Karta atleta

Export do excelu
  • Lopour Šimon
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: BYAC Brno
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
30 m 05.20 Brno – ZŠ Horníkova 11.5.2018
60 m 09.04 Brno 10.9.2018
60 m 09.19 h Olomouc 11.1.2019
150 m 20.97 Blansko 9.5.2019
300 m 43.38 Brno 12.5.2019
800 m 2:15.61 Břeclav 4.5.2019
800 m 2:19.65 h Ostrava 9.2.2019
1500 m 4:44.17 Olomouc 8.5.2019
1500 m 4:39.97 h Ostrava - Vítkovice 10.3.2019
60 m překážek 12.96 Brno-Laštůvkova 23.5.2018
pětiboj 1106 Brno-Laštůvkova 23.5.2018
hod kriketovým míčkem 36.00 Brno-Horníkova 28.4.2018
skok daleký 3.63 Brno-Laštůvkova 23.5.2018
skok daleký 4.01 h Olomouc 11.1.2019
skok vysoký 1.19 Brno-Horníkova 28.4.2018
Přespolní běh 06:45 Mladá Boleslav 30.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.19 h Olomouc 11.1.2019
150 m 20.97 Blansko 9.5.2019
300 m 43.38 Brno 12.5.2019
800 m 2:15.61 Břeclav 4.5.2019
800 m 2:19.65 h Ostrava 9.2.2019
1500 m 4:44.17 Olomouc 8.5.2019
1500 m 4:39.97 h Ostrava - Vítkovice 10.3.2019
skok daleký 4.26 Brno 12.5.2019
skok daleký 4.01 h Olomouc 11.1.2019
Přespolní běh 06:45 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) 60 m/Žcm/F Brno 08.78
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) 300 m/Žci Brno 43.38
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) dálka/Žcm Brno 4.26
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) 60 m/Žcm/R01 1 Brno 08.66
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) 800 m/Žcm/B 1 Blansko 2:36.10
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) 150 m/Žcm/B01 2 Blansko 20.97
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m/Žci/F 4 Olomouc 4:44.17
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žcm/F Břeclav 2:15.61
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žcm/B03 1 Břeclav 21.16
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žcm Mladá Boleslav 06:45
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) 1500 m/Žcm Ostrava - Vítkovice 4:39.97
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žci/B01 10 Ostrava - Vítkovice 2:22.27
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 800 m/Žcm/B01 1 Ostrava 2:19.65
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B01 2 Ostrava - Vítkovice 2:20.40
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žcm 25 Ostrava - Vítkovice 3.80
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) dálka/Žcm 5 Olomouc 4.01
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 800 m/Žcm/B01 1 Olomouc 2:34.07
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m/Žcm/R02 2 Olomouc 09.32
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m/Žcm/FC Olomouc 09.19