Karta atleta

Export do excelu
  • Lukáš Rosenkranz
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Čuříková Alena
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.04 h Kladno 10.01.2019
60 m 09.43 Kladno 16.06.2018
150 m 24.50 Kladno 16.06.2018
800 m 2:51.7 Kladno-Sletiště 24.09.2019
1000 m 3:46.02 Beroun 18.05.2018
50 m překážek (0.76) 09.65 h Kladno 10.01.2019
60 m překážek (0.76) 14.46 h Praha - Strahov 11.02.2018
60 m překážek (0.76) 10.41 Kutná Hora 21.09.2019
skok vysoký 1.30 h Praha - Strahov 11.02.2018
skok vysoký 1.35 Beroun 07.06.2019
skok daleký 3.43 h Kladno 15.01.2018
skok daleký 4.30 Kladno-Sletiště 24.09.2019
vrh koulí 3kg 07.77 h Kladno 10.01.2019
vrh koulí 3kg 11.10 Kutná Hora 21.09.2019
vrh koulí 4kg 10.40 h Praha - Strahov 12.01.2020
vrh koulí 4kg 08.90 Kladno 27.05.2020
hod diskem 1kg 25.32 Kladno 27.05.2020
hod oštěpem 500g 25.58 Kladno 19.09.2019
hod kriketovým míčkem 43.00 Kladno-Sletiště 24.09.2019
pětiboj 1620 Kladno-Sletiště 24.09.2019
Přespolní běh 0:06:20 Kladno 14.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.04 h Kladno 10.01.2019
60 m 08.36 Kladno-Sletiště 24.09.2019
800 m 2:51.7 Kladno-Sletiště 24.09.2019
50 m překážek (0.76) 09.65 h Kladno 10.01.2019
60 m překážek (0.76) 10.41 Kutná Hora 21.09.2019
skok vysoký 1.35 Beroun 07.06.2019
skok daleký 3.15 h Kladno 10.01.2019
skok daleký 4.30 Kladno-Sletiště 24.09.2019
vrh koulí 3kg 07.77 h Kladno 10.01.2019
vrh koulí 3kg 11.10 Kutná Hora 21.09.2019
hod oštěpem 500g 25.58 Kladno 19.09.2019
hod kriketovým míčkem 43.00 Kladno-Sletiště 24.09.2019
pětiboj 1620 Kladno-Sletiště 24.09.2019
Přespolní běh 0:06:20 Kladno 14.03.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.12.2019 Testovací závod SG 2 (test) vrh koulí 3kg/Žcm test NM
01.10.2019 Podzimní běh SPS A.C. TEPO Kladno 2019 (A. C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žcm 9 Kladno-Sletiště 06:39
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. A (A. C. TEPO Kladno ) vrh koulí 3kg/Žcm 7 Kladno 10.29
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) pětiboj/Žcm Kladno-Sletiště 1620
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76)/Žcm Kladno-Sletiště 10.98
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žcm Kladno-Sletiště 43.00
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm Kladno-Sletiště 08.36
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žcm 3= Kladno-Sletiště 4.30
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žcm 6 Kladno-Sletiště 2:51.7
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm/F Kutná Hora 11.10
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 2 Kutná Hora 10.41
19.09.2019 Okresní kolo SAP - Kladno (A.C. TEPO Kladno) hod oštěpem 500g/Žcm Kladno 25.58
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) hod oštěpem 500g/Žcm 9 Roztoky 21.53
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m překážek (0.76)/Žcm Roztoky 10.93
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 1 Slaný 10.62
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) vrh koulí 3kg/Žcm 5 Slaný 09.24
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 2 Beroun 10.64
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok vysoký/Žcm/F 6 Beroun 1.35
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Žcm 5 Kladno 09.11
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 1 Kladno 10.67
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) skok vysoký/Žcm/F Kutná Hora DNS
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm/F Kutná Hora NM
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 5 Kutná Hora 12.90
14.03.2019 Jarní přespolní běh mládeže (A. C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žcm 11 Kladno 0:06:20
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žcm/B4 4 Kladno 08.04
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m překážek (0.76)/Žcm/B1 4 Kladno 09.65
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žcm 19 Kladno 3.15
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Žcm Kladno 07.77