Karta atleta

Export do excelu
  • Matyáš Korb
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AC Rumburk, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.68 Jablonec nad Nisou 23.09.2017
60 m 09.30 Česká Lípa 12.09.2019
150 m 25.86 Turnov 28.09.2017
300 m 60.36 h Jablonec nad Nisou 07.02.2018
300 m 53.49 Jablonec nad Nisou 02.05.2019
800 m 3:25.23 Rumburk 13.10.2018
60 m překážek (0.76) 12.07 Turnov 21.09.2019
100 m překážek (0.84) 22.17 Mladá Boleslav 09.09.2019
200 m překážek (0.76) 39.48 Česká Lípa 20.06.2019
skok vysoký 1.25 Jablonné v Podještědí 07.06.2018
skok vysoký 1.25 h Varnsdorf 13.04.2019
skok daleký 3.97 Varnsdorf 19.09.2018
hod kriketovým míčkem 35.97 Rumburk 14.05.2019
pohár rozhlasu 0367 Rumburk 14.05.2019
pětiboj 0549 Rumburk 13.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.30 Česká Lípa 12.09.2019
300 m 53.49 Jablonec nad Nisou 02.05.2019
60 m překážek (0.76) 12.07 Turnov 21.09.2019
100 m překážek (0.84) 22.17 Mladá Boleslav 09.09.2019
200 m překážek (0.76) 39.48 Česká Lípa 20.06.2019
skok vysoký 1.25 h Varnsdorf 13.04.2019
skok vysoký 1.20 Rumburk 06.06.2019
skok daleký 3.78 Jablonec nad Nisou 02.05.2019
hod kriketovým míčkem 35.97 Rumburk 14.05.2019
pohár rozhlasu 0367 Rumburk 14.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva Libereckého kraje (AC Turnov, z. s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 4 Turnov 12.07
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva Libereckého kraje (AC Turnov, z. s.) skok daleký/Žcm 19 Turnov 3.56
12.09.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (AC Česká Lípa) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 4 Česká Lípa 12.10
12.09.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (AC Česká Lípa) 60 m/Žcm/B02 2 Česká Lípa 09.30
09.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) 100 m překážek (0.84)/Žci 8 Mladá Boleslav 22.17
20.06.2019 3. kolo KPD staršího žactva - skupina A (AC Česká Lípa) skok daleký/Žci 10 Česká Lípa 3.69
20.06.2019 3. kolo KPD staršího žactva - skupina A (AC Česká Lípa) 200 m překážek (0.76)/Žci/B02 3 Česká Lípa 39.48
06.06.2019 2. kolo KPD - mladšího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) skok vysoký/Žcm/B 8 Rumburk 1.20
06.06.2019 2. kolo KPD - mladšího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 3 Rumburk 13.38
23.05.2019 2. kolo KPD - staršího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/F Rumburk 20.93
23.05.2019 2. kolo KPD - staršího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) skok daleký/Žci 8 Rumburk 3.68
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Děčín, Kategorie III a IV (Rein Jan, honzarein@seznam.cz, 722968506) hod kriketovým míčkem/Žcm 19 Rumburk 35.97
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Děčín, Kategorie III a IV (Rein Jan, honzarein@seznam.cz, 722968506) skok vysoký/Žcm 18= Rumburk 1.18
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Děčín, Kategorie III a IV (Rein Jan, honzarein@seznam.cz, 722968506) pohár rozhlasu/Žcm 30 Rumburk 0367
09.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (TJ Slovan Varnsdorf ) skok daleký/Žcm/F 9 Varnsdorf 3.35
09.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (TJ Slovan Varnsdorf ) skok vysoký/Žcm/F 8 Varnsdorf 1.20
02.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva Libereckého kraje - skupina A (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žci 9 Jablonec nad Nisou 3.78
02.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva Libereckého kraje - skupina A (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žci/B01 8 Jablonec nad Nisou 53.49
27.04.2019 Horst Seifert Meeting 2019 (HSG Turbine Zittau) skok daleký/Žcm/FA 13 Zittau 3.55
27.04.2019 Horst Seifert Meeting 2019 (HSG Turbine Zittau) skok vysoký/Žcm/FA 10 Zittau 1.15
13.04.2019 Velikonoce nad laťkou (TJ Slovan Varnsdorf, z.s.) skok vysoký/Žcm/F 5 Varnsdorf 1.25