Karta atleta

Export do excelu
  • Moudrý Marek
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický klub Prostějov, z. s.
  • Trenér Dalibor Ovečka
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.89 Šumperk 09.10.2019
60 m 10.05 h Olomouc 19.01.2018
150 m 25.55 Prostějov 23.04.2019
300 m 54.38 Šumperk 30.05.2019
800 m 2:51.48 Šumperk 06.10.2019
800 m 2:52.13 h Olomouc 18.12.2019
60 m překážek 12.65 Šumperk 09.10.2019
60 m překážek 12.77 h Olomouc 09.02.2018
pětiboj 0909 Šumperk 09.10.2019
čtyřboj 0528 Prostějov 04.09.2018
hod oštěpem 500g 18.67 Přerov 15.05.2018
hod kriketovým míčkem 41.06 Šumperk 09.10.2019
vrh koulí 3kg 07.75 Prostějov 17.09.2019
vrh koulí 3kg 08.94 h Olomouc 18.12.2019
vrh koulí 4kg 07.08 h Olomouc 17.01.2020
skok daleký 3.70 Šumperk 09.10.2019
skok vysoký 1.05 h Prostějov 20.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 4kg 07.08 h Olomouc 17.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2019 17. ročník Vánočního utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 3kg/Žcm Olomouc 08.94
18.12.2019 17. ročník Vánočního utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žcm 7 Olomouc 2:52.13
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) kriket/Žcm/F 8 Šumperk 41.06
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žcm/F 23 Šumperk 3.70
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žcm/B07 4 Šumperk 09.89
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m př./Žcm/B07 2 Šumperk 12.65
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žcm/B02 9 Šumperk 2:59.03
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) koule 3kg/Žcm/F 17 Šumperk 07.70
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žcm/B02 3 Šumperk 2:51.48
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) koule 3kg/Žcm/F 7 Prostějov 07.75
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) kriket/Žcm/F 8 Prostějov 39.70
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) koule 3kg/Žcm/F 6 Hranice 07.38
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) oštěp 500g/Žcm/F 10 Hranice 17.24
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) kriket/Žcm 12 Šumperk 39.80
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) koule 3kg/Žcm 8 Šumperk 07.22
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žcm/B02 4 Šumperk 54.38
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) oštěp 500g/Žcm/F 17 Prostějov 11.59
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) koule 3kg/Žcm/F 7 Prostějov 06.76
30.04.2019 Okresní přebory (technické disc.) (Atletický klub Prostějov, z. s.) dálka/Žcm Prostějov DNS
30.04.2019 Okresní přebory (technické disc.) (Atletický klub Prostějov, z. s.) oštěp 500g/Žcm 5 Prostějov 18.12
30.04.2019 Okresní přebory (technické disc.) (Atletický klub Prostějov, z. s.) koule 3kg/Žcm Prostějov 07.17
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žcm/B01 3 Prostějov 10.10
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 150 m/Žcm/B05 3 Prostějov 25.55
23.04.2019 Zahajovací závody (60 - 150 - 300) (Atletický klub Prostějov, z. s.) 300 m/Žcm/B05 3 Prostějov 59.33