Karta atleta

Export do excelu
  • Brýdl Jáchym
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Svitavy, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.87 Ústí nad Orlicí 13.6.2018
60 m 09.04 h Praha - Stromovka 27.1.2019
150 m 21.87 Ústí nad Orlicí 13.6.2018
150 m 23.38 h Jablonec nad Nisou 4.2.2018
800 m 2:55.32 Svitavy 27.4.2019
60 m překážek 12.39 Svitavy 27.4.2019
60 m překážek 11.99 h Praha - Stromovka 27.1.2019
pětiboj 1118 Svitavy 27.4.2019
hod kriketovým míčkem 33.11 Svitavy 27.4.2019
skok daleký 4.14 Svitavy 10.6.2018
skok daleký 4.06 h Praha - Stromovka 27.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.03 Svitavy 27.4.2019
60 m 09.04 h Praha - Stromovka 27.1.2019
800 m 2:55.32 Svitavy 27.4.2019
60 m překážek 12.39 Svitavy 27.4.2019
60 m překážek 11.99 h Praha - Stromovka 27.1.2019
pětiboj 1118 Svitavy 27.4.2019
hod kriketovým míčkem 33.11 Svitavy 27.4.2019
skok daleký 4.27 Ústí nad Orlicí 12.6.2019
skok daleký 4.06 h Praha - Stromovka 27.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.06.2019 3. kolo KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva - skupina B (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/Žcm 5 Ústí nad Orlicí 4.27
12.06.2019 3. kolo KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva - skupina B (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žcm/FA 5 Ústí nad Orlicí 09.59
12.06.2019 3. kolo KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva - skupina B (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žcm/R03 3 Ústí nad Orlicí 09.23
15.05.2019 1. kolo KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva - skupina B (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žcm/FA 5 Ústí nad Orlicí 09.20
15.05.2019 1. kolo KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva - skupina B (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/Žcm 4 Ústí nad Orlicí 4.22
15.05.2019 1. kolo KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva - skupina B (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žcm/R01 2 Ústí nad Orlicí 09.10
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) 60 m př./Žcm/B01 5 Svitavy 12.39
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) kriket/Žcm 8 Svitavy 33.11
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) 60 m/Žcm Svitavy 09.03
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) dálka/Žcm 5 Svitavy 4.06
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) 800 m/Žcm 9 Svitavy 2:55.32
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m př./Žcm/B01 6 Praha - Stromovka 11.99
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) dálka/Žcm 8 Praha - Stromovka 4.06
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/Žcm/R03 4 Praha - Stromovka 09.04