Karta atleta

Export do excelu
  • Bárta Daniel
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér Denisa Benešová
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.1 h Plzeň-Skvrňany 19.12.2017
60 m 09.11 Plzeň 9.5.2019
60 m 09.0 h Plzeň 16.12.2018
150 m 21.64 Stříbro 1.6.2019
150 m 22.30 h Praha - Stromovka 17.2.2019
300 m 50.06 Sušice 13.6.2019
300 m 57.72 h Praha-Stromovka 31.1.2018
600 m 2:31.37 Plzeň 14.9.2017
800 m 3:14.03 Plzeň 12.5.2018
60 m překážek 10.67 Plzeň 14.9.2017
60 m překážek 11.6 h Plzeň 16.12.2018
pětiboj 1294 Plzeň 14.9.2017
hod oštěpem 500g 30.12 Domažlice 1.9.2019
hod kriketovým míčkem 46.85 Plzeň 9.5.2019
vrh koulí 3kg 06.94 Plzeň 28.8.2019
skok daleký 4.46 Plzeň 7.5.2019
skok daleký 4.39 h Praha - Stromovka 17.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.11 Plzeň 9.5.2019
60 m 09.27 h Plzeň 27.1.2019
150 m 21.64 Stříbro 1.6.2019
150 m 22.30 h Praha - Stromovka 17.2.2019
300 m 50.06 Sušice 13.6.2019
800 m 3:18.94 Plzeň 9.5.2019
60 m překážek 12.20 Plzeň 9.5.2019
60 m překážek 12.33 h Plzeň 27.1.2019
pětiboj 1104 Plzeň 9.5.2019
hod oštěpem 500g 30.12 Domažlice 1.9.2019
hod kriketovým míčkem 46.85 Plzeň 9.5.2019
vrh koulí 3kg 06.94 Plzeň 28.8.2019
skok daleký 4.46 Plzeň 7.5.2019
skok daleký 4.39 h Praha - Stromovka 17.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.12.2019 Testovací závod SG (test) oštěp 500g/Žcm test NM
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. A (A. C. TEPO Kladno ) oštěp 500g/Žcm 8 Kladno 28.38
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) kriket/Žcm 4 Plzeň 44.38
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) dálka/Žcm 5 Plzeň 4.19
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. A (Atletika Klatovy) dálka/Žcm/F 4 Klatovy 4.03
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. A (Atletika Klatovy) 150 m/Žcm/B01 4 Klatovy 22.84
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) oštěp 500g/Žcm Domažlice 30.12
28.08.2019 Klubové závody mladšího a staršího žactva (AK ŠKODA Plzeň) kriket/Žcm 8 Plzeň 39.40
28.08.2019 Klubové závody mladšího a staršího žactva (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/Žcm/B01 6 Plzeň 23.39
28.08.2019 Klubové závody mladšího a staršího žactva (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žcm/B01 8 Plzeň 09.66
28.08.2019 Klubové závody mladšího a staršího žactva (AK ŠKODA Plzeň) koule 3kg/Žcm 8 Plzeň 06.94
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže oštěp 500g/Žcm/F 15 Jablonec nad Nisou 30.09
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. A (TJ Sušice) 60 m/Žcm/FA Sušice 08.89
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. A (TJ Sušice) 300 m/Žcm/B01 6 Sušice 50.06
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. A (TJ Sušice) 60 m/Žcm/R02 1 Sušice 08.81
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) kriket/Žcm/F 7 Stříbro 41.36
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žcm/B01 4 Stříbro 21.64
23.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva sk. A (AK Škoda Plzeň) 150 m/Žcm/B02 3 Plzeň 22.00
23.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva sk. A (AK Škoda Plzeň) dálka/Žcm 5 Plzeň 4.37
15.05.2019 1.kolo OMD ml.žactva (AC Domažlice, z. s.) dálka/Žcm/F 5 Domažlice 3.87
15.05.2019 1.kolo OMD ml.žactva (AC Domažlice, z. s.) kriket/Žcm 6 Domažlice 40.40
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) pětiboj/Žcm 10 Plzeň 1104
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) 60 m př./Žcm/B01 2 Plzeň 12.20
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) kriket/Žcm 4 Plzeň 46.85
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žcm/B01 3 Plzeň 09.11
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žcm 6 Plzeň 4.21
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žcm/B01 6 Plzeň 3:18.94
07.05.2019 Nominační závod Plzeňského kraje na LODM (AK ŠKODA Plzeň) oštěp 500g/Žcm Plzeň 27.13
07.05.2019 Nominační závod Plzeňského kraje na LODM (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žcm 4 Plzeň 4.46
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) dálka/Žcm/F Praha - Stromovka 4.39
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žcm/B04 3 Praha - Stromovka 22.30
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m př./Žcm/B01 4 Plzeň 12.33
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) dálka/Žcm 5 Plzeň 4.09
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žcm/B04 2 Plzeň 09.27