Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Šátek
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Čuříková Alena
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.75 h Kladno 23.01.2020
60 m 09.20 Kladno-Sletiště 24.09.2019
150 m 20.04 Beroun 28.06.2020
600 m 2:05.12 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
800 m 3:15.0 Kladno-Sletiště 24.09.2019
50 m překážek (0.76) 10.82 h Kladno 10.01.2019
50 m překážek (0.84) 09.06 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
60 m překážek (0.76) 13.25 Kladno-Sletiště 24.09.2019
skok vysoký 1.40 h Kladno-Sletiště 13.02.2020
skok daleký 3.38 h Kladno 10.01.2019
skok daleký 3.85 Kladno-Sletiště 24.09.2019
vrh koulí 3kg 08.04 h Praha - Strahov 02.02.2019
vrh koulí 3kg 10.17 Roztoky 06.09.2019
vrh koulí 4kg 09.74 Slaný 05.06.2020
hod diskem 1kg 27.29 Beroun 27.06.2021
hod oštěpem 500g 29.23 Roztoky 06.09.2019
hod oštěpem 600g 38.81 Beroun 27.06.2021
hod kriketovým míčkem 41.40 Kladno 17.05.2019
pětiboj 0898 Kladno-Sletiště 24.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.98 h Kladno 10.01.2019
60 m 09.20 Kladno-Sletiště 24.09.2019
800 m 3:15.0 Kladno-Sletiště 24.09.2019
50 m překážek (0.76) 10.82 h Kladno 10.01.2019
60 m překážek (0.76) 13.25 Kladno-Sletiště 24.09.2019
skok daleký 3.38 h Kladno 10.01.2019
skok daleký 3.85 Kladno-Sletiště 24.09.2019
vrh koulí 3kg 08.04 h Praha - Strahov 02.02.2019
vrh koulí 3kg 10.17 Roztoky 06.09.2019
hod oštěpem 500g 29.23 Roztoky 06.09.2019
hod kriketovým míčkem 41.40 Kladno 17.05.2019
pětiboj 0898 Kladno-Sletiště 24.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2019 Podzimní běh SPS A.C. TEPO Kladno 2019 (A. C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žcm 21 Kladno-Sletiště 07:04
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) pětiboj/Žcm 12 Kladno-Sletiště 0898
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76)/Žcm 20 Kladno-Sletiště 13.25
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žcm 5 Kladno-Sletiště 41.40
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žcm 10 Kladno-Sletiště 09.20
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žcm 16 Kladno-Sletiště 3.85
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žcm 21 Kladno-Sletiště 3:15.0
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) vrh koulí 3kg/Žcm Roztoky 10.17
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) hod oštěpem 500g/Žcm 4 Roztoky 29.23
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) vrh koulí 3kg/Žcm Slaný 09.55
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 13 Slaný 39.62
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm/F Beroun 09.17
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm/F 7 Beroun 26.18
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žcm 11 Kladno 41.40
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Žcm 6 Kladno 08.85
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm/F Kutná Hora 08.52
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm/F 4 Kutná Hora 26.43
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) vrh koulí 3kg/Žcm/F 8 Praha - Strahov 08.04
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žcm/B3 4 Kladno 07.98
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m překážek (0.76)/Žcm/B4 4 Kladno 10.82
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žcm 14= Kladno 3.38
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Žcm Kladno 08.00