Karta atleta

Export do excelu
  • Lopour Šimon
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: BYAC Brno
  • Trenér Jan Pokorný
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
30 m 05.20 Brno – ZŠ Horníkova 11.05.2018
60 m 08.57 Brno 09.09.2019
60 m 09.19 h Olomouc 11.01.2019
150 m 20.18 Vyškov 29.09.2019
300 m 43.38 Brno 12.05.2019
800 m 2:10.72 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
800 m 2:19.65 h Ostrava 09.02.2019
1000 m 2:56.03 Vyškov 29.09.2019
1500 m 4:42.02 Brno 13.06.2019
1500 m 4:39.97 h Ostrava - Vítkovice 10.03.2019
60 m překážek 12.96 Brno-Laštůvkova 23.05.2018
pětiboj 1106 Brno-Laštůvkova 23.05.2018
hod kriketovým míčkem 36.00 Brno-Horníkova 28.04.2018
skok daleký 3.63 Brno-Laštůvkova 23.05.2018
skok daleký 4.01 h Olomouc 11.01.2019
skok vysoký 1.19 Brno-Horníkova 28.04.2018
Přespolní běh 0:03:26 Ostravice 19.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.57 Brno 09.09.2019
60 m 09.19 h Olomouc 11.01.2019
150 m 20.18 Vyškov 29.09.2019
300 m 43.38 Brno 12.05.2019
800 m 2:10.72 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
800 m 2:19.65 h Ostrava 09.02.2019
1000 m 2:56.03 Vyškov 29.09.2019
1500 m 4:42.02 Brno 13.06.2019
1500 m 4:39.97 h Ostrava - Vítkovice 10.03.2019
skok daleký 4.26 Brno 12.05.2019
skok daleký 4.01 h Olomouc 11.01.2019
Přespolní běh 0:03:26 Ostravice 19.10.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.10.2019 Běh okolo Štrbského plesa (JAC Brno) Přespolní běh/M/B 1 Štrbské pleso 0:08:02
19.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu Přespolní běh/Žcm Ostravice 0:03:26
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žcm/B01 1 Šumperk 2:22.72
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žcm/B02 4 Šumperk 08.72
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žcm/B02 3 Šumperk 20.60
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 1000 m/Žcm Vyškov 2:56.03
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 150 m/Žcm/B01 7 Vyškov 20.18
26.09.2019 Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje (ASK Blansko) 60 m/Žcm/FA 6 Blansko 08.78
26.09.2019 Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje (ASK Blansko) 1500 m/Žcm Blansko 4:57.93
26.09.2019 Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje (ASK Blansko) 150 m/Žcm/B01 5 Blansko 20.54
26.09.2019 Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje (ASK Blansko) 60 m/Žcm/R01 4 Blansko 08.72
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 1500 m/Žcm/F Hranice 4:49.12
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 150 m/Žcm/B01 5 Hranice 20.84
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 150 m/Žcm/R5 2 Brno 20.36
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 800 m/Žcm/B1 1 Brno 2:12.54
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R4 4 Brno 08.57
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 800 m/Žcm/R2 1 Jablonec nad Nisou 2:12.87
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 800 m/Žcm/F Jablonec nad Nisou 2:10.72
13.06.2019 2. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva JmKAS, skupina A (AC Moravská Slavia Brno) 60 m/Žcm/B03 1 Brno 08.67
13.06.2019 2. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva JmKAS, skupina A (AC Moravská Slavia Brno) 1500 m/Žcm/F Brno 4:42.02
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) 60 m/Žcm/F Brno 08.78
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) 300 m/Žci Brno 43.38
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) dálka/Žcm Brno 4.26
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) 60 m/Žcm/R01 1 Brno 08.66
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) 800 m/Žcm/B 1 Blansko 2:36.10
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) 150 m/Žcm/B01 2 Blansko 20.97
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m/Žci/F 4 Olomouc 4:44.17
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žcm/F Břeclav 2:15.61
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žcm/B03 1 Břeclav 21.16
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žcm Mladá Boleslav 06:45
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) 1500 m/Žcm Ostrava - Vítkovice 4:39.97
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žci/B01 10 Ostrava - Vítkovice 2:22.27
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 800 m/Žcm/B01 1 Ostrava 2:19.65
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B01 2 Ostrava - Vítkovice 2:20.40
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žcm 25 Ostrava - Vítkovice 3.80
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) dálka/Žcm 5 Olomouc 4.01
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 800 m/Žcm/B01 1 Olomouc 2:34.07
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m/Žcm/R02 2 Olomouc 09.32
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m/Žcm/FC Olomouc 09.19