Karta atleta

Export do excelu
  • Patrik Kyselica
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér: Janeček Matúš
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.24 Praha - Eden 26.04.2019
150 m 23.3 Praha - Hrabákova 01.06.2020
300 m 54.1 Praha - Hrabákova 16.06.2020
800 m 3:04.54 Praha - Eden 26.04.2019
60 m překážek (0.76) 11.06 h Praha - Strahov 27.02.2019
60 m překážek (0.76) 11.14 Praha - Eden 17.09.2019
100 m překážek (0.84) 23.4 Praha - Hrabákova 09.06.2020
1500 m překážek 6:34.89 Praha - Eden 12.09.2020
skok vysoký 1.36 h Praha - Strahov 28.02.2019
skok vysoký 1.38 Praha - Jeseniova 04.09.2019
skok daleký 3.75 Praha - Eden 18.09.2018
vrh koulí 3kg 06.07 Praha - Hrabákova 03.04.2019
vrh koulí 4kg 05.46 Praha - Hrabákova 09.06.2020
hod kriketovým míčkem 35.68 Praha - Eden 26.04.2019
pětiboj 1031 Praha - Eden 26.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.24 Praha - Eden 26.04.2019
800 m 3:04.54 Praha - Eden 26.04.2019
60 m překážek (0.76) 11.06 h Praha - Strahov 27.02.2019
60 m překážek (0.76) 11.14 Praha - Eden 17.09.2019
skok vysoký 1.36 h Praha - Strahov 28.02.2019
skok vysoký 1.38 Praha - Jeseniova 04.09.2019
skok daleký 4.00 Praha - Juliska 13.05.2019
vrh koulí 3kg 06.07 Praha - Hrabákova 03.04.2019
hod kriketovým míčkem 35.68 Praha - Eden 26.04.2019
pětiboj 1031 Praha - Eden 26.04.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.11.2019 Přebor Prahy v přespolním běhu všech kategorií (Atletika Jižní Město z.s. a PAS) Přespolní běh/Žcm 31 Praha - ZŠ Pošepného 0:05:37
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žcm 15= Praha - Eden 1.20
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 2 Praha - Eden 11.14
11.09.2019 Semifinále "C" MPD mladšího žactva (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 6 Praha - Juliska 13.78
11.09.2019 Semifinále "C" MPD mladšího žactva (Atletika Jižní Město z.s.) skok vysoký/Žcm Praha - Juliska 1.33
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) skok vysoký/Žci 10 Praha - Jeseniova 1.38
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 3 Praha - Jeseniova 13.26
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m/Žcm/B01 4 Praha - Vokovice 09.12
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) skok vysoký/Žcm Praha - Vokovice 1.35
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Žcm/F 8 Praha - Podvinný Mlýn 1.34
10.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R01 4 Praha - Podvinný Mlýn 11.15
10.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/FC 5 Praha - Podvinný Mlýn 11.52
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) skok daleký/Žcm 5 Praha - Juliska 4.00
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 4 Praha - Juliska 11.23
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žcm 32 Praha - Eden 1031
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm/F01 16 Praha - Eden 35.68
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žcm/F01 13 Praha - Eden 3.83
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B05 3 Praha - Eden 12.03
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B05 4 Praha - Eden 09.24
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B02 10 Praha - Eden 3:04.54
03.04.2019 Oddílové závody žactva (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m/Žcm Praha - Hrabákova 09.3
03.04.2019 Oddílové závody žactva (Atletika Jižní Město z.s.) 800 m/Žcm 4 Praha - Hrabákova 3:11.4
03.04.2019 Oddílové závody žactva (Atletika Jižní Město z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm Praha - Hrabákova 06.07
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76)/Žcm/FA 6 Praha - Strahov 12.85
28.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) skok vysoký/Žcm/F 3= Praha - Strahov 1.36
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R02 2 Praha - Strahov 11.06