Karta atleta

Export do excelu
  • Svoboda Josef
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Petr Dubský
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.65 Praha - Eden 26.04.2019
60 m 10.13 h Praha - Stromovka 09.01.2019
150 m 29.08 Praha-Mazurská 21.09.2017
150 m 23.80 h Praha - Stromovka 13.02.2019
300 m 51.84 h Praha - Stromovka 16.01.2019
600 m 2:17.77 Praha - Radotín 20.06.2017
800 m 2:31.78 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
800 m 2:30.65 h Praha-Stromovka 07.12.2019
1000 m 3:19.10 Praha - Kotlářka 23.05.2019
60 m překážek 12.89 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
pohár rozhlasu 0489 Praha - Kotlářka 23.05.2019
pětiboj 1086 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
hod kriketovým míčkem 29.94 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
vrh koulí 3kg 04.55 Praha - Radotín 20.06.2018
skok daleký 3.97 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
skok vysoký 1.43 Praha - Přátelství 10.09.2019
skok vysoký 1.40 h Praha-Stromovka 07.12.2019
Přespolní běh 0:05:03 Praha - ZŠ Pošepného 17.11.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.65 Praha - Eden 26.04.2019
60 m 10.13 h Praha - Stromovka 09.01.2019
150 m 23.80 h Praha - Stromovka 13.02.2019
300 m 51.84 h Praha - Stromovka 16.01.2019
800 m 2:31.78 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
800 m 2:30.65 h Praha-Stromovka 07.12.2019
1000 m 3:19.10 Praha - Kotlářka 23.05.2019
60 m překážek 12.89 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
pohár rozhlasu 0489 Praha - Kotlářka 23.05.2019
pětiboj 1086 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
hod kriketovým míčkem 29.94 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
skok daleký 3.97 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
skok vysoký 1.43 Praha - Přátelství 10.09.2019
skok vysoký 1.40 h Praha-Stromovka 07.12.2019
Přespolní běh 0:05:03 Praha - ZŠ Pošepného 17.11.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žci 16= Praha-Stromovka 1.40
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žcm/B2 4 Praha-Stromovka 2:30.65
17.11.2019 Přebor Prahy v přespolním běhu všech kategorií (Atletika Jižní Město z.s. a PAS) Přespolní běh/Žcm 11 Praha - ZŠ Pošepného 0:05:03
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 25 Praha - Podvinný Mlýn 1086
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/B12 2 Praha - Podvinný Mlýn 12.89
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B12 3 Praha - Podvinný Mlýn 09.87
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B05 2 Praha - Podvinný Mlýn 2:31.78
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/S03 15 Praha - Podvinný Mlýn 3.97
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) kriket/Žcm/S03 21 Praha - Podvinný Mlýn 29.94
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B01 6 Praha - Eden 2:35.29
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) výška/Žcm 5 Praha - Eden 1.39
10.09.2019 Semifinále A MPD mladšího žactva (USK Praha) výška/Žcm Praha - Přátelství 1.43
10.09.2019 Semifinále A MPD mladšího žactva (USK Praha) 800 m/Žcm/F Praha - Přátelství 2:35.16
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (A. C. Sparta Praha) kriket/Žcm/F 7 Praha - Podvinný Mlýn 29.93
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B01 2 Praha - Podvinný Mlýn 2:37.67
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B01 8 Praha - Podvinný Mlýn 2:35.43
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) výška/Žcm 4 Praha - Pekařka 1.37
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) 60 m/Žcm/B02 4 Praha - Pekařka 09.95
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) poharR/Žcm 21 Praha - Kotlářka 0489
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) 1000 m/Žcm/B01 5 Praha - Kotlářka 3:19.10
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) dálka/Žcm 8 Praha - Vokovice 3.83
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) 60 m př./Žcm/B02 3 Praha - Vokovice 13.24
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 800 m/Žcm/B01 6 Praha - Děkanka 2:34.81
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žcm 34 Praha - Eden 0969
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B07 6 Praha - Eden 13.32
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žcm/F02 29 Praha - Eden 28.19
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm/F02 15 Praha - Eden 3.85
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B08 5 Praha - Eden 09.65
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B04 1 Praha - Eden 2:39.93
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 800 m/Žcm/B02 3 Praha - Strahov 2:38.67
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B22 6 Praha - Stromovka 23.80
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 800 m/Žci/B02 MS Praha - Strahov 2:49.24
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B21 2 Praha - Stromovka 51.84
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B5 8 Praha - Stromovka 2:44.45
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B9 7 Praha - Stromovka 10.13