Karta atleta

Export do excelu
  • Starý Filip
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.99 Praha - Děkanka 9.5.2019
60 m 08.95 h Praha - Strahov 27.2.2019
150 m 22.45 Praha - Děkanka 11.9.2018
150 m 23.65 h Praha-Stromovka 21.2.2018
300 m 48.67 Praha - Děkanka 6.10.2018
600 m 2:10.10 Praha - Jeseniova 1.6.2017
800 m 2:54.23 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
60 m překážek 10.67 Praha - Děkanka 9.5.2019
60 m překážek 11.16 h Praha - Strahov 27.2.2019
pětiboj 0992 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
hod kriketovým míčkem 36.98 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2018
vrh koulí 3kg 05.97 Praha - Děkanka 6.10.2018
skok daleký 3.79 Praha - Eden 18.9.2018
skok vysoký 1.35 Praha - Děkanka 16.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.99 Praha - Děkanka 9.5.2019
60 m 08.95 h Praha - Strahov 27.2.2019
60 m překážek 10.67 Praha - Děkanka 9.5.2019
60 m překážek 11.16 h Praha - Strahov 27.2.2019
skok daleký 4.25 Praha - Juliska 13.5.2019
skok vysoký 1.35 Praha - Děkanka 16.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.05.2019 Interní závody žactva Spartaku Praha 4 (Spartak Praha 4) výška/Žcm Praha - Děkanka 1.35
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) dálka/Žcm Praha - Juliska 4.25
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m př./Žcm/B01 2 Praha - Juliska 10.81
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 60 m př./Žcm/B02 1 Praha - Děkanka 10.67
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 60 m/Žcm/B02 4 Praha - Děkanka 08.99
25.04.2019 Interní závody žactva Spartaku Praha 4 (Spartak Praha 4) dálka/Žcm/F 8 Praha - Děkanka 3.76
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/FA 4 Praha - Strahov 11.16
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/R08 3 Praha - Strahov 09.03
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/R04 2 Praha - Strahov 11.40
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/FB 6 Praha - Strahov 08.95
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B2 2 Praha - Stromovka 11.82
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B18 3 Praha - Stromovka 09.10