Karta atleta

Export do excelu
  • Koverdynský Jan
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér David Kocánek
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.13 Praha - Děkanka 2.5.2018
60 m 08.90 h Praha-Stromovka 1.12.2018
150 m 22.38 Praha - Děkanka 2.5.2018
300 m 48.50 Praha - Děkanka 23.5.2018
300 m 48.71 h Praha-Stromovka 21.2.2018
800 m 3:04.10 Praha - Děkanka 31.5.2018
800 m 3:08.78 h Praha-Strahov 1.3.2018
60 m překážek 12.22 Praha - Děkanka 30.5.2019
60 m překážek 12.42 h Praha-Stromovka 1.12.2018
pětiboj 1039 Praha - Děkanka 25.4.2018
hod kriketovým míčkem 45.00 Praha - Děkanka 25.4.2018
vrh koulí 3kg 05.56 Praha - Juliska 13.5.2019
skok daleký 4.29 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019
skok daleký 4.21 h Praha - Strahov 27.2.2019
skok vysoký 1.38 Praha - Vokovice 18.6.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.48 Praha - Děkanka 29.4.2019
60 m 09.20 h Praha - Strahov 27.2.2019
150 m 21.81 Praha - Juliska 13.5.2019
300 m 49.79 Praha - Děkanka 9.5.2019
800 m 3:08.64 Praha - Děkanka 29.4.2019
60 m překážek 12.22 Praha - Děkanka 30.5.2019
pětiboj 0821 Praha - Děkanka 29.4.2019
hod kriketovým míčkem 30.27 Praha - Děkanka 29.4.2019
vrh koulí 3kg 05.56 Praha - Juliska 13.5.2019
skok daleký 4.29 Praha - Podvinný Mlýn 9.6.2019
skok daleký 4.21 h Praha - Strahov 27.2.2019
skok vysoký 1.38 Praha - Vokovice 18.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.09.2019 Semifinále "B" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) výška/Žcm/F 10 Praha - Jeseniova 1.28
10.09.2019 Semifinále "B" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) dálka/Žcm/F 11 Praha - Jeseniova 3.87
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m/Žcm/B01 1 Praha - Vokovice 08.94
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) výška/Žcm Praha - Vokovice 1.38
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm 6 Praha - Podvinný Mlýn 4.38
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žcm/B02 Praha - Podvinný Mlýn DNS
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) dálka/Žcm 4 Praha - Děkanka 4.26
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 60 m př./Žcm/B02 1 Praha - Děkanka 12.22
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) koule 3kg/Žcm 11 Praha - Juliska 05.56
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) 150 m/Žcm/B03 1 Praha - Juliska 21.81
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 300 m/Žcm/B01 4 Praha - Děkanka 49.79
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) dálka/Žcm/F 11 Praha - Děkanka 4.05
29.04.2019 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) pětiboj/Žcm Praha - Děkanka 0821
29.04.2019 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) kriket/Žcm 7 Praha - Děkanka 30.27
29.04.2019 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) dálka/Žcm Praha - Děkanka 3.68
29.04.2019 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m př./Žcm/B02 1 Praha - Děkanka 12.65
29.04.2019 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/Žcm/B03 1 Praha - Děkanka 09.48
29.04.2019 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 800 m/Žcm/B02 5 Praha - Děkanka 3:08.64
25.04.2019 Interní závody žactva Spartaku Praha 4 (Spartak Praha 4) dálka/Žcm/F Praha - Děkanka 4.20
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) dálka/Žcm/F 6 Praha - Strahov 4.21
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/R06 2 Praha - Strahov 09.20
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) dálka/Žcm 19 Praha - Juliska 3.62
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm/R10 1 Praha - Juliska 09.39
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B11 5 Praha - Stromovka 09.51