Karta atleta

Export do excelu
  • Machek David
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Slavkov u Brna, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.75 Hodonín 23.5.2019
60 m 09.15 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
150 m 21.52 Břeclav 6.6.2019
150 m 23.00 h Ostrava - Vítkovice 18.1.2019
300 m 46.84 Brno 27.4.2019
60 m překážek 12.94 Slavkov u Brna 11.5.2019
pohár rozhlasu 0585 Vyškov 10.5.2019
vrh koulí 3kg 06.71 Brno 27.4.2019
skok daleký 4.38 Hodonín 23.5.2019
skok daleký 3.96 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.75 Hodonín 23.5.2019
60 m 09.15 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
150 m 21.52 Břeclav 6.6.2019
150 m 23.00 h Ostrava - Vítkovice 18.1.2019
300 m 46.84 Brno 27.4.2019
60 m překážek 12.94 Slavkov u Brna 11.5.2019
pohár rozhlasu 0585 Vyškov 10.5.2019
vrh koulí 3kg 06.71 Brno 27.4.2019
skok daleký 4.38 Hodonín 23.5.2019
skok daleký 3.96 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.06.2019 2.kolo mladší žactvo (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žcm/FA 5 Břeclav 08.84
06.06.2019 2.kolo mladší žactvo (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žcm/B01 1 Břeclav 21.52
06.06.2019 2.kolo mladší žactvo (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Žcm/F 12 Břeclav 3.85
06.06.2019 2.kolo mladší žactvo (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žcm/R02 2 Břeclav 08.86
23.05.2019 1. kolo družstev JMK mladšího žactva sk. B (Atletický klub Hodonín,z.s.) 60 m/Žcm/FA Hodonín 08.75
23.05.2019 1. kolo družstev JMK mladšího žactva sk. B (Atletický klub Hodonín,z.s.) dálka/Žcm/F Hodonín 4.38
23.05.2019 1. kolo družstev JMK mladšího žactva sk. B (Atletický klub Hodonín,z.s.) 60 m/Žcm/R01 2 Hodonín 08.83
23.05.2019 1. kolo družstev JMK mladšího žactva sk. B (Atletický klub Hodonín,z.s.) 150 m/Žcm/B03 1 Hodonín 21.56
11.05.2019 Zahajovací závody mladšího a staršího žactva (Atletika Slavkov u Brna) 300 m/Žcm Slavkov u Brna 49.35
11.05.2019 Zahajovací závody mladšího a staršího žactva (Atletika Slavkov u Brna) 60 m př./Žcm/B02 1 Slavkov u Brna 12.94
11.05.2019 Zahajovací závody mladšího a staršího žactva (Atletika Slavkov u Brna) 60 m/Žcm/B03 1 Slavkov u Brna 08.94
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vyškov, Kategorie III (Kocourek Libor, LiborKocourek@seznam.cz, 732288769) poharR/Žcm 24 Vyškov 0585
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vyškov, Kategorie III (Kocourek Libor, LiborKocourek@seznam.cz, 732288769) dálka/Žcm/F 14 Vyškov 4.12
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vyškov, Kategorie III (Kocourek Libor, LiborKocourek@seznam.cz, 732288769) 60 m/Žcm/B02 2= Vyškov 08.6
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žcm/B01 2= Brno 08.89
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/Žcm/B01 2 Brno 46.84
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) koule 3kg/Žcm/F Brno 06.71
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žcm 17 Ostrava - Vítkovice 3.96
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R02 7 Ostrava - Vítkovice 09.15
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) dálka/Žcm/FA 9 Ostrava - Vítkovice 3.79
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 60 m/Žcm/R06 3 Ostrava - Vítkovice 09.21
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 150 m/Žcm/B04 5 Ostrava - Vítkovice 23.00