Karta atleta

Export do excelu
  • Martin Ovčiak
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: Krčmář Michal
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.55 h Praha - Strahov 31.01.2020
60 m 08.25 Praha - Děkanka 08.09.2020
150 m 20.35 h Praha - Strahov 13.02.2020
150 m 19.99 Praha - Podvinný mlýn 01.09.2020
200 m 26.81 Litomyšl 01.08.2020
300 m 49.99 Praha - Eden 27.06.2018
300 m 47.08 h Praha - Stromovka 15.01.2020
600 m 2:24.36 h Praha-Stromovka 22.12.2016
600 m 2:19.67 Praha - Juliska 18.05.2017
800 m 2:46.81 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
800 m 2:51.00 h Praha-Stromovka 19.12.2019
60 m překážek (0.76) 10.12 Jablonec nad Nisou 29.09.2019
60 m překážek (0.84) 09.52 h Praha - Stromovka 20.02.2020
100 m překážek (0.84) 15.01 Praha - Podvinný mlýn 01.09.2020
200 m překážek (0.76) 30.55 Praha - Děkanka 08.09.2020
skok vysoký 1.33 Praha - Jeseniova 17.06.2019
skok daleký 4.99 h Praha - Juliska 06.02.2020
skok daleký 5.06 Praha - Děkanka 21.06.2020
vrh koulí 3kg 05.58 Praha - Stromovka 14.05.2019
vrh koulí 3kg 06.97 h Praha-Stromovka 19.12.2019
vrh koulí 4kg 06.55 Praha - Stromovka 03.06.2020
hod kriketovým míčkem 40.70 Praha - Děkanka 18.09.2019
pětiboj 1584 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
čtyřboj 1254 h Praha-Stromovka 19.12.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.13 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
60 m 08.85 h Praha-Stromovka 19.12.2019
150 m 23.09 Praha - Stromovka 14.05.2019
150 m 21.04 h Praha-Stromovka 07.12.2019
800 m 2:46.81 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
800 m 2:51.00 h Praha-Stromovka 19.12.2019
60 m překážek (0.76) 10.12 Jablonec nad Nisou 29.09.2019
60 m překážek (0.76) 09.86 h Praha-Stromovka 07.12.2019
skok vysoký 1.33 Praha - Jeseniova 17.06.2019
skok daleký 4.32 Slaný 10.05.2019
skok daleký 4.66 h Praha-Stromovka 19.12.2019
vrh koulí 3kg 05.58 Praha - Stromovka 14.05.2019
vrh koulí 3kg 06.97 h Praha-Stromovka 19.12.2019
hod kriketovým míčkem 40.70 Praha - Děkanka 18.09.2019
pětiboj 1584 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
čtyřboj 1254 h Praha-Stromovka 19.12.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) čtyřboj/Žcm 5 Praha-Stromovka 1254
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 1 Praha-Stromovka 09.90
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žcm/B01 3 Praha-Stromovka 08.85
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žcm/B01 4 Praha-Stromovka 2:51.00
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žcm Praha-Stromovka 4.66
19.12.2019 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 9 Praha-Stromovka 06.97
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B14 2 Praha-Stromovka 21.04
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 5 Praha-Stromovka 09.86
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 7 Jablonec nad Nisou 10.12
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 7 Praha - Podvinný Mlýn 1584
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B11 1 Praha - Podvinný Mlýn 09.13
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B06 6 Praha - Podvinný Mlýn 2:46.81
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B09 5 Praha - Podvinný Mlýn 10.30
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žcm/S03 5 Praha - Podvinný Mlýn 4.48
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm/S03 16 Praha - Podvinný Mlýn 38.01
18.09.2019 Finále "B" MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 2 Praha - Děkanka 10.16
18.09.2019 Finále "B" MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 7= Praha - Děkanka 40.70
10.09.2019 Semifinále A MPD mladšího žactva (USK Praha) skok vysoký/Žcm 8= Praha - Přátelství 1.30
10.09.2019 Semifinále A MPD mladšího žactva (USK Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 2 Praha - Přátelství 10.21
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žci/B06 3 Praha - Jeseniova 09.19
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm Praha - Eden 10.05
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B04 3 Praha - Eden 09.08
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) skok vysoký/Žcm Praha - Jeseniova 1.33
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B04 1 Praha - Jeseniova 09.23
10.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/FA 5 Praha - Podvinný Mlýn 10.60
10.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R06 1 Praha - Podvinný Mlýn 10.60
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) skok daleký/Žcm/F 4 Praha - Jeseniova 4.15
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 2 Praha - Jeseniova 10.79
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žcm/B01 4 Praha - Stromovka 23.09
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm/F 11 Praha - Stromovka 05.58
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) pětiboj/Žcm MS Slaný 1453
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m překážek (0.76)/Žcm Slaný 10.48
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) hod kriketovým míčkem/Žcm 8 Slaný 36.50
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žcm 6= Slaný 09.19
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) skok daleký/Žcm Slaný 4.32
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 800 m/Žcm 6 Slaný 2:52.27
27.03.2019 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žcm 23 Praha - Vítkov 0:04:38
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žcm/R02 MS Praha - Stromovka 09.22
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 MS Praha - Stromovka 10.99
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B5 6 Praha - Stromovka 09.25
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B20 6 Praha - Stromovka 22.32
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žcm 6 Praha - Juliska 4.12
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m/Žcm/R04 3 Praha - Juliska 09.33
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 6 Praha - Stromovka 11.40
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm 17 Praha - Stromovka 04.76
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B20 5 Praha - Stromovka 09.51