Karta atleta

Export do excelu
  • Kubelka Roman
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Tomáš Krupka
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.24 Praha - Eden 26.04.2019
60 m 09.72 h Praha - Juliska 11.01.2018
150 m 20.60 Praha - Kotlářka 17.06.2019
300 m 46.34 h Praha - Stromovka 16.01.2019
800 m 2:37.99 Zlín 31.05.2019
60 m překážek 09.74 Jablonec nad Nisou 29.09.2019
60 m překážek 10.64 h Praha - Stromovka 26.01.2019
pětiboj 2058 Zlín 31.05.2019
hod kriketovým míčkem 48.69 Praha - Eden 26.04.2019
vrh koulí 3kg 08.12 Praha - Kotlářka 17.06.2019
skok daleký 5.01 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
skok daleký 4.68 h Praha - Juliska 24.01.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.24 Praha - Eden 26.04.2019
150 m 20.60 Praha - Kotlářka 17.06.2019
300 m 46.34 h Praha - Stromovka 16.01.2019
800 m 2:37.99 Zlín 31.05.2019
60 m překážek 09.74 Jablonec nad Nisou 29.09.2019
60 m překážek 10.64 h Praha - Stromovka 26.01.2019
pětiboj 2058 Zlín 31.05.2019
hod kriketovým míčkem 48.69 Praha - Eden 26.04.2019
vrh koulí 3kg 08.12 Praha - Kotlářka 17.06.2019
skok daleký 5.01 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
skok daleký 4.68 h Praha - Juliska 24.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Žcm 4 Jablonec nad Nisou 4.77
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Žcm/B01 3 Jablonec nad Nisou 09.74
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 4 Praha - Podvinný Mlýn 1966
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B06 5 Praha - Podvinný Mlýn 2:45.06
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B09 4 Praha - Podvinný Mlýn 08.36
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/B09 3 Praha - Podvinný Mlýn 10.00
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/S03 2 Praha - Podvinný Mlýn 5.01
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) kriket/Žcm/S03 10 Praha - Podvinný Mlýn 41.65
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B01 1 Praha - Eden 09.84
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm Praha - Eden 5.19
10.09.2019 Semifinále A MPD mladšího žactva (USK Praha) dálka/Žcm Praha - Přátelství 5.02
10.09.2019 Semifinále A MPD mladšího žactva (USK Praha) 60 m př./Žcm/B01 1 Praha - Přátelství 10.01
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) koule 3kg/Žcm Praha - Kotlářka 08.12
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha, z.s.) 150 m/Žcm/B01 1 Praha - Kotlářka 20.60
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/FA Praha - Podvinný Mlýn 10.16
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm Praha - Podvinný Mlýn 5.01
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/R04 1 Praha - Podvinný Mlýn 10.08
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žcm/F 18 Zlín 2058
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m př./Žcm/B2 7 Zlín 10.15
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) kriket/Žcm 16 Zlín 47.84
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B2 5 Zlín 08.26
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žcm 10 Zlín 4.87
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žcm/B1 9 Zlín 2:37.99
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B01 1 Praha - Eden 10.04
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm Praha - Eden 4.79
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 60 m/Žcm/B01 3 Praha - Děkanka 08.30
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 60 m př./Žcm/B01 3 Praha - Děkanka 10.08
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žcm Praha - Eden 1983
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žcm/F01 Praha - Eden 48.69
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm/F01 Praha - Eden 4.77
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B01 7 Praha - Eden 2:44.37
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B04 1 Praha - Eden 10.19
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B05 1 Praha - Eden 08.24
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m př./Žcm/F MS Praha - Stromovka 10.64
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) dálka/Žcm Praha - Juliska 4.68
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m př./Žcm/B01 3 Praha - Juliska 10.97
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B1 2 Praha - Stromovka 10.72
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B10 3 Praha - Stromovka 46.34