Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Bošková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.96 Kutná Hora 16.09.2018
60 m 09.55 h Praha - Strahov 02.02.2019
150 m 25.7 Beroun 05.10.2019
800 m 3:26.6 Beroun 13.10.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.5 Beroun 13.10.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.09 h Praha - Strahov 02.02.2019
skok vysoký 1.16 Beroun 05.10.2019
skok daleký 3.87 Beroun 05.10.2019
vrh koulí 2kg 08.14 h Praha - Strahov 02.02.2019
vrh koulí 2kg 09.62 Roztoky 06.09.2019
vrh koulí 3kg 08.32 Beroun 12.09.2020
hod oštěpem 400g 24.38 Roztoky 06.09.2019
hod oštěpem 500g 22.28 Beroun 12.09.2020
hod kriketovým míčkem 42.72 Slaný 21.06.2019
pětiboj 1491 Beroun 13.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.55 h Praha - Strahov 02.02.2019
60 m 09.61 Slaný 10.05.2019
150 m 25.7 Beroun 05.10.2019
800 m 3:42.12 Slaný 10.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.09 h Praha - Strahov 02.02.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.07 Slaný 10.05.2019
skok vysoký 1.16 Beroun 05.10.2019
skok daleký 3.87 Beroun 05.10.2019
vrh koulí 2kg 08.14 h Praha - Strahov 02.02.2019
vrh koulí 2kg 09.62 Roztoky 06.09.2019
hod oštěpem 400g 24.38 Roztoky 06.09.2019
hod kriketovým míčkem 42.72 Slaný 21.06.2019
pětiboj 1288 Slaný 10.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Oddílové závody (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm 7 Beroun 09.8
05.10.2019 Oddílové závody (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žkm 7 Beroun 25.7
05.10.2019 Oddílové závody (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Žkm 7 Beroun 4:07.7
05.10.2019 Oddílové závody (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm Beroun 22.66
05.10.2019 Oddílové závody (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žkm Beroun 3.87
05.10.2019 Oddílové závody (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok vysoký/Žkm Beroun 1.16
05.10.2019 Oddílové závody (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Beroun 09.40
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F 9 Kutná Hora 09.28
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F 9 Kutná Hora 24.16
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Roztoky 09.62
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) hod oštěpem 400g/Žkm 6 Roztoky 24.38
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) vrh koulí 2kg/Žkm 7 Slaný 09.21
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 4 Slaný 42.72
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F 5 Beroun 08.91
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F 7 Beroun 24.05
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) pětiboj/Žkm 27 Slaný 1288
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žkm 27 Slaný 09.61
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 800 m/Žkm 36 Slaný 3:42.12
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 29 Slaný 13.07
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Slaný 39.97
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) skok daleký/Žkm 30 Slaný 3.46
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F Kutná Hora 23.81
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 6 Kutná Hora 40.45
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) vrh koulí 2kg/Žkm/F 8 Praha - Strahov 08.14
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 60 m/Žkm/R17 2 Praha - Strahov 09.55
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 5 Praha - Strahov 13.09