Karta atleta

Export do excelu
  • Sedlecký Martin
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér Michal Sláma
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.14 České Budějovice 8.10.2017
60 m 08.51 Brno 9.9.2019
60 m 08.84 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
150 m 19.91 Vyškov 29.9.2019
150 m 21.29 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
200 m 31.55 Brno 13.8.2018
300 m 43.22 Blansko 26.9.2019
300 m 44.20 h Ostrava - Vítkovice 10.3.2019
500 m 1:41.74 Brno 16.7.2018
600 m 1:48.73 Brno 28.8.2019
600 m 2:01.7 h Brno-Nový Lískovec 12.1.2018
800 m 2:55.05 Brno 14.10.2018
800 m 2:44.25 h Ostrava 21.1.2018
čtyřboj 0937 Brno 14.10.2018
hod oštěpem 500g 19.42 Blansko 8.6.2017
hod kriketovým míčkem 46.06 Brno 10.9.2018
hod plným míčem 1kg 08.54 České Budějovice 8.10.2017
vrh koulí 3kg 06.30 Brno 14.10.2018
skok daleký 4.89 Břeclav 4.5.2019
skok daleký 4.50 h Ostrava - Vítkovice 10.3.2019
Přespolní běh 0:05:45 Hodonín 20.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.51 Brno 9.9.2019
60 m 08.84 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
150 m 19.91 Vyškov 29.9.2019
150 m 21.49 h Ostrava - Vítkovice 18.1.2019
300 m 43.22 Blansko 26.9.2019
300 m 44.20 h Ostrava - Vítkovice 10.3.2019
600 m 1:48.73 Brno 28.8.2019
hod kriketovým míčkem 44.23 Brno 28.8.2019
skok daleký 4.89 Břeclav 4.5.2019
skok daleký 4.50 h Ostrava - Vítkovice 10.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 150 m/Žcm/B02 4 Vyškov 19.91
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) dálka/Žcm 8 Vyškov 4.61
26.09.2019 Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje (ASK Blansko) dálka/Žcm Blansko NM
26.09.2019 Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje (ASK Blansko) 300 m/Žcm/B01 2 Blansko 43.22
26.09.2019 Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje (ASK Blansko) 150 m/Žcm/B01 4 Blansko 20.50
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 300 m/Žcm/B01 5 Hranice 43.83
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) dálka/Žcm/F 12 Hranice 4.58
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R6 2 Brno 08.51
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 150 m/Žcm/R5 3 Brno 20.57
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/Žcm/KA 16 Brno 4.47
28.08.2019 Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting (AK Olymp Brno) kriket/Žcm 4 Brno 44.23
28.08.2019 Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting (AK Olymp Brno) dálka/Žcm Brno 4.69
28.08.2019 Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting (AK Olymp Brno) 600 m/Žcm Brno 1:48.73
28.08.2019 Memoriál Josefa Sečkáře - mezinárodní meeting (AK Olymp Brno) 60 m/Žcm/B01 2 Brno 08.89
13.06.2019 2. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva JmKAS, skupina A (AC Moravská Slavia Brno) 60 m/Žcm/B01 6 Brno 10.58
13.06.2019 2. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva JmKAS, skupina A (AC Moravská Slavia Brno) 300 m/Žcm/B01 Brno DNS
13.06.2019 2. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva JmKAS, skupina A (AC Moravská Slavia Brno) dálka/Žcm/F Brno 4.76
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) 60 m/Žcm/B01 2 Blansko 08.70
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) dálka/Žcm 4 Blansko 4.29
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) 150 m/Žcm/B01 1 Blansko 20.70
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žcm/F 4 Břeclav 08.56
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Žcm/F Břeclav 4.89
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žcm/B01 1 Břeclav 43.91
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žcm/R02 1 Břeclav 08.88
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žcm/F Brno 4.52
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žcm/B04 1 Brno 08.44
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/Žcm/B03 1 Brno 44.13
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) dálka/Žcm 5 Ostrava - Vítkovice 4.50
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) 300 m/Žcm/B01 4 Ostrava - Vítkovice 44.20
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žcm/B01 2 Ostrava - Vítkovice 44.74
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žcm 9 Ostrava - Vítkovice 4.24
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B03 3 Ostrava - Vítkovice 21.65
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) dálka/Žcm/FA Ostrava - Vítkovice 4.49
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 150 m/Žcm/B01 2 Ostrava - Vítkovice 21.49
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 60 m/Žcm/R02 4 Ostrava - Vítkovice 09.23
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žcm/F01 6 Ostrava - Vítkovice 4.25
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R01 2 Ostrava - Vítkovice 08.84
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žcm/B01 4 Ostrava - Vítkovice 47.03
11.01.2019 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žcm/R02 2 Brno-Nový Lískovec 09.35