Karta atleta

Export do excelu
  • Pavel Kaftan
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SC Radotín Praha
  • Trenér: Dubský Petr
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.96 Praha - Radotín 02.10.2021
150 m 19.04 Praha - Radotín 02.06.2021
300 m 45.03 h Praha - Stromovka 15.01.2020
300 m 43.15 Praha - Vokovice 16.06.2021
600 m 2:24.50 Praha - Jeseniova 18.05.2017
800 m 2:52.33 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
60 m překážek (0.76) 11.44 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
60 m překážek (0.84) 10.59 h Praha - Stromovka 15.01.2020
skok vysoký 1.42 Praha - Radotín 02.06.2021
skok daleký 5.19 Praha - Radotín 24.09.2021
vrh koulí 3kg 06.87 Praha - Děkanka 30.05.2019
vrh koulí 4kg 08.52 Praha - Radotín 02.06.2021
pohár rozhlasu 0852 Stadion Přátelství 09.05.2019
hod kriketovým míčkem 37.93 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
pětiboj 1459 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.61 Praha - Děkanka 18.09.2019
150 m 20.93 Praha - Děkanka 18.09.2019
800 m 2:52.33 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
60 m překážek (0.76) 11.44 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
skok vysoký 1.24 Praha - Juliska 13.05.2019
skok daleký 4.05 Stadion Přátelství 09.05.2019
vrh koulí 3kg 06.87 Praha - Děkanka 30.05.2019
pohár rozhlasu 0852 Stadion Přátelství 09.05.2019
hod kriketovým míčkem 37.93 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019
pětiboj 1459 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 10 Praha - Podvinný Mlýn 1459
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B08 1 Praha - Podvinný Mlýn 11.44
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B06 1 Praha - Podvinný Mlýn 08.73
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B04 2 Praha - Podvinný Mlýn 2:52.33
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žcm/S02 1 Praha - Podvinný Mlýn 4.58
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm/S02 6 Praha - Podvinný Mlýn 37.93
18.09.2019 Finále "B" MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žcm/B01 4 Praha - Děkanka 08.61
18.09.2019 Finále "B" MPD mladšího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žcm/B01 3 Praha - Děkanka 20.93
11.09.2019 Semifinále "C" MPD mladšího žactva (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m/Žcm/B01 2 Praha - Juliska 08.61
11.09.2019 Semifinále "C" MPD mladšího žactva (Atletika Jižní Město z.s.) 150 m/Žcm/B01 2 Praha - Juliska 20.91
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) skok daleký/Žcm Praha - Vokovice 3.78
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (TJ Stodůlky Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 1 Praha - Vokovice 12.15
10.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žcm/B01 5 Praha - Podvinný Mlýn 22.00
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/R02 2 Praha - Podvinný Mlýn 08.72
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/FB Praha - Podvinný Mlýn 08.78
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Žcm 4 Praha - Děkanka 06.87
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 150 m/Žcm/B04 1 Praha - Děkanka 21.15
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m/Žcm/B01 2 Praha - Juliska 08.75
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) skok vysoký/Žcm 7= Praha - Juliska 1.24
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 5, Kategorie III (Hromádková Jana, jana.hromadkova@ddmpraha5.cz , 604926352) pohár rozhlasu/Žcm Stadion Přátelství 0852
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 5, Kategorie III (Hromádková Jana, jana.hromadkova@ddmpraha5.cz , 604926352) skok daleký/Žcm 11 Stadion Přátelství 4.05
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 5, Kategorie III (Hromádková Jana, jana.hromadkova@ddmpraha5.cz , 604926352) 60 m/Žcm/B02 5 Stadion Přátelství 08.72