Karta atleta

Export do excelu
  • Jiří Strnad
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Neratovice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.20 Kutná Hora 21.09.2019
60 m 07.92 h Český Brod 22.02.2020
150 m 19.64 h Praha - Strahov 13.02.2020
300 m 52.20 Beroun 15.09.2017
600 m 1:43.88 Slaný 21.06.2019
800 m 2:33.64 Beroun 07.06.2019
800 m 2:17.15 h Praha - Stromovka 16.02.2020
1000 m 3:11.49 Kutná Hora 21.09.2019
1000 m 3:10.81 h Praha - Strahov 07.12.2019
1500 m 5:38.46 Kladno 04.09.2018
skok daleký 4.21 Stará Boleslav 02.06.2019
skok daleký 4.75 h Český Brod 14.12.2019
pohár rozhlasu 1027 Neratovice 17.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.20 Kutná Hora 21.09.2019
60 m 08.13 h Český Brod 23.11.2019
600 m 1:43.88 Slaný 21.06.2019
800 m 2:34.38 h Praha - Strahov 02.02.2019
800 m 2:33.64 Beroun 07.06.2019
1000 m 3:11.49 Kutná Hora 21.09.2019
1000 m 3:10.81 h Praha - Strahov 07.12.2019
skok daleký 4.21 Stará Boleslav 02.06.2019
skok daleký 4.75 h Český Brod 14.12.2019
pohár rozhlasu 1027 Neratovice 17.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.12.2019 Testovací závod SG 2 (test) 1000 m/Žcm test NM
14.12.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žcm Český Brod 08.25
14.12.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žcm Český Brod 4.75
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 1000 m/J 8 Praha - Strahov 3:10.81
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) skok daleký/J/S01 15 Praha - Strahov 4.32
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 60 m/J/R03 5 Praha - Strahov 08.26
23.11.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žcm Český Brod 08.13
23.11.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žcm 4 Český Brod 4.57
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. A (A. C. TEPO Kladno ) 1000 m/Žcm/F 6 Kladno 3:15.32
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 1000 m/Žcm/B01 2 Kutná Hora 3:11.49
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m/Žcm/FA 6 Kutná Hora 08.65
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m/Žcm/R03 1= Kutná Hora 08.20
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Žcm/FA Roztoky 08.59
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) skok daleký/Žcm Roztoky 4.45
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Žcm/R03 1 Roztoky 08.49
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žcm/FA Slaný 08.44
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 600 m/Žcm/B01 1 Slaný 1:43.88
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žcm/R02 1 Slaný 08.39
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žcm/R01 2 Beroun 08.33
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žcm/FA Beroun 08.37
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Žcm/B02 1 Beroun 2:33.64
02.06.2019 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) skok daleký/M/F 14 Stará Boleslav 4.21
02.06.2019 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) 60 m/Žci/F Stará Boleslav 08.46
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) pohár rozhlasu/Žcm 23 Slaný 0520
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) 1000 m/Žcm/F 6 Slaný 3:15.51
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV) (ŠSK Slaný, Jaroslav Koukal, jkoukal@volny.cz) skok daleký/Žcm/J01 7 Slaný 4.15
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žcm 9 Kladno 4.15
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm/FA Kladno 08.58
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm/R02 2 Kladno 08.65
17.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mělník, Kategorie III (Vydrová Helena, info@ddmneratovice.cz, 315682187) pohár rozhlasu/Žcm Neratovice 1027
17.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mělník, Kategorie III (Vydrová Helena, info@ddmneratovice.cz, 315682187) 1000 m/Žcm/B01 2 Neratovice 3:16.9
17.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mělník, Kategorie III (Vydrová Helena, info@ddmneratovice.cz, 315682187) skok daleký/Žcm 9 Neratovice 4.16
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 800 m/Žcm/B02 2 Kutná Hora 2:36.57
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m/Žcm/FA 4 Kutná Hora 08.40
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m/Žcm/R02 1 Kutná Hora 08.58
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žcm Český Brod 08.48
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žcm Český Brod 4.48
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 800 m/Žcm/B01 3 Praha - Strahov 2:34.38
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 60 m/Žcm/R01 1 Praha - Strahov 08.72
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 60 m/Žcm/FA 4 Praha - Strahov 08.46
19.01.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žcm Český Brod 08.79
19.01.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žcm Český Brod 4.13