Karta atleta

Export do excelu
  • Zlesák Petr
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér Jan Pleschinger
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.70 Praha - Děkanka 18.9.2019
60 m 07.97 h Praha - Strahov 27.2.2019
150 m 18.25 Praha - Děkanka 18.9.2019
150 m 20.99 h Praha-Stromovka 7.2.2018
300 m 42.65 Praha - Děkanka 9.5.2019
300 m 46.48 h Praha-Stromovka 31.1.2018
600 m 1:54.62 Praha - Stromovka 1.6.2017
600 m 2:05.24 h Praha-Stromovka 22.12.2016
800 m 2:24.14 Zlín 31.5.2019
800 m 2:27.27 h Praha-Stromovka 20.12.2018
60 m překážek 09.18 Zlín 31.5.2019
60 m překážek 09.22 h Ostrava - Vítkovice 10.3.2019
pětiboj 2363 Zlín 31.5.2019
hod kriketovým míčkem 39.13 Zlín 31.5.2019
vrh koulí 3kg 08.15 Praha - Stromovka 14.5.2019
vrh koulí 3kg 08.63 h Praha-Stromovka 20.12.2018
skok daleký 4.43 Zlín 31.5.2019
skok daleký 4.33 h Praha-Stromovka 20.12.2018
skok vysoký 1.52 Praha - Jeseniova 17.6.2019
Přespolní běh 0:04:03 Vítkov -Jeseniova 4.4.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.70 Praha - Děkanka 18.9.2019
60 m 07.97 h Praha - Strahov 27.2.2019
150 m 18.25 Praha - Děkanka 18.9.2019
300 m 42.65 Praha - Děkanka 9.5.2019
800 m 2:24.14 Zlín 31.5.2019
60 m překážek 09.18 Zlín 31.5.2019
60 m překážek 09.22 h Ostrava - Vítkovice 10.3.2019
pětiboj 2363 Zlín 31.5.2019
hod kriketovým míčkem 39.13 Zlín 31.5.2019
vrh koulí 3kg 08.15 Praha - Stromovka 14.5.2019
skok daleký 4.43 Zlín 31.5.2019
skok vysoký 1.52 Praha - Jeseniova 17.6.2019
Přespolní běh 0:04:04 Praha - Vítkov 27.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2019 Finále "B" MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žcm/B01 1 Praha - Děkanka 07.70
18.09.2019 Finále "B" MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žcm/B01 1 Praha - Děkanka 18.25
10.09.2019 Semifinále A MPD mladšího žactva (USK Praha) 150 m/Žcm/B01 1 Praha - Přátelství 18.59
10.09.2019 Semifinále A MPD mladšího žactva (USK Praha) 60 m/Žcm/B01 1 Praha - Přátelství 07.71
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žcm/R4 1 Jablonec nad Nisou 07.84
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m př./Žcm/R3 2 Jablonec nad Nisou 09.27
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žcm/S2 1 Jablonec nad Nisou 07.89
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žcm/F Jablonec nad Nisou 07.82
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m př./Žcm/F Jablonec nad Nisou DNS
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) výška/Žcm Praha - Jeseniova 1.52
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B01 1 Praha - Jeseniova 08.36
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/FA Praha - Podvinný Mlýn 09.45
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/FA Praha - Podvinný Mlýn 07.94
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/R01 1 Praha - Podvinný Mlýn 09.69
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/R01 1 Praha - Podvinný Mlýn 07.86
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žcm/F 7 Zlín 2363
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m př./Žcm/B3 1 Zlín 09.18
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) kriket/Žcm 21 Zlín 39.13
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B3 4 Zlín 07.85
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žcm 19 Zlín 4.43
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žcm/B2 2 Zlín 2:24.14
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) dálka/Žcm/F Praha - Jeseniova 4.53
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/B01 1 Praha - Jeseniova 09.41
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žcm/B01 1 Praha - Stromovka 19.10
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žcm/F Praha - Stromovka 08.15
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 60 m/Žcm/B01 1 Praha - Děkanka 07.87
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 60 m př./Žcm/B01 1 Praha - Děkanka 09.54
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 300 m/Žcm/B04 1 Praha - Děkanka 42.65
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žcm Praha - Eden 2158
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B01 1 Praha - Eden 2:37.68
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B10 1 Praha - Eden 09.62
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žcm/F02 10 Praha - Eden 38.49
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm/F02 Praha - Eden 4.70
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B10 1 Praha - Eden 07.89
27.03.2019 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žcm Praha - Vítkov 0:04:04
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m př./Žcm Ostrava - Vítkovice 09.22
10.03.2019 Meziměstské utkání mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm Ostrava - Vítkovice 08.03
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/FA Praha - Strahov 09.64
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/FA Praha - Strahov 07.97
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/R01 1 Praha - Strahov 09.70
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/R01 1 Praha - Strahov 08.12
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B9 3 Praha - Stromovka 08.30
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B1 1 Praha - Stromovka 09.70
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B4 1 Praha - Stromovka 09.67