Karta atleta

Export do excelu
  • Chrástek Filip
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště
  • Trenér Jan Horák
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
30 m 05.44 h Uherské Hradiště 21.12.2018
40 yardů 06.40 h Otrokovice 30.01.2019
60 m 09.78 Zlín 30.05.2018
300 m 51.33 Zlín 09.05.2018
300 m 53.69 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
800 m 3:15.25 Zlín 30.05.2018
60 m překážek 13.17 Otrokovice 25.04.2019
pětiboj 0795 Zlín 30.05.2018
hod oštěpem 500g 26.15 Zlín 04.09.2019
hod kriketovým míčkem 50.94 Otrokovice 25.04.2019
hod plným míčem 2kg 07.16 h Uherské Hradiště 21.12.2018
vrh koulí 3kg 06.33 Zlín 04.09.2019
skok daleký 3.86 Zlín 30.05.2018
skok daleký 3.91 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žci 24 Otrokovice 3.28
12.12.2019 Vánoční hala žactva a dorostu (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y/Žci/R02 5 Otrokovice 06.27
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) kriket/Žcm/F 16 Šumperk 46.23
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) oštěp 500g/Žcm/F 19 Šumperk 23.41
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) dálka/Žcm Zlín DNS
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) koule 3kg/Žcm 7 Zlín 06.33
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) oštěp 500g/Žcm Zlín 26.15
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) oštěp 500g/Žcm Zlín 24.62
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žcm 13 Zlín 3.46
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/R04 4 Zlín 09.81
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) pětiboj/Žcm/F 29 Otrokovice 0741
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) kriket/Žcm 4 Otrokovice 50.94
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žcm 40 Otrokovice 3.20
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Žcm/B03 5 Otrokovice 3:27.65
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žcm/B04 1 Otrokovice 09.68
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m př./Žcm/B04 2 Otrokovice 13.17
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) oštěp 500g/Žcm Uherské Hradiště 25.90
17.04.2019 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) kriket/Žcm Uherské Hradiště 45.20
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) 40 y/Žcm/R01 6 Otrokovice 06.40
30.01.2019 Metal PS mezinárodní atletický mítink (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žcm/F 10 Otrokovice 3.67