Karta atleta

Export do excelu
  • Antonín Kalivoda
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.25 h Jablonec nad Nisou 22.01.2020
60 m 09.0 Varnsdorf 01.06.2020
100 m 15.70 Stará Boleslav 12.09.2018
150 m 24.30 Turnov 30.09.2018
300 m 58.42 h Jablonec nad Nisou 17.02.2018
300 m 48.11 Česká Lípa 08.06.2020
60 m překážek (0.76) 11.20 Česká Lípa 12.09.2019
100 m překážek (0.84) 19.33 Česká Lípa 08.06.2020
200 m překážek (0.76) 34.88 Rumburk 23.06.2020
skok vysoký 1.20 h Varnsdorf 13.04.2019
skok vysoký 1.25 Rumburk 06.06.2019
skok daleký 4.02 h Jablonec nad Nisou 22.01.2020
skok daleký 4.35 Rumburk 23.06.2020
pohár rozhlasu 0195 Rumburk 14.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m překážek (0.76) 11.20 Česká Lípa 12.09.2019
skok vysoký 1.20 h Varnsdorf 13.04.2019
skok vysoký 1.25 Rumburk 06.06.2019
skok daleký 4.10 Česká Lípa 12.09.2019
pohár rozhlasu 0195 Rumburk 14.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva Libereckého kraje (AC Turnov, z. s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 3 Turnov 11.86
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva Libereckého kraje (AC Turnov, z. s.) skok daleký/Žcm 15 Turnov 3.79
12.09.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (AC Česká Lípa) skok daleký/Žcm Česká Lípa 4.10
12.09.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (AC Česká Lípa) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 3 Česká Lípa 11.20
06.06.2019 2. kolo KPD - mladšího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) skok vysoký/Žcm/B 6 Rumburk 1.25
06.06.2019 2. kolo KPD - mladšího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 2 Rumburk 11.52
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Děčín, Kategorie III a IV (Rein Jan, honzarein@seznam.cz, 722968506) skok daleký/Žcm 11 Rumburk 3.93
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Děčín, Kategorie III a IV (Rein Jan, honzarein@seznam.cz, 722968506) skok vysoký/Žcm 11= Rumburk 1.26
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Děčín, Kategorie III a IV (Rein Jan, honzarein@seznam.cz, 722968506) pohár rozhlasu/Žcm 51= Rumburk 0195
09.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (TJ Slovan Varnsdorf ) skok daleký/Žcm/F Varnsdorf 4.08
09.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (TJ Slovan Varnsdorf ) skok vysoký/Žcm/F 4 Varnsdorf 1.35
13.04.2019 Velikonoce nad laťkou (TJ Slovan Varnsdorf, z.s.) skok vysoký/Žcm/F 6= Varnsdorf 1.20