Karta atleta

Export do excelu
  • Španěl Jan
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SKM Valašské Meziříčí
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.73 Zlín 30.05.2018
800 m 2:44.52 Otrokovice 25.04.2019
60 m překážek 11.32 Zlín 05.06.2019
60 m překážek 11.80 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
pohár rozhlasu 0284 Uherské Hradiště 23.05.2019
pětiboj 1351 Otrokovice 25.04.2019
hod oštěpem 500g 29.88 Vyškov 29.09.2019
hod kriketovým míčkem 50.14 Otrokovice 25.04.2019
skok daleký 4.19 Zlín 04.09.2019
skok daleký 4.11 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
skok vysoký 1.42 Zlín 05.06.2019
skok vysoký 1.35 h Valašské Meziříčí 09.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.72 Otrokovice 25.04.2019
800 m 2:44.52 Otrokovice 25.04.2019
60 m překážek 11.32 Zlín 05.06.2019
60 m překážek 11.80 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
pohár rozhlasu 0284 Uherské Hradiště 23.05.2019
pětiboj 1351 Otrokovice 25.04.2019
hod oštěpem 500g 29.88 Vyškov 29.09.2019
hod kriketovým míčkem 50.14 Otrokovice 25.04.2019
skok daleký 4.19 Zlín 04.09.2019
skok daleký 4.11 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
skok vysoký 1.42 Zlín 05.06.2019
skok vysoký 1.35 h Valašské Meziříčí 09.03.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) výška/Žcm 12 Vyškov 1.39
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) oštěp 500g/Žcm 8 Vyškov 29.88
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) kriket/Žcm/KA 18 Brno 44.11
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) výška/Žcm/FB 8 Brno 1.38
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/Žcm/KB 17 Brno 4.00
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) výška/Žcm Zlín 1.39
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) dálka/Žcm 4 Zlín 4.19
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) oštěp 500g/Žcm Zlín 26.94
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) výška/Žcm/F Zlín 1.42
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) kriket/Žcm/F 4 Zlín 47.80
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 60 m př./Žcm/B03 1 Zlín 11.32
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) poharR/Žcm 59 Uherské Hradiště 0284
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) kriket/Žcm/F 19 Uherské Hradiště 47.24
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) výška/Žcm/F Uherské Hradiště DNS
17.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vsetín, Kategorie III a IV (Kateřina Sadílková, sadilkova-ddm@seznam.cz, 725280130) poharR/Žcm 43= Valašské Meziříčí 0000
17.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vsetín, Kategorie III a IV (Kateřina Sadílková, sadilkova-ddm@seznam.cz, 725280130) výška/Žcm 12 Valašské Meziříčí 1.27
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) oštěp 500g/Žcm 4 Zlín 22.92
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) výška/Žcm Zlín 1.38
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m př./Žcm/R02 3 Zlín 11.91
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m př./Žcm/FB Zlín 11.55
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) pětiboj/Žcm/F 8 Otrokovice 1351
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) kriket/Žcm 5 Otrokovice 50.14
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žcm Otrokovice 4.17
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Žcm/B07 2 Otrokovice 2:44.52
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žcm/B12 2 Otrokovice 09.72
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m př./Žcm/B12 1 Otrokovice 11.48
09.03.2019 Tradiční Valašská laťka (ZŠ Masarykova, atletický oddíl) výška/Žcm 4 Valašské Meziříčí 1.35
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 60 m př./Žcm/FA 5 Ostrava - Vítkovice 11.80
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 60 m př./Žcm/R01 3 Ostrava - Vítkovice 12.04
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) výška/Žcm/FA Ostrava - Vítkovice 1.32
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) dálka/Žcm/FB 5 Ostrava - Vítkovice 4.11