Karta atleta

Export do excelu
  • Socha František
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér Filip Sedlák
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.91 Pardubice 29.5.2019
60 m 08.18 h Jablonec nad Nisou 8.12.2018
150 m 19.91 Chrudim 12.6.2019
300 m 43.03 Svitavy 16.6.2019
800 m 2:26.80 Zlín 31.5.2019
800 m 2:43.34 h Praha - Strahov 16.2.2019
60 m překážek 08.90 Ústí nad Orlicí 15.9.2019
60 m překážek 09.60 h Jablonec nad Nisou 8.12.2018
pětiboj 2624 Zlín 31.5.2019
pětiboj hala 2196 h Praha - Strahov 16.2.2019
hod oštěpem 500g 36.89 Pardubice 29.8.2019
hod oštěpem 600g 36.11 Ústí nad Orlicí 8.9.2019
hod kriketovým míčkem 59.63 Pardubice 4.9.2019
vrh koulí 3kg 08.43 h Praha - Strahov 16.2.2019
skok daleký 5.76 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
skok daleký 4.86 h Praha - Strahov 16.2.2019
skok vysoký 1.50 h Pardubice 2.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.91 Pardubice 29.5.2019
60 m 08.22 h Praha - Strahov 16.2.2019
150 m 19.91 Chrudim 12.6.2019
300 m 43.03 Svitavy 16.6.2019
800 m 2:26.80 Zlín 31.5.2019
800 m 2:43.34 h Praha - Strahov 16.2.2019
60 m překážek 08.90 Ústí nad Orlicí 15.9.2019
60 m překážek 09.74 h Praha - Strahov 16.2.2019
pětiboj 2624 Zlín 31.5.2019
pětiboj hala 2196 h Praha - Strahov 16.2.2019
hod oštěpem 500g 36.89 Pardubice 29.8.2019
hod oštěpem 600g 36.11 Ústí nad Orlicí 8.9.2019
hod kriketovým míčkem 59.63 Pardubice 4.9.2019
vrh koulí 3kg 08.43 h Praha - Strahov 16.2.2019
skok daleký 5.76 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
skok daleký 4.86 h Praha - Strahov 16.2.2019
skok vysoký 1.50 h Pardubice 2.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci/KB 9 Kolín 5.73
19.09.2019 Velká cena města Pardubic na 400m mužů a žen /71. ročník/ a memoriál Jaroslava Brože v dálce mužů /44. ročník/ (AC Pardubice) dálka/M Pardubice 5.71
19.09.2019 Velká cena města Pardubic na 400m mužů a žen /71. ročník/ a memoriál Jaroslava Brože v dálce mužů /44. ročník/ (AC Pardubice) kriket/Žcm Pardubice 50.08
15.09.2019 Finále KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žcm/FA Ústí nad Orlicí 07.94
15.09.2019 Finále KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m př./Žcm/B01 1 Ústí nad Orlicí 08.90
15.09.2019 Finále KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/Žcm Ústí nad Orlicí 5.72
15.09.2019 Finále KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žcm/R01 1 Ústí nad Orlicí 08.06
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/Žci/F 4 Ústí nad Orlicí 5.44
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) oštěp 600g/Žci/F 5 Ústí nad Orlicí 36.11
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žci/FA Ústí nad Orlicí 08.05
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žci/R04 2 Ústí nad Orlicí 07.96
04.09.2019 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) dálka/Žcm/F Pardubice 5.46
04.09.2019 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) kriket/Žcm/F Pardubice 59.63
04.09.2019 IV. kolo KP družstev mladšího žactva (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.) 60 m př./Žcm/B01 1 Pardubice 09.09
29.08.2019 Oddílové závody staršího žactva, mladšího žactva a přípravky (AC Pardubice) 60 m/Žci/F Pardubice 08.0
29.08.2019 Oddílové závody staršího žactva, mladšího žactva a přípravky (AC Pardubice) dálka/Žci/F Pardubice 5.43
29.08.2019 Pardubický oštěp (AC Pardubice) oštěp 500g/Žcm/F Pardubice 36.89
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m př./Žcm/R2 1 Jablonec nad Nisou 09.04
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže dálka/Žcm/K2 2 Jablonec nad Nisou 5.40
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m př./Žcm/F Jablonec nad Nisou 09.11
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže dálka/Žcm/F Jablonec nad Nisou 5.76
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) dálka/Žci/F Svitavy 5.81
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) 300 m/Žci/B04 2 Svitavy 43.03
12.06.2019 3.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim) dálka/Žcm Chrudim 5.33
12.06.2019 3.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim) 60 m př./Žcm/B01 1 Chrudim 08.98
12.06.2019 3.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim) 150 m/Žcm/B01 1 Chrudim 19.91
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žcm/F Zlín 2624
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m př./Žcm/B3 2 Zlín 09.39
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) kriket/Žcm 4 Zlín 57.07
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B3 5 Zlín 07.93
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žcm Zlín 5.53
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žcm/B2 5 Zlín 2:26.80
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) 60 m/Žcm/R01 1 Pardubice 07.99
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) 60 m př./Žcm/B01 2 Pardubice 10.07
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) dálka/Žcm Pardubice 5.54
29.05.2019 2. kolo KP družstev mladšího žactva, sk.A (Hvězda Pardubice) 60 m/Žcm/FA Pardubice 07.91
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 800 m/Žci/B01 4 Litomyšl 2:28.41
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/Žci 6 Litomyšl 5.48
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žci/R04 2 Litomyšl 08.05
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žci/FB Litomyšl DNS
25.05.2019 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) dálka/Dci MS Pardubice 5.33
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) dálka/Žcm Chrudim 5.24
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m/Žcm/R01 1 Chrudim 08.05
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m př./Žcm/B01 1 Chrudim 09.39
15.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m/Žcm/FA Chrudim 08.15
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) 60 m př./Žcm/B01 1 Svitavy 09.65
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) kriket/Žcm Svitavy 57.77
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) dálka/Žcm Svitavy 5.27
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) 800 m/Žcm Svitavy 2:33.78
27.04.2019 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) 60 m/Žcm Svitavy 08.20
16.02.2019 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor) pětiboj h/Žcm MS Praha - Strahov 2196
16.02.2019 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor) 60 m/Žcm/B01 2 Praha - Strahov 08.22
16.02.2019 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor) 60 m př./Žcm/B01 1 Praha - Strahov 09.74
16.02.2019 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor) dálka/Žcm Praha - Strahov 4.86
16.02.2019 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor) koule 3kg/Žcm Praha - Strahov 08.43
16.02.2019 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích v hale (TJ VS Tábor) 800 m/Žcm/B03 4 Praha - Strahov 2:43.34
02.02.2019 Oddílové závody pro ml. a st. žactvo (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s) výška/Žcm Pardubice 1.50
02.02.2019 Oddílové závody pro ml. a st. žactvo (ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s) koule 3kg/Žcm Pardubice 08.29
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/Žcm/F Praha - Stromovka 08.32
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m př./Žcm/B01 1 Praha - Stromovka 09.93
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) dálka/Žcm Praha - Stromovka 4.75
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/Žcm/R01 1 Praha - Stromovka 08.26