Karta atleta

Export do excelu
  • Milan Svata
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.98 Kolín 10.05.2019
800 m 3:09.55 Kolín 10.05.2019
60 m překážek (0.76) 12.48 Kolín 10.05.2019
skok daleký 4.29 Kolín 21.05.2019
hod kriketovým míčkem 44.60 Kolín 10.05.2019
pohár rozhlasu 0254 Kolín 21.05.2019
pětiboj 1136 Kolín 10.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.98 Kolín 10.05.2019
800 m 3:09.55 Kolín 10.05.2019
60 m překážek (0.76) 12.48 Kolín 10.05.2019
skok daleký 4.29 Kolín 21.05.2019
hod kriketovým míčkem 44.60 Kolín 10.05.2019
pohár rozhlasu 0254 Kolín 21.05.2019
pětiboj 1136 Kolín 10.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) skok daleký/Žcm 10 Kolín 4.29
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) pohár rozhlasu/Žcm 38 Kolín 0254
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) 60 m/Žcm/B01 7 Stará Boleslav 09.29
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) skok daleký/Žcm 10 Stará Boleslav 4.27
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - východ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) pohár rozhlasu/Žcm 31 Stará Boleslav 0240
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha - východ, Kategorie III a IV (Bukačová Eva, bukacka@seznam.cz, 603724237) skok daleký/Žcm 9 Stará Boleslav 4.21
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žcm 18 Kolín 1136
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žcm 8 Kolín 44.60
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm 8 Kolín 4.21
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B07 1 Kolín 12.48
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/B02 2 Kolín 08.98
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm/B03 15 Kolín 3:09.55
11.04.2019 1. kontrolní oddílové závody ml. a st. žactva (uzavřené závody) (Atletika Stará Boleslav z.s.) skok daleký/Žcm 4 Stará Boleslav 3.93
11.04.2019 1. kontrolní oddílové závody ml. a st. žactva (uzavřené závody) (Atletika Stará Boleslav z.s.) 60 m/Žcm 4 Stará Boleslav 09.24