Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtěch Turek
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ TŽ Třinec
  • Trenér: Lubojacki Kamil, Černý Vladimír
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.29 h Ostrava - Vítkovice 10.03.2019
60 m 07.61 Třinec 02.06.2021
150 m 20.01 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
150 m 18.00 Třinec 17.06.2021
200 m 24.16 h Ostrava 25.01.2022
300 m 37.50 Brno 06.09.2021
300 m 38.67 h Ostrava 08.01.2022
400 m 53.52 Třinec 02.06.2021
400 m 53.13 h Ostrava 25.01.2022
600 m 1:44.5 Frýdek-Místek 11.04.2018
600 m 1:25.11 h Ostrava 08.01.2022
800 m 1:59.44 Mladá Boleslav 19.09.2021
800 m 2:00.37 h Ostrava 19.01.2022
1000 m 2:46.39 Třinec 11.07.2021
1500 m 4:49.52 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
1500 m 4:24.32 Brno 05.09.2021
1 anglická míle 5:39.4 Frýdek-Místek 17.10.2018
3000 m 09:59.66 Třinec 26.08.2021
60 m překážek (0.76) 10.21 Frýdek-Místek 05.09.2019
100 m překážek (0.84) 14.75 Třinec 17.06.2021
skok vysoký 1.63 Třinec 11.07.2021
skok o tyči 2.50 Třinec 27.06.2020
skok daleký 5.65 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
skok daleký 6.00 Opava 09.06.2021
vrh koulí 4kg 08.91 Třinec 11.07.2021
hod diskem 1kg 29.64 Třinec 10.07.2021
hod oštěpem 500g 30.43 Třinec 13.06.2019
hod oštěpem 600g 37.34 Třinec 10.07.2021
hod kriketovým míčkem 46.66 Třinec 06.10.2018
pohár rozhlasu 0790 Třinec 09.05.2019
pětiboj 2173 Třinec 15.10.2019
devítiboj 4730 Třinec 10.07.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.29 h Ostrava - Vítkovice 10.03.2019
60 m 08.42 Třinec 09.05.2019
150 m 20.01 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
150 m 19.62 Frýdek-Místek 17.06.2019
300 m 42.13 Frýdek-Místek 17.06.2019
800 m 2:20.08 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
800 m 2:12.66 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
1000 m 2:57.22 Vyškov 29.09.2019
1500 m 5:04.50 Frýdek-Místek 05.09.2019
1500 m 4:49.52 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
60 m překážek (0.76) 10.21 Frýdek-Místek 05.09.2019
skok daleký 5.69 Brno 11.09.2019
skok daleký 5.64 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
hod oštěpem 500g 30.43 Třinec 13.06.2019
pohár rozhlasu 0790 Třinec 09.05.2019
hod kriketovým míčkem 43.33 Třinec 15.10.2019
pětiboj 2173 Třinec 15.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 1500 m/Žcm Ostrava - Vítkovice 4:49.52
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žcm/S01 3 Ostrava - Vítkovice 5.64
19.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu Přespolní běh/Žcm Ostravice 0:03:26
15.10.2019 Pětiboj mladšího žactva a vložené závody žactva (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žcm Třinec 2173
15.10.2019 Pětiboj mladšího žactva a vložené závody žactva (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76)/Žcm Třinec 10.29
15.10.2019 Pětiboj mladšího žactva a vložené závody žactva (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žcm Třinec 43.33
15.10.2019 Pětiboj mladšího žactva a vložené závody žactva (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B01 1 Třinec 08.55
15.10.2019 Pětiboj mladšího žactva a vložené závody žactva (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žcm Třinec 5.43
15.10.2019 Pětiboj mladšího žactva a vložené závody žactva (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žcm Třinec 2:24.34
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 1000 m/Žcm Vyškov 2:57.22
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/Žcm Vyškov 5.39
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 800 m/Žcm/F Hranice 2:14.38
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) skok daleký/Žcm/F Hranice 5.42
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok daleký/Žcm/KA 3 Brno 5.29
11.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok daleký/Žcm/FA Brno 5.69
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 800 m/Žcm/B1 3 Brno 2:14.05
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 1 Frýdek-Místek 10.21
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žcm/F Frýdek-Místek 5.41
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1500 m/Žcm/F Frýdek-Místek 5:04.50
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 800 m/Žcm/R1 1 Jablonec nad Nisou 2:12.66
25.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže skok daleký/Žcm/K1 1 Jablonec nad Nisou 5.64
25.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 800 m/Žcm/F Jablonec nad Nisou 2:12.68
26.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže skok daleký/Žcm/F 5 Jablonec nad Nisou 5.35
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žcm/F Frýdek-Místek 5.39
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žcm/B01 2 Frýdek-Místek 42.13
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žcm/B03 2 Frýdek-Místek 19.62
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Žcm/F 5 Třinec 30.43
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žcm/B01 1 Třinec 2:30.48
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žcm Třinec 5.40
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 500g/Žcm 7 Opava 27.77
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žcm Opava 5.11
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 300 m/Žcm/B04 1 Opava 43.43
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žcm Frýdek Místek 4.84
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žcm/F Frýdek Místek 2:23.04
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek - Místek-Třinec Kategorie III a IV (Szmeková Emilie, eszmekova@atletika.cz) pohár rozhlasu/Žcm 13 Třinec 0790
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek - Místek-Třinec Kategorie III a IV (Szmeková Emilie, eszmekova@atletika.cz) skok daleký/Žcm/F Třinec 4.81
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Frýdek - Místek-Třinec Kategorie III a IV (Szmeková Emilie, eszmekova@atletika.cz) 60 m/Žcm/B04 1 Třinec 08.42
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žcm Mladá Boleslav 06:56
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žcm Ostrava - Vítkovice 5.23
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm Ostrava - Vítkovice 08.29
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/F Ostrava - Vítkovice 08.31
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci 10 Ostrava - Vítkovice 4.65
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R01 1 Ostrava - Vítkovice 08.37
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žci/B01 12 Ostrava - Vítkovice 2:29.19
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B01 1 Ostrava - Vítkovice 2:20.08
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žcm Ostrava - Vítkovice 5.07
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žcm/F01 Ostrava - Vítkovice 4.99
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B01 1 Ostrava - Vítkovice 2:22.67
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B01 1 Ostrava - Vítkovice 20.01