Karta atleta

Export do excelu
  • Derka Michal
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický klub AHA Vyškov, z. s.
  • Trenér Magdaléna Hajzlerová
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.61 Vyškov 18.06.2019
60 m 08.99 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
150 m 20.51 Šumperk 06.10.2019
150 m 21.50 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
300 m 44.54 Brno 22.07.2019
300 m 45.15 h Ostrava - Vítkovice 10.03.2019
400 m 63.08 Vyškov 26.06.2019
800 m 2:33.53 Vyškov 18.06.2019
1000 m 3:48.01 Vyškov 27.06.2018
1500 m 5:37.09 Blansko 26.09.2019
1 anglická míle 6:30.07 Vyškov 05.09.2019
60 m překážek 10.19 Vyškov 29.09.2019
60 m překážek 12.23 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
200 m překážek 35.15 Vyškov 26.06.2019
1500 m překážek 5:48.52 Vyškov 01.06.2019
pětiboj 1765 Vyškov 18.06.2019
čtyřboj 0718 Vyškov 25.09.2018
hod oštěpem 500g 14.64 Vyškov 25.05.2017
hod kriketovým míčkem 36.12 Vyškov 18.06.2019
skok daleký 4.26 Vyškov 18.06.2019
skok o tyči 2.13 Vyškov 10.09.2019
skok vysoký 1.35 Vyškov 22.10.2019
skok vysoký 1.15 h Vyškov 15.01.2019
Přespolní běh 0:03:26 Vyškov 26.11.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.61 Vyškov 18.06.2019
60 m 08.99 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
150 m 20.51 Šumperk 06.10.2019
150 m 21.50 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
300 m 44.54 Brno 22.07.2019
300 m 45.15 h Ostrava - Vítkovice 10.03.2019
400 m 63.08 Vyškov 26.06.2019
800 m 2:33.53 Vyškov 18.06.2019
1500 m 5:37.09 Blansko 26.09.2019
1 anglická míle 6:30.07 Vyškov 05.09.2019
60 m překážek 10.19 Vyškov 29.09.2019
60 m překážek 12.23 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
200 m překážek 35.15 Vyškov 26.06.2019
1500 m překážek 5:48.52 Vyškov 01.06.2019
pětiboj 1765 Vyškov 18.06.2019
hod kriketovým míčkem 36.12 Vyškov 18.06.2019
skok daleký 4.26 Vyškov 18.06.2019
skok o tyči 2.13 Vyškov 10.09.2019
skok vysoký 1.35 Vyškov 22.10.2019
skok vysoký 1.15 h Vyškov 15.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.10.2019 Závody ve skoku vysokém (ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole a AHA Vyškov) výška/Žcm/F Vyškov 1.35
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žcm/B01 10 Šumperk 2:46.25
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m př./Žcm/B02 3 Šumperk 10.51
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žcm/B03 1 Šumperk 20.51
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 60 m př./Žcm/B02 3 Vyškov 10.19
26.09.2019 Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje (ASK Blansko) 60 m př./Žcm/B01 4 Blansko 10.38
26.09.2019 Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje (ASK Blansko) 1500 m/Žcm Blansko 5:37.09
26.09.2019 Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje (ASK Blansko) 150 m/Žcm/B01 6 Blansko 20.78
24.09.2019 Atletický 4boj s vloženou disciplínou 150m (Atletický klub AHA Vyškov) 60 m/Žcm/B01 1 Vyškov 08.86
24.09.2019 Atletický 4boj s vloženou disciplínou 150m (Atletický klub AHA Vyškov) kriket/Žcm 9 Vyškov 34.70
24.09.2019 Atletický 4boj s vloženou disciplínou 150m (Atletický klub AHA Vyškov) dálka/Žcm Vyškov 4.13
24.09.2019 Atletický 4boj s vloženou disciplínou 150m (Atletický klub AHA Vyškov) 800 m/Žcm Vyškov 2:43.77
24.09.2019 Atletický 4boj s vloženou disciplínou 150m (Atletický klub AHA Vyškov) čtyřboj/Žcm Vyškov 1099
10.09.2019 AHA tyčka (Atletický klub AHA Vyškov z. s.) tyč/M/F 8 Vyškov 2.13
05.09.2019 Vyškovská míle, Běh naděje (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 1 míle/M 9 Vyškov 6:30.07
22.07.2019 2. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/M/B01 1 Brno 44.54
22.07.2019 2. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/M/B04 3 Brno 20.73
20.07.2019 Běh kolem Vyškova (Orel Vyškov / LRS Vyškov) 800 m/Žcm/B 1 Vyškov 2:34.0
26.06.2019 "Memoriály" ve Vyškově (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 60 m př./Žcm Vyškov 10.34
26.06.2019 "Memoriály" ve Vyškově (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/M/B02 2 Vyškov 63.08
26.06.2019 "Memoriály" ve Vyškově (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m př./M/B01 6 Vyškov 35.15
18.06.2019 Nanukový pětiboj (Atletický klub AHA Vyškov) 60 m př./Žcm/B01 1 Vyškov 10.37
18.06.2019 Nanukový pětiboj (Atletický klub AHA Vyškov) 60 m/Žcm/B03 1 Vyškov 08.61
18.06.2019 Nanukový pětiboj (Atletický klub AHA Vyškov) kriket/Žcm 4 Vyškov 36.12
18.06.2019 Nanukový pětiboj (Atletický klub AHA Vyškov) dálka/Žcm Vyškov 4.26
18.06.2019 Nanukový pětiboj (Atletický klub AHA Vyškov) pětiboj/Žcm/F Vyškov 1765
18.06.2019 Nanukový pětiboj (Atletický klub AHA Vyškov) 800 m/Žcm Vyškov 2:33.53
06.06.2019 2.kolo mladší žactvo (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žcm/FA 7 Břeclav 08.89
06.06.2019 2.kolo mladší žactvo (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žcm/B 3 Břeclav 2:41.91
06.06.2019 2.kolo mladší žactvo (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m př./Žcm/B01 1 Břeclav 10.94
06.06.2019 2.kolo mladší žactvo (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žcm/R03 1 Břeclav 08.89
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 1500 m př./Žci/B MS Vyškov 5:48.52
23.05.2019 1. kolo družstev JMK mladšího žactva sk. B (Atletický klub Hodonín,z.s.) 60 m/Žcm/FA Hodonín 08.81
23.05.2019 1. kolo družstev JMK mladšího žactva sk. B (Atletický klub Hodonín,z.s.) 60 m př./Žcm/B01 1 Hodonín 11.39
23.05.2019 1. kolo družstev JMK mladšího žactva sk. B (Atletický klub Hodonín,z.s.) 800 m/Žcm/F Hodonín 2:46.76
23.05.2019 1. kolo družstev JMK mladšího žactva sk. B (Atletický klub Hodonín,z.s.) 60 m/Žcm/R01 3 Hodonín 08.86
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žcm 7 Třinec 1253
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) kriket/Žcm 13 Třinec 28.79
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) dálka/Žcm 4 Třinec 4.05
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žcm 5= Třinec 2:45.09
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B02 1 Třinec 08.93
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žcm/B02 3 Třinec 11.88
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žcm/F 6 Břeclav 08.82
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žcm/R01 3 Břeclav 09.11
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m př./Žcm/B02 4 Břeclav 11.47
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žcm/B02 2 Břeclav 44.85
16.04.2019 VELKÁ CENA ZŠ a MŠ VYŠKOV, LETNÍ POLE A MĚSTA VYŠKOV ve vrhu koulí a skoku dalekém (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) dálka/Žcm Vyškov DNS
16.04.2019 VELKÁ CENA ZŠ a MŠ VYŠKOV, LETNÍ POLE A MĚSTA VYŠKOV ve vrhu koulí a skoku dalekém (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) koule 3kg/Žcm Vyškov DNS
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) 300 m/Žcm/B02 3 Ostrava - Vítkovice 45.15
06.03.2019 Běhání se svíčkou (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/M/B02 3 Vyškov 2:43.21
06.03.2019 Běhání se svíčkou (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 150 m/M/B02 1 Vyškov 21.71
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R02 2 Ostrava - Vítkovice 08.99
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žci/B02 4 Ostrava - Vítkovice 47.09
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žcm/R04 4 Ostrava - Vítkovice 12.23
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žcm/B02 1 Ostrava - Vítkovice 47.09
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B04 1 Ostrava - Vítkovice 21.50
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 60 m př./Žcm/FB Ostrava - Vítkovice 12.34
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 60 m/Žcm/FB 6 Ostrava - Vítkovice 09.02
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 60 m př./Žcm/R02 4 Ostrava - Vítkovice 12.35
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 60 m/Žcm/R04 3 Ostrava - Vítkovice 09.02
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 150 m/Žcm/B02 4 Ostrava - Vítkovice 22.19
15.01.2019 Velká cena ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole, ve skoku do výšky (do 17 let) (AHA Vyškov) výška/Žcm/F 7 Vyškov 1.15