Karta atleta

Export do excelu
  • Vereskov Dominik
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AK Šternberk z.s.
  • Trenér Michaela Mondeková
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.7 Šternberk 25.4.2019
60 m 09.57 Přerov 1.5.2018
60 m 09.38 h Olomouc 15.2.2019
100 m 15.26 Přerov 1.5.2018
150 m 23.79 Prostějov 19.9.2018
150 m 23.21 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
200 m 32.41 Přerov 1.5.2018
300 m 50.69 Blansko 30.9.2018
300 m 49.58 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
600 m 2:00.2 Šternberk 25.4.2019
800 m 2:38.22 Hranice 22.9.2019
60 m překážek 12.62 Olomouc 9.5.2018
sprintérský trojboj 0478 Přerov 1.5.2018
pohár rozhlasu 0347 Olomouc 9.5.2018
pětiboj 1132 Přerov 10.10.2018
čtyřboj 1870 Šternberk 25.4.2019
hod kriketovým míčkem 39.60 Olomouc 9.5.2018
hod raketkou 38.55 Šternberk 25.4.2019
skok daleký 4.33 Hranice 18.6.2019
skok daleký 4.27 h Olomouc 15.2.2019
skok vysoký 1.19 Šternberk 29.5.2018
Přespolní běh 0:00:57 Šternberk 6.5.2019
Beh do vrchu 0:57:54 Šternberk - Moravský Beroun 5.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.7 Šternberk 25.4.2019
60 m 09.38 h Olomouc 15.2.2019
150 m 23.21 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
300 m 49.58 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
600 m 2:00.2 Šternberk 25.4.2019
800 m 2:38.22 Hranice 22.9.2019
čtyřboj 1870 Šternberk 25.4.2019
hod raketkou 38.55 Šternberk 25.4.2019
skok daleký 4.33 Hranice 18.6.2019
skok daleký 4.27 h Olomouc 15.2.2019
Přespolní běh 0:00:57 Šternberk 6.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Běžecký pohár OK 9. závod Podzimní běh parkem (Atletický klub Šternberk z.s.) Přespolní běh/Žcm/F Šternberk 0:03:37
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 800 m/Žcm/F 8 Hranice 2:38.22
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) dálka/Žcm/F 22 Hranice 4.07
14.09.2019 Běžecký pohár OK 7. závod Uničovská Maratonka (Atletický klub Šternberk z.s.) Přespolní běh/Žcm/B01 4 Šternberk 0:03:57
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) dálka/Žcm/F 4 Hranice 4.33
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 800 m/Žcm/F 6 Hranice 2:38.48
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 800 m/Žcm/F 5 Prostějov 2:38.91
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) dálka/Žcm/F 6 Prostějov 4.20
06.05.2019 Běžecký pohár OK 6. závod Hášův běh (AK Šternberk) Přespolní běh/Žcm 9 Šternberk 0:00:57
25.04.2019 Atletický čtyřboj žactva (AK Šternberk) čtyřboj/Žcm/F 4 Šternberk 1870
25.04.2019 Atletický čtyřboj žactva (AK Šternberk) raketka/Žcm 5 Šternberk 38.55
25.04.2019 Atletický čtyřboj žactva (AK Šternberk) 50 m/Žcm 6= Šternberk 07.7
25.04.2019 Atletický čtyřboj žactva (AK Šternberk) dálka/Žcm 5 Šternberk 4.10
25.04.2019 Atletický čtyřboj žactva (AK Šternberk) 600 m/Žcm 4 Šternberk 2:00.2
14.04.2019 Běžecký pohár OK 5. závod Běh Tyršovými sady přípravek (AK Šternberk) Přespolní běh/Žcm/F Šternberk 0:03:35
14.04.2019 Běžecký pohár OK 5. závod Běh Tyršovými sady žactva (AK Šternberk) Přespolní běh/Žcm Šternberk 0:03:35
13.04.2019 11. ročník Běžeckého poháru mládeže Olomouckého kraje (Atletický klub Olomouc z.s.) Přespolní běh/Žcm Olomouc 0:03:29
04.04.2019 Jarní běh šternberských škol žáků (AK Šternberk ) Přespolní běh/Žcm/F Šternberk 0:03:27
23.02.2019 Běžecký pohár OK 1. závod Rohálovská desítka (Atletický klub Šternberk ) Přespolní běh/Žcm Šternberk 0:02:59
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) dálka/Žcm/FA 6 Olomouc 4.27
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žcm/R05 2 Olomouc 09.38
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R08 4 Ostrava - Vítkovice 09.50
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žcm/B03 1 Ostrava - Vítkovice 49.58
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B04 5 Ostrava - Vítkovice 23.21