Karta atleta

Export do excelu
  • Schneider Šimon
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér Jan Vosejpka
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.69 Stříbro 9.5.2019
150 m 24.90 Plzeň- Petřín 4.9.2018
300 m 58.28 Plzeň 16.9.2018
800 m 3:25.17 Sušice 21.6.2019
60 m překážek 12.99 Sušice 21.6.2019
pětiboj 0602 Sušice 21.6.2019
hod kriketovým míčkem 34.86 Sušice 21.6.2019
vrh koulí 3kg 07.04 Domažlice 5.9.2019
skok daleký 3.26 Sušice 21.6.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.69 Stříbro 9.5.2019
150 m 25.63 Nýřany 21.5.2019
300 m 59.01 Stříbro 9.5.2019
800 m 3:25.17 Sušice 21.6.2019
60 m překážek 12.99 Sušice 21.6.2019
pětiboj 0602 Sušice 21.6.2019
hod kriketovým míčkem 34.86 Sušice 21.6.2019
vrh koulí 3kg 07.04 Domažlice 5.9.2019
skok daleký 3.26 Sušice 21.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) koule 3kg/Žcm 15 Plzeň 05.98
15.09.2019 Finále KMD mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) kriket/Žcm 21 Plzeň 28.83
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. B (MÍLAŘI Domažlice) koule 3kg/Žcm/F 4 Domažlice 07.04
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. B (MÍLAŘI Domažlice) kriket/Žcm/F 6 Domažlice 32.33
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) 60 m př./Žcm/B03 1 Sušice 12.99
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) pětiboj/Žcm 12 Sušice 0602
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) kriket/Žcm 7 Sušice 34.86
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) dálka/Žcm 12 Sušice 3.26
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) 800 m/Žcm/F 12 Sušice 3:25.17
21.06.2019 Mistrovství PK mladšího žactva ve víceboji (TJ Sušice) 60 m/Žcm/B02 5 Sušice 09.93
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) koule 3kg/Žcm Plzeň 06.96
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) kriket/Žcm 9 Plzeň 31.04
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) kriket/Žcm/F 16 Stříbro 29.70
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) koule 3kg/Žcm/F 11 Stříbro 05.91
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) kriket/Žcm 8 Nýřany 32.69
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) koule 3kg/Žcm Nýřany 06.34
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) 150 m/Žcm/B3 4 Nýřany 25.63
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) pětiboj/Žcm 7 Plzeň - Petřín 0443
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) kriket/Žcm Plzeň - Petřín 34.00
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) dálka/Žcm 12 Plzeň - Petřín 2.96
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/Žcm/F 12 Plzeň - Petřín 3:29.75
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m př./Žcm/B02 3 Plzeň - Petřín 14.58
17.05.2019 Víceboj sps mladšího žactva Plzeň-Petřín a nominační závod Lodm 2019 (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žcm/B03 1 Plzeň - Petřín 09.88
09.05.2019 1. kolo KMD Plzeňského kraje mladšího žactva sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek) kriket/Žcm/F 7 Stříbro 32.01
09.05.2019 1. kolo KMD Plzeňského kraje mladšího žactva sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žcm/B04 2 Stříbro 09.69
09.05.2019 1. kolo KMD Plzeňského kraje mladšího žactva sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek) 300 m/Žcm/B03 4 Stříbro 59.01