Karta atleta

Export do excelu
  • Burian Jáchym
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér Michal Šístek
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.22 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
60 m 09.0 h Český Brod 16.02.2019
150 m 22.89 Újezd nad Lesy 24.05.2018
150 m 21.72 h Praha - Stromovka 13.02.2019
300 m 49.92 Praha - Podvinný mlýn 05.06.2018
300 m 50.76 h Praha-Stromovka 21.02.2018
600 m 1:49.57 Praha - Jeseniova 24.04.2019
600 m 1:56.16 h Praha-Stromovka 21.12.2017
800 m 2:33.52 Praha - Eden 17.09.2019
800 m 2:48.36 h Praha-Stromovka 20.12.2018
1000 m 3:25.09 Praha - Jeseniova 14.05.2019
60 m překážek 11.87 Praha - Jeseniova 04.09.2019
60 m překážek 11.8 h Český Brod 13.01.2018
pohár rozhlasu 0703 Praha - Jeseniova 14.05.2019
pětiboj 1340 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
hod kriketovým míčkem 41.65 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
vrh koulí 3kg 06.91 Praha - Jeseniova 17.06.2019
vrh koulí 3kg 06.05 h Praha-Strahov 01.03.2018
skok daleký 4.12 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
skok daleký 4.24 h Český Brod 16.02.2019
skok vysoký 1.35 Praha - Jeseniova 04.09.2019
skok vysoký 1.29 h Český Brod 16.02.2019
Přespolní běh 0:04:28 Praha - Vítkov 27.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.22 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
60 m 09.0 h Český Brod 16.02.2019
150 m 21.46 Praha - Jeseniova 17.06.2019
150 m 21.72 h Praha - Stromovka 13.02.2019
600 m 1:49.57 Praha - Jeseniova 24.04.2019
800 m 2:33.52 Praha - Eden 17.09.2019
1000 m 3:25.09 Praha - Jeseniova 14.05.2019
60 m překážek 11.87 Praha - Jeseniova 04.09.2019
60 m překážek 11.9 h Český Brod 16.02.2019
pohár rozhlasu 0703 Praha - Jeseniova 14.05.2019
pětiboj 1340 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
hod kriketovým míčkem 41.65 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
vrh koulí 3kg 06.91 Praha - Jeseniova 17.06.2019
skok daleký 4.12 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
skok daleký 4.24 h Český Brod 16.02.2019
skok vysoký 1.35 Praha - Jeseniova 04.09.2019
skok vysoký 1.29 h Český Brod 16.02.2019
Přespolní běh 0:04:28 Praha - Vítkov 27.03.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.11.2019 Přebor Prahy v přespolním běhu všech kategorií (Atletika Jižní Město z.s. a PAS) Přespolní běh/Žcm 8 Praha - ZŠ Pošepného 0:04:58
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 16 Praha - Podvinný Mlýn 1340
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/B06 1 Praha - Podvinný Mlýn 11.91
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B06 3 Praha - Podvinný Mlýn 09.22
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B04 1 Praha - Podvinný Mlýn 2:40.92
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/S02 3 Praha - Podvinný Mlýn 4.12
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) kriket/Žcm/S02 2 Praha - Podvinný Mlýn 41.65
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B01 4 Praha - Eden 2:33.52
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B02 6 Praha - Eden 21.95
10.09.2019 Semifinále "B" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) 800 m/Žcm/B01 1 Praha - Jeseniova 2:34.58
10.09.2019 Semifinále "B" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) 150 m/Žcm/B01 3 Praha - Jeseniova 22.08
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) výška/Žci 11= Praha - Jeseniova 1.35
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/B02 3 Praha - Jeseniova 11.87
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) koule 3kg/Žcm 5 Praha - Jeseniova 06.91
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 150 m/Žcm/B03 1 Praha - Jeseniova 21.46
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B01 6 Praha - Podvinný Mlýn 2:33.92
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) výška/Žcm/F 4 Praha - Jeseniova 1.28
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B04 1 Praha - Jeseniova 09.12
16.05.2019 Veřejné závody žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) 800 m/Žcm/B01 2 Újezd nad Lesy 2:37.9
16.05.2019 Veřejné závody žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) dálka/Žcm Újezd nad Lesy 4.08
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žcm/F Praha - Stromovka DNS
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žcm/B02 Praha - Stromovka DNS
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III chlapci a IV děvčata (SK Jeseniova) poharR/Žcm 6 Praha - Jeseniova 0703
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III chlapci a IV děvčata (SK Jeseniova) výška/Žcm 6 Praha - Jeseniova 1.32
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III chlapci a IV děvčata (SK Jeseniova) 1000 m/Žcm/B03 2 Praha - Jeseniova 3:25.09
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) dálka/Žci/F01 16 Praha - Jeseniova 4.00
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 600 m/Žcm/B04 2 Praha - Jeseniova 1:49.57
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žcm Mladá Boleslav DNS
27.03.2019 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žcm 8 Praha - Vítkov 0:04:28
27.03.2019 II. kolo Pražského Běžeckého Poháru Mládeže 2019 (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žcm 6 Praha - Vítkov 0:04:28
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/R01 2 Praha - Strahov 09.08
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m př./Žcm Český Brod 11.9
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žcm 3= Český Brod 09.0
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žcm Český Brod 4.24
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) výška/Žcm Český Brod 1.29
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B12 6 Praha - Stromovka 09.02
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B14 4 Praha - Stromovka 21.72
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) dálka/Žcm 13 Praha - Juliska 3.80
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m př./Žcm/B04 2 Praha - Juliska 12.56