Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Huml
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.73 h Jablonec nad Nisou 03.12.2017
60 m 09.19 h Praha - Strahov 11.02.2018
60 m 08.82 Beroun 07.06.2019
150 m 22.84 h Praha - Strahov 11.02.2018
150 m 21.16 Brno 10.09.2019
300 m 49.48 h Jablonec nad Nisou 03.12.2017
300 m 46.04 Roztoky 06.09.2019
600 m 1:57.69 Kladno 21.06.2018
800 m 2:38.85 Brno 10.09.2019
1000 m 3:26.72 Kutná Hora 21.09.2019
60 m překážek (0.76) 12.31 Beroun 07.06.2019
skok daleký 3.60 Slaný 11.05.2018
pohár rozhlasu 0901 Beroun 10.05.2018
hod kriketovým míčkem 43.32 Brno 10.09.2019
hod plným míčem 1kg 07.20 h Jablonec nad Nisou 03.12.2017
pětiboj 1164 Slaný 11.05.2018
trojboj 1478 h Jablonec nad Nisou 03.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.82 Beroun 07.06.2019
150 m 21.16 Brno 10.09.2019
300 m 46.04 Roztoky 06.09.2019
800 m 2:38.85 Brno 10.09.2019
1000 m 3:26.72 Kutná Hora 21.09.2019
60 m překážek (0.76) 12.31 Beroun 07.06.2019
pohár rozhlasu 0702 Beroun 06.05.2019
hod kriketovým míčkem 43.32 Brno 10.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 1000 m/Žcm/B02 4 Kutná Hora 3:26.72
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R8 4 Brno 08.92
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 800 m/Žcm/B3 5 Brno 2:38.85
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 150 m/Žcm/R7 2 Brno 21.16
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žcm/KB 5 Brno 43.32
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Žcm/R09 1 Roztoky 08.89
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Žcm/FB Roztoky 08.81
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 300 m/Žcm/B05 2 Roztoky 46.04
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žci 10 Stará Boleslav 2:41.80
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žcm 5 Stará Boleslav 09.21
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žcm 5 Stará Boleslav 09.10
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/Žcm/B01 Stará Boleslav DNS
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 5 Beroun 12.31
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žcm/R02 3 Beroun 08.98
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žcm/FB Beroun 08.82
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žcm 9 Kladno 42.30
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žcm/B01 2 Kladno 21.43
06.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III (Kateřina Zajícová, kzajicova@domecekhorovice.cz, 739633518) 1000 m/Žcm/B01 5 Beroun 3:35.1
06.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III (Kateřina Zajícová, kzajicova@domecekhorovice.cz, 739633518) pohár rozhlasu/Žcm/F 14 Beroun 0702
06.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III (Kateřina Zajícová, kzajicova@domecekhorovice.cz, 739633518) 60 m/Žcm/B02 4 Beroun 08.6
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 19 Kutná Hora 38.51
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m/Žcm/R09 2 Kutná Hora 09.10