Karta atleta

Export do excelu
  • Kryštof Vejrosta
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AC Čáslav z.s.
  • Trenér: Jana Červenková, Jsef Kučera, Ludmila Formanová
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.27 Litomyšl 03.08.2019
60 m 08.89 h Praha - Strahov 11.02.2018
60 m 08.44 Kolín 20.05.2020
100 m 13.54 Vlašim 30.05.2020
150 m 21.06 h Praha - Strahov 02.02.2019
150 m 20.24 Kutná Hora 21.09.2019
200 m 27.20 Vlašim 30.05.2020
300 m 42.88 h Praha - Strahov 12.01.2020
300 m 42.39 Kolín 20.05.2020
600 m 1:58.64 Brno 07.09.2016
800 m 2:34.47 Stará Boleslav 05.10.2019
60 m překážek (0.76) 09.66 Kladno 29.09.2019
60 m překážek (0.84) 10.01 h Praha - Strahov 07.12.2019
100 m překážek (0.84) 15.46 Kladno 01.07.2020
200 m překážek (0.76) 30.67 Kladno 01.07.2020
skok vysoký 1.25 h Čáslav 01.03.2019
skok vysoký 1.34 Čáslav 18.09.2019
skok daleký 4.96 Čáslav 01.06.2020
vrh koulí 2kg 06.23 Čáslav 15.10.2017
vrh koulí 3kg 05.64 Čáslav 15.10.2018
hod diskem 0,75kg 20.31 Čáslav 28.09.2016
hod kriketovým míčkem 41.41 Stará Boleslav 05.10.2019
pětiboj 2008 Stará Boleslav 05.10.2019
sprintérský trojboj 1244 Vlašim 30.05.2020
vrhačský trojboj 0823 Čáslav 28.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.27 Litomyšl 03.08.2019
60 m 08.52 Stará Boleslav 05.10.2019
100 m 14.05 Kolín 21.08.2019
150 m 21.06 h Praha - Strahov 02.02.2019
150 m 20.24 Kutná Hora 21.09.2019
200 m 28.81 Kolín 21.08.2019
300 m 44.55 Kutná Hora 06.09.2019
300 m 43.66 h Praha - Strahov 07.12.2019
800 m 2:34.47 Stará Boleslav 05.10.2019
60 m překážek (0.76) 09.66 Kladno 29.09.2019
60 m překážek (0.84) 10.01 h Praha - Strahov 07.12.2019
200 m překážek (0.76) 31.93 Kolín 14.06.2019
skok vysoký 1.25 h Čáslav 01.03.2019
skok vysoký 1.34 Čáslav 18.09.2019
skok daleký 4.79 Stará Boleslav 05.10.2019
hod kriketovým míčkem 41.41 Stará Boleslav 05.10.2019
pětiboj 2008 Stará Boleslav 05.10.2019
sprintérský trojboj 0967 Kolín 21.08.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.12.2019 Testovací závod SG 2 (test) 60 m překážek (0.76)/Žcm test NM
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 60 m překážek (0.84)/Žci/B01 4 Praha - Strahov 10.01
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 300 m/J/B06 4 Praha - Strahov 43.66
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 1 Stará Boleslav 09.87
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žcm/B03 1 Stará Boleslav 08.52
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 4 Stará Boleslav 41.41
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žcm Stará Boleslav 4.79
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žcm Stará Boleslav 2:34.47
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) pětiboj/Žcm Stará Boleslav 2008
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. A (A. C. TEPO Kladno ) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 2 Kladno 09.66
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 150 m/Žcm/B01 3 Kutná Hora 20.24
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 3 Kutná Hora 09.80
18.09.2019 Oddílové přebory ve skoku do výšky (AC Čáslav z.s.) skok vysoký/Žci Čáslav 1.34
16.09.2019 Oddílové přebory v dálce a tyči (AC Čáslav z.s.) skok daleký/M 4 Čáslav 4.41
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 4 Kutná Hora 09.92
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 300 m/Žcm/B04 1 Kutná Hora 44.55
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprintérský trojboj/M 15 Kolín 0967
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B04 3 Kolín 08.67
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B03 6 Kolín 14.05
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B04 3 Kolín 28.81
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprintérský trojboj/Mix/B Litomyšl NM
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 40 yardů/Žci Litomyšl 06.11
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 50 m/Žci Litomyšl 07.27
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žci Litomyšl 08.56
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 2 Čáslav 09.88
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) 150 m/Žcm/B01 3 Čáslav 20.85
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m překážek (0.76)/Žci/B02 MS Kolín 31.93
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 200 m překážek (0.76)/Žci/B01 MS Čáslav 32.86
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 2 Stará Boleslav 09.90
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) 150 m/Žcm/B06 1 Stará Boleslav 21.01
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žcm 5 Kolín 1759
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žcm 14 Kolín 38.96
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm 9 Kolín 4.15
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B04 2 Kolín 10.05
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/B05 2 Kolín 08.68
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm/B03 4 Kolín 2:38.71
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 150 m/Žcm/B09 1 Kutná Hora 20.46
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 1 Kutná Hora 10.06
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m překážek (0.76)/Žci/B01 MS Vlašim 32.57
23.03.2019 Krajský přebor Libereckého kraje v přespolním běhu (AC Mladá Boleslav z.s.) Přespolní běh/Žcm/B MS Mladá Boleslav - park Štěpánka 0:03:26
01.03.2019 Halové oddílové přebory mladšího žactva r.06-07, přípravky starší r.08-09 a přípravky mladší r.10-11 (AC Čáslav z.s.) skok vysoký/Žcm/F 2= Čáslav 1.25
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 3 Praha - Strahov 10.67
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 150 m/Žcm/B01 2 Praha - Strahov 21.06
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 MS Praha - Strahov 10.71
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/Žcm/B09 MS Praha - Strahov 21.94