Karta atleta

Export do excelu
  • Pavinger Jakub
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér Vendula Velcová
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.10 Praha - Podvinný Mlýn 22.9.2019
60 m 08.98 h Praha - Stromovka 13.2.2019
150 m 22.89 Praha - Děkanka 20.6.2017
150 m 21.93 h Praha - Stromovka 13.2.2019
300 m 51.87 Praha - Eden 11.5.2018
300 m 51.29 h Praha-Stromovka 31.1.2018
600 m 2:07.29 Praha - Jeseniova 1.6.2017
800 m 2:48.5 Praha - Jeseniova 5.6.2019
800 m 2:56.28 h Praha - Stromovka 16.1.2019
60 m překážek 10.52 Praha - Jeseniova 10.9.2019
60 m překážek 10.79 h Praha - Strahov 27.2.2019
pohár rozhlasu 0004 Praha - Jeseniova 3.5.2018
pětiboj 1435 Praha - Podvinný Mlýn 22.9.2019
hod oštěpem 500g 16.74 Praha-Jeseniova 7.9.2017
hod kriketovým míčkem 47.50 Praha - Podvinný Mlýn 22.9.2019
vrh koulí 3kg 06.04 Praha - Jeseniova 17.6.2019
skok daleký 4.11 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019
skok daleký 3.91 h Praha-Strahov 1.3.2018
Přespolní běh 0:04:48 Praha - Vítkov 27.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.10 Praha - Podvinný Mlýn 22.9.2019
60 m 08.98 h Praha - Stromovka 13.2.2019
150 m 22.08 Praha - Jeseniova 17.6.2019
150 m 21.93 h Praha - Stromovka 13.2.2019
800 m 2:48.5 Praha - Jeseniova 5.6.2019
800 m 2:56.28 h Praha - Stromovka 16.1.2019
60 m překážek 10.52 Praha - Jeseniova 10.9.2019
60 m překážek 10.79 h Praha - Strahov 27.2.2019
pětiboj 1435 Praha - Podvinný Mlýn 22.9.2019
hod kriketovým míčkem 47.50 Praha - Podvinný Mlýn 22.9.2019
vrh koulí 3kg 06.04 Praha - Jeseniova 17.6.2019
skok daleký 4.11 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019
skok daleký 3.70 h Praha - Juliska 24.1.2019
Přespolní běh 0:04:48 Praha - Vítkov 27.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Žcm/B02 2 Jablonec nad Nisou 10.52
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 12 Praha - Podvinný Mlýn 1435
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B12 1 Praha - Podvinný Mlýn 09.10
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B06 11 Praha - Podvinný Mlýn 2:59.69
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/B09 6 Praha - Podvinný Mlýn 10.87
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/S03 9 Praha - Podvinný Mlýn 4.30
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) kriket/Žcm/S03 6 Praha - Podvinný Mlýn 47.50
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B01 3 Praha - Eden 10.52
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B02 4 Praha - Eden 21.59
10.09.2019 Semifinále "B" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) 150 m/Žcm/B01 4 Praha - Jeseniova 22.30
10.09.2019 Semifinále "B" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/B01 2 Praha - Jeseniova 10.52
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/B02 1 Praha - Jeseniova 11.30
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) koule 3kg/Žcm 9 Praha - Jeseniova 06.04
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 150 m/Žcm/B02 2 Praha - Jeseniova 22.08
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm 16 Praha - Podvinný Mlýn 4.11
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/FB 4 Praha - Podvinný Mlýn 11.07
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/R02 3 Praha - Podvinný Mlýn 10.94
05.06.2019 Oddílový víceboj mladšího žactva (SK Jeseniova) kriket/Žcm Praha - Jeseniova 42.50
05.06.2019 Oddílový víceboj mladšího žactva (SK Jeseniova) dálka/Žcm 1= Praha - Jeseniova 4.00
05.06.2019 Oddílový víceboj mladšího žactva (SK Jeseniova) 800 m/Žcm/F Praha - Jeseniova 2:48.5
05.06.2019 Oddílový víceboj mladšího žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B02 1 Praha - Jeseniova 08.7
05.06.2019 Oddílový víceboj mladšího žactva (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/B02 1 Praha - Jeseniova 11.1
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) dálka/Žcm/F Praha - Jeseniova 4.20
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/B02 1 Praha - Jeseniova 10.97
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) kriket/Žcm/F 4 Praha - Stromovka 41.98
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žcm/B02 6 Praha - Stromovka 3:10.11
27.03.2019 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žcm 32 Praha - Vítkov 0:04:48
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/FA Praha - Strahov 10.85
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/R04 1 Praha - Strahov 10.79
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žcm/R02 3 Praha - Strahov 22.49
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B6 3 Praha - Stromovka 08.98
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B1 4 Praha - Stromovka 21.93
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) dálka/Žcm 15 Praha - Juliska 3.70
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m př./Žcm/B02 1 Praha - Juliska 11.58
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B1 4 Praha - Stromovka 11.10
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B4 5 Praha - Stromovka 2:56.28
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B9 4 Praha - Stromovka 09.08