Karta atleta

Export do excelu
  • Daniel Kulhánek
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Voňavková Eva
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.49 h Kladno 10.01.2019
60 m 08.69 Kladno 01.06.2020
150 m 22.21 h Praha - Strahov 11.02.2018
150 m 20.70 Kladno 14.07.2020
200 m 27.57 Kladno 01.06.2020
800 m 2:41.30 Slaný 11.05.2018
50 m překážek (0.76) 09.53 h Kladno 10.01.2019
60 m překážek (0.76) 10.88 Beroun 18.05.2018
60 m překážek (0.76) 10.93 h Praha - Strahov 02.02.2019
200 m překážek (0.76) 33.33 Slaný 05.06.2020
skok vysoký 1.45 h Kladno 06.12.2018
skok vysoký 1.63 Kladno 28.08.2020
skok daleký 4.94 h Praha - Strahov 02.02.2019
skok daleký 5.15 Beroun 12.09.2020
vrh koulí 3kg 06.84 h Kladno 10.01.2019
hod kriketovým míčkem 44.53 Slaný 21.06.2019
pětiboj 1433 Slaný 11.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.49 h Kladno 10.01.2019
50 m překážek (0.76) 09.53 h Kladno 10.01.2019
60 m překážek (0.76) 10.93 h Praha - Strahov 02.02.2019
skok vysoký 1.43 h Praha - Strahov 02.02.2019
skok vysoký 1.49 Slaný 21.06.2019
skok daleký 4.94 h Praha - Strahov 02.02.2019
skok daleký 4.52 Kladno 17.05.2019
vrh koulí 3kg 06.84 h Kladno 10.01.2019
hod kriketovým míčkem 44.53 Slaný 21.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok vysoký/Žcm/F Kutná Hora 1.46
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok daleký/Žcm/F 5 Kutná Hora 4.48
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) skok vysoký/Žcm Roztoky 1.40
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) skok daleký/Žcm 8 Roztoky 4.31
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) skok vysoký/Žcm Slaný 1.49
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 6 Slaný 44.53
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žcm/FA Beroun DNS
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok vysoký/Žcm/F Beroun 1.48
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žcm Kladno 1.43
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žcm Kladno 4.52
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) skok vysoký/Žcm/F 4 Kutná Hora 1.41
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) skok daleký/Žcm/F 5 Kutná Hora 4.31
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) skok vysoký/Žcm/F Praha - Strahov 1.43
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 4 Praha - Strahov 10.93
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) skok daleký/Žcm/F Praha - Strahov 4.94
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žcm/B1 1 Kladno 07.49
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m překážek (0.76)/Žcm/B1 2 Kladno 09.53
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žcm Kladno 1.40
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Žcm 4 Kladno 06.84