Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Kučera
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: BYAC Brno
  • Trenér: Pokorný Jan
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.9 Brno - ZŠ Horníkova 18.06.2019
60 m 08.73 Brno 09.09.2019
60 m 08.66 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
150 m 21.15 Hranice 22.09.2019
150 m 20.66 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
800 m 3:02.2 Brno - ZŠ Horníkova 21.06.2019
60 m překážek (0.76) 11.17 Břeclav 04.05.2019
60 m překážek (0.76) 10.84 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
skok vysoký 1.38 Brno 09.09.2019
skok vysoký 1.40 h Hustopeče 06.02.2020
skok daleký 4.22 Brno - Laštůvkova 27.04.2019
vrh koulí 3kg 07.19 Blansko 09.05.2019
hod kriketovým míčkem 29.98 Brno - Horníkova 15.05.2019
hod plným míčem 1kg 08.77 Brno - ZŠ Horníkova 20.06.2019
hod plným míčem 2kg 06.71 Brno - ZŠ Horníkova 20.06.2019
pětiboj 0818 Brno - Horníkova 15.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.9 Brno - ZŠ Horníkova 18.06.2019
60 m 08.73 Brno 09.09.2019
60 m 08.66 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
150 m 21.15 Hranice 22.09.2019
150 m 20.66 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
800 m 3:02.2 Brno - ZŠ Horníkova 21.06.2019
60 m překážek (0.76) 11.17 Břeclav 04.05.2019
60 m překážek (0.76) 10.84 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
skok vysoký 1.38 Brno 09.09.2019
skok vysoký 1.38 h Brno - ZŠ Horníkova 18.12.2019
skok daleký 4.22 Brno - Laštůvkova 27.04.2019
vrh koulí 3kg 07.19 Blansko 09.05.2019
hod kriketovým míčkem 29.98 Brno - Horníkova 15.05.2019
hod plným míčem 1kg 08.77 Brno - ZŠ Horníkova 20.06.2019
hod plným míčem 2kg 06.71 Brno - ZŠ Horníkova 20.06.2019
pětiboj 0818 Brno - Horníkova 15.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2019 Vánoční laťka Hády 2019 (JAC Brno) skok vysoký/Žcm 7= Brno - ZŠ Horníkova 1.38
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R03 2 Ostrava - Vítkovice 10.84
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R03 2 Ostrava - Vítkovice 08.66
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žcm/B05 1 Ostrava - Vítkovice 20.66
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) skok vysoký/Žcm/F Šumperk NM
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žcm/B03 4 Šumperk 21.27
26.09.2019 Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje (ASK Blansko) skok vysoký/Žcm 7 Blansko 1.25
26.09.2019 Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje (ASK Blansko) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 6 Blansko 11.49
26.09.2019 Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje (ASK Blansko) 150 m/Žcm/B02 2 Blansko 21.20
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) skok vysoký/Žcm/F 15 Hranice 1.30
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 150 m/Žcm/B03 2 Hranice 21.15
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R6 5 Brno 08.73
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok vysoký/Žcm/FB 7 Brno 1.38
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 150 m/Žcm/R7 4 Brno 21.50
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) pětiboj/Žcm Brno - ZŠ Horníkova DNF
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) 60 m překážek (0.76)/Žcm Brno - ZŠ Horníkova DNS
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žcm Brno - ZŠ Horníkova DNS
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) 60 m/Žcm Brno - ZŠ Horníkova DNS
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) skok daleký/Žcm Brno - ZŠ Horníkova 3.88
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) 800 m/Žcm Brno - ZŠ Horníkova 3:02.2
20.06.2019 Netradiční závody 3.díl (JAC Brno) hod plným míčem 1kg/Žcm Brno - ZŠ Horníkova 08.77
20.06.2019 Netradiční závody 3.díl (JAC Brno) hod plným míčem 2kg/Žcm Brno - ZŠ Horníkova 06.71
18.06.2019 Netradiční závody 1.díl (JAC Brno) 50 m/Žcm Brno - ZŠ Horníkova 07.9
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) pětiboj/Žcm 4 Brno - Horníkova 0818
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 3 Brno - Horníkova 13.01
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žcm 6 Brno - Horníkova 29.98
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) 60 m/Žcm/B01 2 Brno - Horníkova 09.43
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) skok daleký/Žcm Brno - Horníkova 4.15
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) 800 m/Žcm 6 Brno - Horníkova 3:16.90
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) vrh koulí 3kg/Žcm Blansko 07.19
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) 150 m/Žcm/B01 3 Blansko 21.98
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) skok vysoký/Žcm Blansko 1.25
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/Žcm/F 9 Břeclav 1.25
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žcm/B01 2 Břeclav 21.68
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 3 Břeclav 11.17
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) skok daleký/Žcm Brno - Laštůvkova 4.22
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) skok vysoký/Žcm Brno - Laštůvkova 1.33
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) 60 m/Žcm/F Brno - Laštůvkova 09.35
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) 150 m/Žcm/B01 1 Brno - Laštůvkova 22.26
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) 60 m/Žcm/R02 1 Brno - Laštůvkova 09.23
06.02.2019 Brněnská laťka (JAC Brno) skok vysoký/Žcm 9 Brno 1.24