm 4 Zlín 08.65
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) vrh koulí 3kg/Žcm/F Zlín 08.33
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) skok vysoký/Žcm/F 5 Zlín 1.33
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) skok daleký/Žcm/F 5 Zlín 4.33
17.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský (Chlumecký Zbyněk , zbynek.c@seznam.cz, 777604585) pohár rozhlasu/Žcm 47 Břeclav 0283
17.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský (Chlumecký Zbyněk , zbynek.c@seznam.cz, 777604585) skok daleký/Žcm 17 Břeclav 4.11
17.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jihomoravský (Chlumecký Zbyněk , zbynek.c@seznam.cz, 777604585) skok vysoký/Žcm 13= Břeclav 1.35
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hodonín, Kategorie III (Lípa Lukáš, akhodonin@seznam.cz, 730553944) pohár rozhlasu/Žcm 34 Hodonín 0550
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hodonín, Kategorie III (Lípa Lukáš, akhodonin@seznam.cz, 730553944) skok daleký/Žcm 11 Hodonín 4.41
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hodonín, Kategorie III (Lípa Lukáš, akhodonin@seznam.cz, 730553944) skok vysoký/Žcm 13 Hodonín 1.34
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) pětiboj/Žcm/F 22 Otrokovice 0832
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) hod kriketovým míčkem/Žcm 16 Otrokovice 44.15
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žcm 9 Otrokovice 3.87
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Žcm/B02 6 Otrokovice 3:39.94
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žcm/B02 3 Otrokovice 09.43
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 3 Otrokovice 12.66
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) skok daleký/Žcm/FB 13 Ostrava - Vítkovice 3.75
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 150 m/Žcm/B03 2 Ostrava - Vítkovice 22.80