Karta atleta

Export do excelu
  • Šátek Ondřej
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér Čuříková Alena
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.75 h Kladno 23.01.2020
60 m 09.20 Kladno-Sletiště 24.09.2019
600 m 2:05.12 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
800 m 3:15.0 Kladno-Sletiště 24.09.2019
50 m překážek 09.06 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
60 m překážek 13.25 Kladno-Sletiště 24.09.2019
pětiboj 0898 Kladno-Sletiště 24.09.2019
hod oštěpem 500g 29.23 Roztoky 06.09.2019
hod kriketovým míčkem 41.40 Kladno 17.05.2019
vrh koulí 3kg 10.17 Roztoky 06.09.2019
vrh koulí 3kg 08.04 h Praha - Strahov 02.02.2019
skok daleký 3.85 Kladno-Sletiště 24.09.2019
skok daleký 3.38 h Kladno 10.01.2019
skok vysoký 1.40 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
Přespolní běh 07:04 Kladno-Sletiště 01.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.75 h Kladno 23.01.2020
600 m 2:05.12 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
50 m překážek 09.06 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
skok vysoký 1.40 h Kladno-Sletiště 13.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2019 Podzimní běh SPS A.C. TEPO Kladno 2019 (A. C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žcm 21 Kladno-Sletiště 07:04
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) pětiboj/Žcm 12 Kladno-Sletiště 0898
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) 60 m př./Žcm 20 Kladno-Sletiště 13.25
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) kriket/Žcm 5 Kladno-Sletiště 41.40
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm 10 Kladno-Sletiště 09.20
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žcm 16 Kladno-Sletiště 3.85
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žcm 21 Kladno-Sletiště 3:15.0
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) koule 3kg/Žcm Roztoky 10.17
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) oštěp 500g/Žcm 4 Roztoky 29.23
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) koule 3kg/Žcm Slaný 09.55
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) kriket/Žcm/F 13 Slaný 39.62
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) koule 3kg/Žcm/F Beroun 09.17
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) oštěp 500g/Žcm/F 7 Beroun 26.18
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) kriket/Žcm 11 Kladno 41.40
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) koule 3kg/Žcm 6 Kladno 08.85
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) koule 3kg/Žcm/F Kutná Hora 08.52
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) oštěp 500g/Žcm/F 4 Kutná Hora 26.43
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) koule 3kg/Žcm/F 8 Praha - Strahov 08.04
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žcm/B3 4 Kladno 07.98
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m př./Žcm/B4 4 Kladno 10.82
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žcm 14= Kladno 3.38
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) koule 3kg/Žcm Kladno 08.00