Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Černohorská
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: T.J. Sokol Říčany a Radošovice
  • Trenér: Lacko Miroslav
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.07 h Praha - Strahov 31.01.2020
60 m 09.07 Brno 07.09.2020
150 m 22.43 Říčany 09.06.2019
300 m 48.70 Říčany 09.06.2019
500 m 1:34.55 Říčany 20.09.2020
800 m 2:56.74 h Praha - Strahov 11.02.2018
800 m 2:49.25 Praha - Eden 26.04.2019
1000 m 3:40.37 Stará Boleslav 17.05.2019
1500 m 6:19.50 Čáslav 28.08.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.16 h Český Brod 16.03.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.18 Kutná Hora 06.09.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 10.57 h Praha - Strahov 31.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 19.10 Brno 07.09.2020
200 m překážek (0.76) 37.21 Vlašim 26.06.2020
skok vysoký 1.25 Vlašim 07.06.2019
skok vysoký 1.25 h Říčany 25.01.2020
skok daleký 4.26 h Český Brod 16.03.2019
skok daleký 3.95 Kutná Hora 05.05.2019
vrh koulí 2kg 07.82 Říčany 19.05.2019
vrh koulí 3kg 08.21 Brno 07.09.2020
hod diskem 0,75kg 16.88 Kolín 05.06.2020
hod kladivem 3kg 14.85 Vlašim 26.06.2020
hod oštěpem 500g 20.00 Vlašim 26.06.2020
hod kriketovým míčkem 31.94 Kolín 10.05.2019
pětiboj 2012 Kolín 10.05.2019
čtyřboj 1625 Říčany 03.10.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.9 h Český Brod 16.02.2019
60 m 09.09 Rudná 08.05.2019
150 m 22.43 Říčany 09.06.2019
300 m 48.70 Říčany 09.06.2019
500 m 1:35.84 Říčany 19.05.2019
800 m 2:49.25 Praha - Eden 26.04.2019
1000 m 3:40.37 Stará Boleslav 17.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.16 h Český Brod 16.03.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.18 Kutná Hora 06.09.2019
skok vysoký 1.24 h Český Brod 16.02.2019
skok vysoký 1.25 Vlašim 07.06.2019
skok daleký 4.26 h Český Brod 16.03.2019
skok daleký 3.95 Kutná Hora 05.05.2019
vrh koulí 2kg 07.82 Říčany 19.05.2019
hod kriketovým míčkem 31.94 Kolín 10.05.2019
pětiboj 2012 Kolín 10.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Žákovský atletický den ŽAD (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 60 m/Žkm 8 Říčany 09.26
05.10.2019 Žákovský atletický den ŽAD (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 500 m/Žkm Říčany DNS
05.10.2019 Žákovský atletický den ŽAD (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) skok daleký/Žkm 9 Říčany 3.96
05.10.2019 Žákovský atletický den ŽAD (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) vrh koulí 2kg/Žkm Říčany DNS
05.10.2019 Žákovský atletický den ŽAD (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) čtyřboj/Žkm 15 Říčany 0800
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok vysoký/Žkm/F 15= Kutná Hora 1.25
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 1 Kutná Hora 11.30
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) skok vysoký/Žkm 11= Kutná Hora 1.25
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 3 Kutná Hora 11.18
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) skok daleký/Žkm/F 15 Čáslav 3.97
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 3 Čáslav 11.18
09.06.2019 Sprinterský trojboj (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 150 m/Žkm 5 Říčany 22.43
09.06.2019 Sprinterský trojboj (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 60 m/Žkm 7 Říčany 09.35
09.06.2019 Sprinterský trojboj (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 300 m/Žkm Říčany 48.70
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok vysoký/Žkm 10 Vlašim 1.25
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Vlašim 11.33
19.05.2019 Jarní atletické závody JAZ (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Říčany 07.82
19.05.2019 Jarní atletické závody JAZ (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 5 Říčany 11.31
19.05.2019 Jarní atletické závody JAZ (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) skok daleký/Žkm 5 Říčany 3.88
19.05.2019 Jarní atletické závody JAZ (T.J. Sokol Říčany a Radošovice) 500 m/Žkm 7 Říčany 1:35.84
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 3 Stará Boleslav 11.63
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) 1000 m/Žkm/B02 3 Stará Boleslav 3:40.37
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm 15 Kolín 2012
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žkm 10 Kolín 31.94
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm 13 Kolín 4.13
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B08 2 Kolín 11.45
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B02 8 Kolín 09.20
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B03 13 Kolín 2:52.75
08.05.2019 Sprint a překážky pro žactvo v Rudné (ATLETIK RUDNÁ) 60 m/Žkm/B01 2 Rudná 09.09
08.05.2019 Sprint a překážky pro žactvo v Rudné (ATLETIK RUDNÁ) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 3 Rudná 11.77
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 800 m/Žkm/B01 8 Kutná Hora 2:52.59
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) skok daleký/Žkm/JB 11 Kutná Hora 3.95
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 3 Kutná Hora 11.95
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 26 Praha - Eden 1831
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/F01 16 Praha - Eden 30.81
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm/F01 11 Praha - Eden 3.91
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B07 5 Praha - Eden 12.48
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B09 5 Praha - Eden 09.23
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B04 2 Praha - Eden 2:49.25
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 4 Český Brod 12.16
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm Český Brod 4.26
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žkm 8 Český Brod 1.21
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm 2= Český Brod 08.9
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm 9 Český Brod 3.88
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žkm 6 Český Brod 1.24
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) skok vysoký/Žkm/F Praha - Strahov DNS
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) skok daleký/Žkm/FA 15 Praha - Strahov 3.96
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 Praha - Strahov DNS
19.01.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 9 Český Brod 12.51
19.01.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm 5 Český Brod 4.12
19.01.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žkm 9 Český Brod 1.23