Karta atleta

Export do excelu
  • Habura Aleš
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér David Bednář
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.25 Třinec 13.6.2019
60 m 09.56 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
150 m 23.56 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
800 m 2:42.46 Třinec 13.6.2019
800 m 2:52.24 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
60 m překážek 12.75 Opava 23.4.2019
pětiboj 1040 Opava 23.4.2019
hod kriketovým míčkem 46.10 Třinec 13.6.2019
skok daleký 3.73 Opava 23.4.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.25 Třinec 13.6.2019
60 m 09.56 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
150 m 23.56 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
800 m 2:42.46 Třinec 13.6.2019
800 m 2:52.24 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
60 m překážek 12.75 Opava 23.4.2019
pětiboj 1040 Opava 23.4.2019
hod kriketovým míčkem 46.10 Třinec 13.6.2019
skok daleký 3.73 Opava 23.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) kriket/Žcm 14 Třinec 46.10
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žcm/B01 5 Třinec 2:42.46
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B02 6 Třinec 09.25
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) kriket/Žcm 15 Opava 37.99
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 800 m/Žcm/B01 4 Opava 2:45.56
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B03 2 Opava 09.29
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žcm/B02 4 Frýdek Místek 09.38
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žcm/F 6 Frýdek Místek 2:49.66
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žcm 19 Frýdek Místek 38.74
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) pětiboj/Žcm 10 Opava 1040
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) kriket/Žcm 8 Opava 40.19
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) dálka/Žcm 17 Opava 3.73
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žcm/B02 5 Opava 12.75
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B04 2 Opava 09.33
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) 800 m/Žcm/B02 6 Opava 2:53.29
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R10 5 Ostrava - Vítkovice 09.56
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B02 3 Ostrava - Vítkovice 2:52.24
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B06 3 Ostrava - Vítkovice 23.56