Karta atleta

Export do excelu
  • Daniel Bárta
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Benešová Denisa
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.1 h Plzeň-Skvrňany 19.12.2017
60 m 09.11 Plzeň 09.05.2019
60 m 08.99 h Plzeň 26.01.2020
150 m 21.64 Stříbro 01.06.2019
150 m 21.52 h Praha - Stromovka 16.02.2020
300 m 57.72 h Praha-Stromovka 31.01.2018
300 m 50.06 Sušice 13.06.2019
600 m 2:31.37 Plzeň 14.09.2017
800 m 3:14.03 Plzeň 12.05.2018
60 m překážek (0.76) 12.33 h Plzeň 27.01.2019
60 m překážek (0.76) 12.20 Plzeň 09.05.2019
skok daleký 4.39 h Praha - Stromovka 17.02.2019
skok daleký 4.46 Plzeň 07.05.2019
vrh koulí 3kg 06.94 Plzeň 28.08.2019
vrh koulí 4kg 07.71 h Praha - Stromovka 16.02.2020
vrh koulí 4kg 08.13 Nýřany 25.08.2020
hod diskem 1kg 23.89 Stříbro 13.06.2020
hod kladivem 4kg 21.74 Kolín 04.10.2020
hod oštěpem 500g 30.12 Domažlice 01.09.2019
hod oštěpem 600g 33.12 Plzeň 26.05.2020
hod kriketovým míčkem 46.85 Plzeň 09.05.2019
pětiboj 1294 Plzeň 14.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.11 Plzeň 09.05.2019
60 m 09.01 h Plzeň 21.12.2019
150 m 22.30 h Praha - Stromovka 17.02.2019
150 m 21.64 Stříbro 01.06.2019
300 m 50.06 Sušice 13.06.2019
800 m 3:18.94 Plzeň 09.05.2019
60 m překážek (0.76) 12.33 h Plzeň 27.01.2019
60 m překážek (0.76) 12.20 Plzeň 09.05.2019
skok daleký 4.39 h Praha - Stromovka 17.02.2019
skok daleký 4.46 Plzeň 07.05.2019
vrh koulí 3kg 06.94 Plzeň 28.08.2019
hod oštěpem 500g 30.12 Domažlice 01.09.2019
hod kriketovým míčkem 46.85 Plzeň 09.05.2019
pětiboj 1104 Plzeň 09.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.12.2019 Testovací závod SG 2 (test) hod oštěpem 500g/Žcm test NM
21.12.2019 Klubové závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žcm 10 Plzeň 4.05
21.12.2019 Klubové závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žcm/B03 1 Plzeň 09.01
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. A (A. C. TEPO Kladno ) hod oštěpem 500g/Žcm 8 Kladno 28.38
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) hod kriketovým míčkem/Žcm 4 Plzeň 44.38
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) skok daleký/Žcm 5 Plzeň 4.19
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. A (Atletika Klatovy) skok daleký/Žcm/F 4 Klatovy 4.03
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. A (Atletika Klatovy) 150 m/Žcm/B01 4 Klatovy 22.84
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) hod oštěpem 500g/Žcm Domažlice 30.12
28.08.2019 Klubové závody mladšího a staršího žactva (AK ŠKODA Plzeň) hod kriketovým míčkem/Žcm 8 Plzeň 39.40
28.08.2019 Klubové závody mladšího a staršího žactva (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/Žcm/B01 6 Plzeň 23.39
28.08.2019 Klubové závody mladšího a staršího žactva (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žcm/B01 8 Plzeň 09.66
28.08.2019 Klubové závody mladšího a staršího žactva (AK ŠKODA Plzeň) vrh koulí 3kg/Žcm 8 Plzeň 06.94
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže hod oštěpem 500g/Žcm/F 15 Jablonec nad Nisou 30.09
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. A (TJ Sušice) 60 m/Žcm/FA Sušice 08.89
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. A (TJ Sušice) 300 m/Žcm/B01 6 Sušice 50.06
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. A (TJ Sušice) 60 m/Žcm/R02 1 Sušice 08.81
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 7 Stříbro 41.36
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žcm/B01 4 Stříbro 21.64
23.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva sk. A (AK Škoda Plzeň) 150 m/Žcm/B02 3 Plzeň 22.00
23.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva sk. A (AK Škoda Plzeň) skok daleký/Žcm 5 Plzeň 4.37
15.05.2019 1.kolo OMD ml.žactva (AC Domažlice, z. s.) skok daleký/Žcm/F 5 Domažlice 3.87
15.05.2019 1.kolo OMD ml.žactva (AC Domažlice, z. s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 6 Domažlice 40.40
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) pětiboj/Žcm 10 Plzeň 1104
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 2 Plzeň 12.20
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) hod kriketovým míčkem/Žcm 4 Plzeň 46.85
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žcm/B01 3 Plzeň 09.11
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žcm 6 Plzeň 4.21
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žcm/B01 6 Plzeň 3:18.94
07.05.2019 Nominační závod Plzeňského kraje na LODM (AK ŠKODA Plzeň) hod oštěpem 500g/Žcm Plzeň 27.13
07.05.2019 Nominační závod Plzeňského kraje na LODM (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žcm 4 Plzeň 4.46
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) skok daleký/Žcm/F Praha - Stromovka 4.39
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žcm/B04 3 Praha - Stromovka 22.30
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 4 Plzeň 12.33
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) skok daleký/Žcm 5 Plzeň 4.09
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žcm/B04 2 Plzeň 09.27