Karta atleta

Export do excelu
  • Schmidt Štěpán
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
  • Trenér
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.61 Praha - Eden 11.09.2019
60 m 08.52 h Praha-Stromovka 19.12.2019
150 m 21.03 Praha - Děkanka 18.09.2019
150 m 21.49 h Praha-Stromovka 01.12.2018
300 m 46.88 Praha - Podvinný Mlýn 09.06.2019
600 m 2:02.39 Praha - Jeseniova 24.04.2017
600 m 2:04.76 h Praha-Stromovka 21.12.2017
800 m 2:44.09 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
800 m 2:53.50 h Praha-Stromovka 19.12.2019
60 m překážek 12.84 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
60 m překážek 11.79 h Praha-Stromovka 19.12.2019
pětiboj 1165 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
čtyřboj 1150 h Praha-Stromovka 19.12.2019
hod kriketovým míčkem 33.50 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
vrh koulí 3kg 05.95 Praha - Jeseniova 17.06.2019
vrh koulí 3kg 06.24 h Praha-Stromovka 19.12.2019
skok daleký 3.80 Praha - Děkanka 09.05.2019
skok daleký 3.96 h Praha-Stromovka 19.12.2019
Přespolní běh 0:05:13 Praha - ZŠ Pošepného 17.11.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) čtyřboj/Žcm 7 Praha-Stromovka 1150
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B02 2 Praha-Stromovka 11.79
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žcm/B01 7 Praha-Stromovka 2:53.50
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žcm 12 Praha-Stromovka 3.96
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žcm 12 Praha-Stromovka 06.24
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žcm/B02 1 Praha-Stromovka 08.52
17.11.2019 Přebor Prahy v přespolním běhu všech kategorií (Atletika Jižní Město z.s. a PAS) Přespolní běh/Žcm 14 Praha - ZŠ Pošepného 0:05:13
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 20 Praha - Podvinný Mlýn 1165
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) kriket/Žcm/S01 13 Praha - Podvinný Mlýn 33.50
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/S01 8 Praha - Podvinný Mlýn 3.89
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/B04 4 Praha - Podvinný Mlýn 12.84
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B02 1 Praha - Podvinný Mlýn 08.93
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B02 3 Praha - Podvinný Mlýn 2:44.09
18.09.2019 Finále "B" MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žcm/B01 5 Praha - Děkanka 08.66
18.09.2019 Finále "B" MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žcm/B01 4 Praha - Děkanka 21.03
11.09.2019 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina D (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B01 2 Praha - Eden 08.61
11.09.2019 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina D (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B01 2 Praha - Eden 21.62
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) koule 3kg/Žcm 10 Praha - Jeseniova 05.95
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 150 m/Žcm/B02 3 Praha - Jeseniova 22.09
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/FA 5 Praha - Podvinný Mlýn 08.70
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 300 m/Žcm/B01 5 Praha - Podvinný Mlýn 46.88
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/R06 1 Praha - Podvinný Mlýn 08.82
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) dálka/Žcm/F 10 Praha - Jeseniova 3.68
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/B02 3 Praha - Jeseniova 13.06
16.05.2019 Veřejné závody žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) dálka/Žcm 4 Újezd nad Lesy 3.86
16.05.2019 Veřejné závody žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) 800 m/Žcm/B02 1 Újezd nad Lesy 2:48.8
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žcm/B01 1 Praha - Stromovka 08.61
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žcm/F Praha - Stromovka NM
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) dálka/Žcm/F 18 Praha - Děkanka 3.80
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 60 m/Žcm/B05 2 Praha - Děkanka 08.69
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/R05 1 Praha - Strahov 08.85
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žcm/R09 2 Praha - Strahov 22.57
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/FB Praha - Strahov 08.83
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) dálka/Žcm 7 Praha - Juliska 3.87
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm/R16 2 Praha - Juliska 09.05
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm/FB Praha - Juliska DNS