Karta atleta

Export do excelu
  • Lukáš Rosenkranz
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Malina Libor
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.04 h Kladno 10.01.2019
60 m 09.43 Kladno 17.06.2018
150 m 24.50 Kladno 17.06.2018
800 m 2:51.7 Kladno-Sletiště 24.09.2019
1000 m 3:46.02 Beroun 18.05.2018
50 m překážek (0.76) 09.65 h Kladno 10.01.2019
60 m překážek (0.76) 14.46 h Praha - Strahov 11.02.2018
60 m překážek (0.76) 10.41 Kutná Hora 21.09.2019
skok vysoký 1.30 h Praha - Strahov 11.02.2018
skok vysoký 1.35 Beroun 07.06.2019
skok daleký 3.43 h Kladno 15.01.2018
skok daleký 4.30 Kladno-Sletiště 24.09.2019
vrh koulí 3kg 07.77 h Kladno 10.01.2019
vrh koulí 3kg 11.10 Kutná Hora 21.09.2019
vrh koulí 4kg 10.40 h Praha - Strahov 12.01.2020
vrh koulí 4kg 11.75 Kladno 06.10.2020
hod diskem 1kg 39.20 Chodov 28.09.2020
hod kladivem 4kg 29.84 Kladno 06.10.2020
hod oštěpem 500g 25.58 Kladno 19.09.2019
hod oštěpem 600g 28.38 Kladno 07.10.2020
hod kriketovým míčkem 43.00 Kladno-Sletiště 24.09.2019
pětiboj 1620 Kladno-Sletiště 24.09.2019
trojboj 0517 Kladno 17.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.04 h Kladno 10.01.2019
60 m 08.36 Kladno-Sletiště 24.09.2019
800 m 2:51.7 Kladno-Sletiště 24.09.2019
50 m překážek (0.76) 09.65 h Kladno 10.01.2019
60 m překážek (0.76) 10.41 Kutná Hora 21.09.2019
skok vysoký 1.35 Beroun 07.06.2019
skok daleký 3.15 h Kladno 10.01.2019
skok daleký 4.30 Kladno-Sletiště 24.09.2019
vrh koulí 3kg 07.77 h Kladno 10.01.2019
vrh koulí 3kg 11.10 Kutná Hora 21.09.2019
hod oštěpem 500g 25.58 Kladno 19.09.2019
hod kriketovým míčkem 43.00 Kladno-Sletiště 24.09.2019
pětiboj 1620 Kladno-Sletiště 24.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.12.2019 Testovací závod SG 2 (test) vrh koulí 3kg/Žcm test NM
01.10.2019 Podzimní běh SPS A.C. TEPO Kladno 2019 (A. C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žcm 9 Kladno-Sletiště 06:39
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. A (A. C. TEPO Kladno ) vrh koulí 3kg/Žcm 7 Kladno 10.29
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) pětiboj/Žcm Kladno-Sletiště 1620
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76)/Žcm Kladno-Sletiště 10.98
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žcm Kladno-Sletiště 43.00
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm Kladno-Sletiště 08.36
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žcm 3= Kladno-Sletiště 4.30
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žcm 6 Kladno-Sletiště 2:51.7
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm/F Kutná Hora 11.10
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 2 Kutná Hora 10.41
19.09.2019 Okresní kolo SAP - Kladno (A.C. TEPO Kladno) hod oštěpem 500g/Žcm Kladno 25.58
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) hod oštěpem 500g/Žcm 9 Roztoky 21.53
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m překážek (0.76)/Žcm Roztoky 10.93
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 1 Slaný 10.62
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) vrh koulí 3kg/Žcm 5 Slaný 09.24
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 2 Beroun 10.64
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok vysoký/Žcm/F 6 Beroun 1.35
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Žcm 5 Kladno 09.11
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 1 Kladno 10.67
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) skok vysoký/Žcm/F Kutná Hora DNS
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm/F Kutná Hora NM
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 5 Kutná Hora 12.90
14.03.2019 Jarní přespolní běh mládeže (A. C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žcm 11 Kladno 0:06:20
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žcm/B4 4 Kladno 08.04
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m překážek (0.76)/Žcm/B1 4 Kladno 09.65
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žcm 19 Kladno 3.15
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Žcm Kladno 07.77