Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtíšek Jáchym
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér Denisa Benešová
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.21 Sušice 13.6.2019
60 m 09.6 h Plzeň 16.12.2018
150 m 24.82 Domažlice 5.9.2018
300 m 52.15 Domažlice 15.5.2019
600 m 2:15.23 Plzeň 9.5.2018
800 m 3:05.33 Plzeň 9.5.2019
60 m překážek 11.90 Plzeň 9.5.2019
60 m překážek 12.79 h Plzeň 27.1.2019
pětiboj 1026 Plzeň 9.5.2019
hod kriketovým míčkem 44.44 Plzeň 23.5.2019
vrh koulí 3kg 05.83 Domažlice 15.5.2019
skok daleký 4.23 Plzeň 7.5.2019
skok daleký 3.84 h Plzeň 27.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.21 Sušice 13.6.2019
60 m 09.87 h Plzeň 27.1.2019
300 m 52.15 Domažlice 15.5.2019
800 m 3:05.33 Plzeň 9.5.2019
60 m překážek 11.90 Plzeň 9.5.2019
60 m překážek 12.79 h Plzeň 27.1.2019
pětiboj 1026 Plzeň 9.5.2019
hod kriketovým míčkem 44.44 Plzeň 23.5.2019
vrh koulí 3kg 05.83 Domažlice 15.5.2019
skok daleký 4.23 Plzeň 7.5.2019
skok daleký 3.84 h Plzeň 27.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. A (TJ Sušice) 60 m/Žcm/R01 4 Sušice 09.21
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. A (TJ Sušice) kriket/Žcm 7 Sušice 40.18
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. A (TJ Sušice) 300 m/Žcm/B02 2 Sušice 52.90
23.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva sk. A (AK Škoda Plzeň) 60 m př./Žcm/B01 7 Plzeň 15.04
23.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva sk. A (AK Škoda Plzeň) kriket/Žcm 4 Plzeň 44.44
23.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva sk. A (AK Škoda Plzeň) dálka/Žcm 9 Plzeň 3.98
15.05.2019 1.kolo OMD ml.žactva (AC Domažlice, z. s.) koule 3kg/Žcm/F 6 Domažlice 05.83
15.05.2019 1.kolo OMD ml.žactva (AC Domažlice, z. s.) 300 m/Žcm/B01 3 Domažlice 52.15
15.05.2019 1.kolo OMD ml.žactva (AC Domažlice, z. s.) kriket/Žcm 10 Domažlice 37.26
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) pětiboj/Žcm 11 Plzeň 1026
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) kriket/Žcm 7 Plzeň 39.60
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žcm 10 Plzeň 3.81
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) 60 m př./Žcm/B04 4 Plzeň 11.90
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žcm/B03 6 Plzeň 09.48
09.05.2019 Pětiboj SpS (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žcm/B02 6 Plzeň 3:05.33
07.05.2019 Nominační závod Plzeňského kraje na LODM (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Žcm 6 Plzeň 4.23
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) dálka/Žcm/F Praha - Stromovka DNS
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žcm/R03 Praha - Stromovka DNS
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) dálka/Žcm 8 Plzeň 3.84
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m př./Žcm/B02 4 Plzeň 12.79
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žcm/B02 3 Plzeň 09.87