Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtěch Slavík
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Robovský Jiří
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.82 h Nymburk 21.01.2020
60 m 08.67 Kolín 12.05.2020
100 m 13.60 Kolín 16.05.2020
150 m 23.16 h Praha - Strahov 02.02.2019
150 m 20.81 Kolín 20.05.2020
200 m 27.81 Kolín 16.05.2020
600 m 1:56.27 Kolín 04.06.2018
800 m 2:39.72 h Praha - Strahov 11.02.2018
800 m 2:36.32 Kolín 10.05.2019
1000 m 3:19.50 Kolín 03.05.2019
1500 m 4:54.95 Čáslav 28.08.2020
60 m překážek (0.76) 11.94 h Praha - Strahov 11.02.2018
60 m překážek (0.76) 11.47 Kolín 10.05.2019
1500 m překážek 5:15.33 Beroun 12.09.2020
skok vysoký 1.46 Kutná Hora 21.09.2019
skok vysoký 1.54 h Kolín 06.12.2019
skok o tyči 2.60 Nové Město nad Metují 26.09.2020
skok daleký 4.76 h Praha - Strahov 12.01.2020
skok daleký 5.31 Beroun 12.09.2020
hod kriketovým míčkem 46.87 Kolín 10.05.2019
pohár rozhlasu 0776 Kolín 21.05.2019
pětiboj 1620 Kolín 10.05.2019
čtyřboj 1410 Kolín 24.09.2019
sprintérský trojboj 1103 Kolín 12.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.86 Kolín 10.05.2019
150 m 23.16 h Praha - Strahov 02.02.2019
800 m 2:36.32 Kolín 10.05.2019
1000 m 3:19.50 Kolín 03.05.2019
1500 m 5:19.78 Kutná Hora 05.05.2019
60 m překážek (0.76) 11.47 Kolín 10.05.2019
skok vysoký 1.46 Kutná Hora 21.09.2019
skok vysoký 1.54 h Kolín 06.12.2019
skok daleký 4.08 h Praha - Strahov 02.02.2019
skok daleký 4.81 Stará Boleslav 17.05.2019
hod kriketovým míčkem 46.87 Kolín 10.05.2019
pohár rozhlasu 0776 Kolín 21.05.2019
pětiboj 1620 Kolín 10.05.2019
čtyřboj 1410 Kolín 24.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.12.2019 Testovací závod SG 2 (test) skok daleký/Žcm test NM
10.12.2019 Kolínská vánoční laťka ZŠ + Nejrychlejší páťák (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žci Kolín 1.45
06.12.2019 Vánoční laťka 7.ZŠ Kolín (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žci Kolín 1.54
08.10.2019 Okresní přebor ZŠ a SŠ v přespolním běhu (TJ Sokol Kolín-atletika) Přespolní běh/Žcm Kolín 0:08:31
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. A (A. C. TEPO Kladno ) skok daleký/Žcm 9 Kladno 4.66
24.09.2019 Atletický čtyřboj III. kategorie (6.-7.třída ZŠ) (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm Kolín 08.83
24.09.2019 Atletický čtyřboj III. kategorie (6.-7.třída ZŠ) (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm Kolín 4.87
24.09.2019 Atletický čtyřboj III. kategorie (6.-7.třída ZŠ) (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žcm 12 Kolín 43.00
24.09.2019 Atletický čtyřboj III. kategorie (6.-7.třída ZŠ) (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/Žcm Kolín 3:22.60
24.09.2019 Atletický čtyřboj III. kategorie (6.-7.třída ZŠ) (TJ Sokol Kolín-atletika) čtyřboj/Žcm Kolín 1410
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok vysoký/Žcm/F 4 Kutná Hora 1.46
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok daleký/Žcm/F Kutná Hora 4.72
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok daleký/Žcm 9= Kutná Hora 4.18
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok vysoký/Žcm Kutná Hora 1.40
06.09.2019 Závody sportovních tříd a SpS Kolín (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm Kolín DNS
06.09.2019 Závody sportovních tříd a SpS Kolín (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm Kolín DNS
06.09.2019 Závody sportovních tříd a SpS Kolín (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žcm Kolín DNS
06.09.2019 Závody sportovních tříd a SpS Kolín (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm Kolín DNS
06.09.2019 Závody sportovních tříd a SpS Kolín (TJ Sokol Kolín-atletika) čtyřboj/Žcm Kolín DNS
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) skok daleký/Žcm/F 13 Čáslav 3.91
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) skok vysoký/Žcm/F Čáslav 1.43
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok vysoký/Žcm Vlašim 1.41
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žcm 11 Vlašim 3.99
03.06.2019 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žcm 7 Kolín 1.35
03.06.2019 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm 5 Kolín 4.44
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 1000 m/Žcm/B01 9 Kolín 3:20.35
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok vysoký/Žcm 7= Kolín 1.37
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) pohár rozhlasu/Žcm 13 Kolín 0776
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) skok vysoký/Žcm Stará Boleslav 1.35
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) skok daleký/Žcm Stará Boleslav 4.81
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žcm 9 Kolín 1620
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 4 Kolín 11.47
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm Kolín 4.43
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žcm Kolín 46.87
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/B03 1 Kolín 08.86
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm/B03 2 Kolín 2:36.32
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 800 m/Žcm Chodov 2:43.63
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) skok vysoký/Žcm/F Kutná Hora 1.44
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) skok daleký/Žcm/F 9 Kutná Hora 4.16
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 1500 m/Žcm/F Kutná Hora 5:19.78
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) pohár rozhlasu/Žcm 7= Kolín 0769
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 1000 m/Žcm/B01 4 Kolín 3:19.50
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok vysoký/Žcm/FA Kolín 1.35
28.03.2019 Osecká laťka (MZŠ Velký Osek) skok vysoký/Žcm 4= Velký Osek 1.35
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) skok daleký/Žcm/F 13 Praha - Strahov 4.08
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 150 m/Žcm/B08 3 Praha - Strahov 23.16