Karta atleta

Export do excelu
  • Kloc Albert
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický klub Prostějov, z. s.
  • Trenér Dalibor Ovečka
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.09 Prostějov 23.04.2019
60 m 09.16 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
150 m 23.37 Prostějov 23.04.2019
300 m 52.64 Prostějov 23.04.2019
800 m 3:07.54 Prostějov 03.09.2019
1500 m 7:37.1 h Prostějov 06.12.2017
60 m překážek 12.09 h Olomouc 15.02.2019
čtyřboj 0872 Prostějov 03.09.2019
hod oštěpem 500g 29.47 Hranice 18.06.2019
hod kriketovým míčkem 43.57 Olomouc 30.05.2018
skok daleký 4.28 Šumperk 30.05.2019
skok daleký 3.91 h Olomouc 15.02.2019
skok vysoký 1.30 h Prostějov - ZŠ J. Železného 19.12.2018
Přespolní běh 0:06:38 Prostějov - Kolářovy sady 20.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.09 Prostějov 23.04.2019
60 m 09.16 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
150 m 23.37 Prostějov 23.04.2019
300 m 52.64 Prostějov 23.04.2019
800 m 3:07.54 Prostějov 03.09.2019
60 m překážek 12.09 h Olomouc 15.02.2019
čtyřboj 0872 Prostějov 03.09.2019
hod oštěpem 500g 29.47 Hranice 18.06.2019
hod kriketovým míčkem 41.85 Prostějov 03.09.2019
skok daleký 4.28 Šumperk 30.05.2019
skok daleký 3.91 h Olomouc 15.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žcm/F 18 Šumperk 3.94
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) oštěp 500g/Žcm/F 12 Šumperk 25.78
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) oštěp 500g/Žcm 10 Vyškov 25.90
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) oštěp 500g/Žcm/F 11 Hranice 22.29
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) oštěp 500g/Žcm/F Prostějov 25.11
03.09.2019 Atletické úterý + okr. víceboje ml. žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) čtyřboj/Žcm Prostějov 0872
03.09.2019 Atletické úterý + okr. víceboje ml. žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) dálka/Žcm Prostějov 4.20
03.09.2019 Atletické úterý + okr. víceboje ml. žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) kriket/Žcm 4 Prostějov 41.85
03.09.2019 Atletické úterý + okr. víceboje ml. žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 800 m/Žcm/B02 3 Prostějov 3:07.54
03.09.2019 Atletické úterý + okr. víceboje ml. žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žcm/B04 1 Prostějov 09.37
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) oštěp 500g/Žcm/F Hranice 29.47
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) dálka/Žcm/F 9 Hranice 4.09
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) kriket/Žcm 10 Šumperk 41.16
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žcm 6 Šumperk 4.28
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) oštěp 500g/Žcm/F Prostějov 26.70
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) dálka/Žcm/F Prostějov 4.43
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) oštěp 500g/Žcm Olomouc 25.57
30.04.2019 Okresní přebory (technické disc.) (Atletický klub Prostějov, z. s.) dálka/Žcm Prostějov 4.41
30.04.2019 Okresní přebory (technické disc.) (Atletický klub Prostějov, z. s.) oštěp 500g/Žcm Prostějov 25.28
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 150 m/Žcm/B04 2 Prostějov 23.37
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žcm/B04 2 Prostějov 09.09
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 300 m/Žcm/B04 2 Prostějov 52.64
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) dálka/Žcm/FB Olomouc 3.91
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m př./Žcm/FB Olomouc 12.09
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m př./Žcm/R03 2 Olomouc 12.21
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žcm/R03 4 Olomouc 09.28
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R10 3 Ostrava - Vítkovice 09.16