Karta atleta

Export do excelu
  • Pěček Matěj
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.9 Přerov 25.06.2019
60 m 08.55 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
150 m 21.24 Prostějov 17.09.2019
150 m 20.93 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
300 m 53.0 Přerov 18.04.2018
300 m 53.36 h Ostrava 21.01.2018
800 m 2:59.94 Šumperk 09.10.2019
60 m překážek 11.65 Hranice 22.09.2019
60 m překážek 12.04 h Ostrava 09.02.2019
pětiboj 1012 Šumperk 09.10.2019
hod kriketovým míčkem 31.25 Přerov 25.06.2019
vrh koulí 3kg 06.42 Prostějov 17.09.2019
vrh koulí 3kg 07.64 h Olomouc 18.12.2019
vrh koulí 4kg 06.65 h Olomouc 17.01.2020
skok daleký 4.13 Přerov 04.10.2019
skok daleký 3.19 h Olomouc 19.01.2018
skok vysoký 1.17 Hranice 18.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.55 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
150 m 20.93 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
vrh koulí 4kg 06.65 h Olomouc 17.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2019 17. ročník Vánočního utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 3kg/Žcm 7 Olomouc 07.64
18.12.2019 17. ročník Vánočního utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žcm/B03 1 Olomouc 08.62
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) kriket/Žcm/F 27 Šumperk 28.64
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žcm/F 33 Šumperk 3.40
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žcm/B07 1 Šumperk 09.11
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m př./Žcm/B03 2 Šumperk 11.72
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žcm/B02 12 Šumperk 2:59.94
04.10.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mužů, žen, jun, dor a st.žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) dálka/M 7 Přerov 4.13
04.10.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mužů, žen, jun, dor a st.žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) kriket/Žcm Přerov 29.46
04.10.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mužů, žen, jun, dor a st.žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m př./Žcm Přerov 11.87
24.09.2019 Oddílové přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (uzavřený závod) (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) pětiboj/Žcm 5 Přerov 0914
24.09.2019 Oddílové přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (uzavřený závod) (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m př./Žcm/B01 2 Přerov 12.12
24.09.2019 Oddílové přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (uzavřený závod) (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) kriket/Žcm 4 Přerov 29.44
24.09.2019 Oddílové přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (uzavřený závod) (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žcm Přerov 09.14
24.09.2019 Oddílové přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (uzavřený závod) (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) dálka/Žcm 5 Přerov 3.74
24.09.2019 Oddílové přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (uzavřený závod) (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žcm 5 Přerov 3:14.53
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 60 m př./Žcm/B04 4 Hranice 11.65
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 150 m/Žcm/B02 5 Hranice 21.71
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 150 m/Žcm/B01 4 Prostějov 21.24
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) koule 3kg/Žcm/F 11 Prostějov 06.42
25.06.2019 Letní víceboje ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) dálka/Žcm Přerov 4.07
25.06.2019 Letní víceboje ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žcm/B01 2 Přerov 08.9
25.06.2019 Letní víceboje ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) kriket/Žcm Přerov 31.25
25.06.2019 Letní víceboje ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žcm Přerov 3:13.5
25.06.2019 Letní víceboje ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) pětiboj/Žcm Přerov 0972
25.06.2019 Letní víceboje ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m př./Žcm/B01 1 Přerov 12.0
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) výška/Žcm/F 10 Hranice 1.17
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 150 m/Žcm/B02 1 Hranice 22.09
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) výška/Žcm Šumperk NM
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žcm/B03 1 Šumperk 22.58
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m př./Žcm/B02 3 Prostějov 14.19
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 300 m/Žcm/B03 Prostějov DNS
26.04.2019 Zahajovací závody ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žcm 4 Přerov 3:08.2
26.04.2019 Zahajovací závody ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) dálka/Žcm Přerov 4.11
26.04.2019 Zahajovací závody ml.žactva a přípravek (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) koule 3kg/Žcm Přerov 05.49
25.04.2019 Otevřené okresní přebory (SK Hranice) 60 m/M/B04 3 Hranice 09.25
25.04.2019 Otevřené okresní přebory (SK Hranice) dálka/M/F 9 Hranice 3.86
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žcm/R02 5 Ostrava 08.99
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m př./Žcm/R03 3 Ostrava 12.04