Karta atleta

Export do excelu
  • Pavinger Jakub
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.2 Praha - Jeseniova 28.6.2018
60 m 08.98 h Praha - Stromovka 13.2.2019
150 m 22.89 Praha - Děkanka 20.6.2017
150 m 21.93 h Praha - Stromovka 13.2.2019
300 m 51.87 Praha - Eden 11.5.2018
300 m 51.29 h Praha-Stromovka 31.1.2018
600 m 2:07.29 Praha - Jeseniova 1.6.2017
800 m 3:00.22 Praha - Jeseniova 17.5.2018
800 m 2:56.28 h Praha - Stromovka 16.1.2019
60 m překážek 11.45 Praha - Eden 11.5.2018
60 m překážek 10.79 h Praha - Strahov 27.2.2019
pohár rozhlasu 0004 Praha - Jeseniova 3.5.2018
pětiboj 1071 Praha - Jeseniova 28.6.2018
hod oštěpem 500g 16.74 Praha-Jeseniova 7.9.2017
hod kriketovým míčkem 46.72 Praha - Jeseniova 17.5.2018
vrh koulí 3kg 05.43 Praha - Děkanka 20.6.2017
skok daleký 3.97 Praha - Jeseniova 3.5.2018
skok daleký 3.91 h Praha-Strahov 1.3.2018
Přespolní běh 0:04:48 Praha - Vítkov 27.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.98 h Praha - Stromovka 13.2.2019
150 m 21.93 h Praha - Stromovka 13.2.2019
800 m 3:10.11 Praha - Stromovka 14.5.2019
800 m 2:56.28 h Praha - Stromovka 16.1.2019
60 m překážek 10.79 h Praha - Strahov 27.2.2019
hod kriketovým míčkem 41.98 Praha - Stromovka 14.5.2019
skok daleký 3.70 h Praha - Juliska 24.1.2019
Přespolní běh 0:04:48 Praha - Vítkov 27.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) kriket/Žcm/F 4 Praha - Stromovka 41.98
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žcm/B02 6 Praha - Stromovka 3:10.11
27.03.2019 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žcm 32 Praha - Vítkov 0:04:48
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/FA Praha - Strahov 10.85
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/R04 1 Praha - Strahov 10.79
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žcm/R02 3 Praha - Strahov 22.49
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B6 3 Praha - Stromovka 08.98
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B1 4 Praha - Stromovka 21.93
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) dálka/Žcm 15 Praha - Juliska 3.70
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m př./Žcm/B02 1 Praha - Juliska 11.58
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B1 4 Praha - Stromovka 11.10
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B4 5 Praha - Stromovka 2:56.28
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B9 4 Praha - Stromovka 09.08