Karta atleta

Export do excelu
  • Jáchym Burian
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Molva Vít
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.85 h Český Brod 22.02.2020
60 m 08.26 Praha - Juliska 09.10.2021
100 m 12.49 Praha - Eden 01.10.2022
150 m 22.89 Praha - Újezd nad Lesy 24.05.2018
150 m 21.19 h Praha - Strahov 13.02.2020
300 m 41.03 Praha - Děkanka 27.06.2021
300 m 38.42 h Praha - Strahov 13.01.2023
400 m 53.91 Praha - Eden 01.10.2022
400 m 54.24 h Praha - Stromovka 04.02.2023
600 m 1:56.16 h Praha-Stromovka 21.12.2017
600 m 1:49.57 Praha - Jeseniova 24.04.2019
800 m 2:30.46 h Praha - Stromovka 21.02.2020
800 m 2:20.51 Praha - Podvinný mlýn 17.06.2021
1000 m 3:13.15 Praha - Juliska 09.10.2021
1500 m 4:56.94 Praha - Děkanka 08.05.2022
60 m překážek [91,4 cm] 09.08 h Praha - Stromovka 04.02.2023
60 m překážek [83,8 cm] 11.10 h Český Brod 22.02.2020
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 12.56 h Praha - Juliska 24.01.2019
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 11.91 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
100 m překážek [83,8cm] 16.08 Praha - Juliska 08.10.2021
110 m překážek [91,4 cm] 16.53 Praha - Eden 02.10.2022
200 m překážek [76,2 cm] 32.81 Praha - Přátelství 07.09.2020
300 m překážek [83,8 cm] 41.42 Praha - Děkanka 07.06.2022
1500 m překážek [76,2 cm] 5:55.98 Praha - Eden 12.09.2020
skok vysoký 1.35 h Český Brod 22.02.2020
skok vysoký 1.66 Trutnov 08.06.2022
skok o tyči 3.21 Mladá Boleslav 24.09.2022
skok daleký 5.79 Praha 26.05.2022
skok daleký 5.85 h Praha - Stromovka 17.01.2023
vrh koulí 3kg 06.05 h Praha-Strahov 01.03.2018
vrh koulí 3kg 06.91 Praha - Jeseniova 17.06.2019
vrh koulí 4kg 09.59 Praha - Juliska 09.10.2021
vrh koulí 5kg 08.45 h Praha - Jeseniova 03.02.2022
vrh koulí 5kg 09.47 Praha - Eden 01.10.2022
hod diskem 1kg 21.10 Praha - Jeseniova 24.09.2021
hod diskem 1,5kg 23.75 Praha - Eden 02.10.2022
hod oštěpem 600g 25.68 Praha - Juliska 08.10.2021
hod oštěpem 700g 33.31 Praha - Eden 02.10.2022
hod kriketovým míčkem 41.65 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
pohár rozhlasu 1056 Praha 3, ZŠ Jeseniova 05.05.2022
pětiboj 1340 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
devítiboj 3678 Praha - Juliska 09.10.2021
desetiboj [Dci] 4952 Praha - Eden 02.10.2022

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.02 h Praha - Stromovka 13.02.2019
60 m 09.22 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
150 m 21.72 h Praha - Stromovka 13.02.2019
150 m 21.46 Praha - Jeseniova 17.06.2019
600 m 1:49.57 Praha - Jeseniova 24.04.2019
800 m 2:33.52 Praha - Eden 17.09.2019
1000 m 3:25.09 Praha - Jeseniova 14.05.2019
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 12.56 h Praha - Juliska 24.01.2019
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 11.91 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
skok vysoký 1.29 h Český Brod 16.02.2019
skok vysoký 1.35 Praha - Jeseniova 04.09.2019
skok daleký 4.24 h Český Brod 16.02.2019
skok daleký 4.12 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
vrh koulí 3kg 06.91 Praha - Jeseniova 17.06.2019
pohár rozhlasu 0703 Praha - Jeseniova 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 41.65 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
pětiboj 1340 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.11.2019 Přebor Prahy v přespolním běhu všech kategorií (Atletika Jižní Město z.s. a PAS) Přespolní běh/Žcm 8 Praha - ZŠ Pošepného 0:04:58
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 16 Praha - Podvinný Mlýn 1340
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žcm/B06 1 Praha - Podvinný Mlýn 11.91
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B06 3 Praha - Podvinný Mlýn 09.22
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B04 1 Praha - Podvinný Mlýn 2:40.92
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žcm/S02 3 Praha - Podvinný Mlýn 4.12
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm/S02 2 Praha - Podvinný Mlýn 41.65
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B01 4 Praha - Eden 2:33.52
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B02 6 Praha - Eden 21.95
10.09.2019 Semifinále "B" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) 800 m/Žcm/B01 1 Praha - Jeseniova 2:34.58
10.09.2019 Semifinále "B" MPD mladšího žactva (SK Jeseniova) 150 m/Žcm/B01 3 Praha - Jeseniova 22.08
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) skok vysoký/Žci 11= Praha - Jeseniova 1.35
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žcm/B02 3 Praha - Jeseniova 11.87
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) vrh koulí 3kg/Žcm 5 Praha - Jeseniova 06.91
17.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 150 m/Žcm/B03 1 Praha - Jeseniova 21.46
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B01 6 Praha - Podvinný Mlýn 2:33.92
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) skok vysoký/Žcm/F 4 Praha - Jeseniova 1.28
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/B04 1 Praha - Jeseniova 09.12
16.05.2019 Veřejné závody žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) 800 m/Žcm/B01 2 Praha - Újezd nad Lesy 2:37.9
16.05.2019 Veřejné závody žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) skok daleký/Žcm Praha - Újezd nad Lesy 4.08
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žcm/F Praha - Stromovka DNS
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žcm/B02 Praha - Stromovka DNS
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III chlapci a IV děvčata (SK Jeseniova) pohár rozhlasu/Žcm 6 Praha - Jeseniova 0703
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III chlapci a IV děvčata (SK Jeseniova) skok vysoký/Žcm 6 Praha - Jeseniova 1.32
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 3, Kategorie III chlapci a IV děvčata (SK Jeseniova) 1000 m/Žcm/B03 2 Praha - Jeseniova 3:25.09
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) skok daleký/Žci/F01 16 Praha - Jeseniova 4.00
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 600 m/Žcm/B04 2 Praha - Jeseniova 1:49.57
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žcm Mladá Boleslav DNS
27.03.2019 I. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žcm 8 Praha - Vítkov 0:04:28
27.03.2019 II. kolo Pražského Běžeckého Poháru Mládeže 2019 (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žcm 6 Praha - Vítkov 0:04:28
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žcm/R01 2 Praha - Strahov 09.08
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žcm Český Brod 11.9
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žcm 3= Český Brod 09.0
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žcm Český Brod 4.24
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žcm Český Brod 1.29
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B12 6 Praha - Stromovka 09.02
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B14 4 Praha - Stromovka 21.72
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žcm 13 Praha - Juliska 3.80
24.01.2019 Veřejné halové závody mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m překážek [76,2cm-7,70m]/Žcm/B04 2 Praha - Juliska 12.56