Karta atleta

Export do excelu
  • Kuncová Karolína
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.33 Vlašim 10.06.2018
60 m 10.48 h Praha - Strahov 11.02.2018
pohár rozhlasu 0269 Beroun 06.05.2019
hod oštěpem 400g 25.31 Beroun 07.06.2019
hod kriketovým míčkem 35.69 Slaný 21.06.2019
vrh koulí 2kg 11.11 Roztoky 06.09.2019
vrh koulí 2kg 09.95 h Praha - Strahov 26.01.2019
vrh koulí 3kg 09.19 h Praha - Strahov 07.12.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 3kg 08.62 h Praha - Strahov 26.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.12.2019 Testovací závod SG 2 (test) koule 2kg/Žkm test NM
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) koule 3kg/Dky 12 Praha - Strahov 09.19
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. A (A. C. TEPO Kladno ) koule 2kg/Žkm Kladno NM
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) koule 2kg/Žkm/F Kutná Hora 10.96
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) oštěp 400g/Žkm/F 8 Kutná Hora 24.51
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) koule 2kg/Žkm Roztoky 11.11
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) oštěp 400g/Žkm 5 Roztoky 24.67
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) koule 2kg/Žkm Slaný 10.78
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) kriket/Žkm/F 8 Slaný 35.69
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) koule 2kg/Žkm/F Beroun 09.88
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) oštěp 400g/Žkm/F 6 Beroun 25.31
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) koule 2kg/Žkm Kladno 10.07
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) kriket/Žkm 14 Kladno 34.85
06.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III (Kateřina Zajícová, kzajicova@domecekhorovice.cz, 739633518) kriket/Žkm 16 Beroun 32.84
06.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Beroun, Kategorie III (Kateřina Zajícová, kzajicova@domecekhorovice.cz, 739633518) poharR/Žkm/F 79 Beroun 0269
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) oštěp 400g/Žkm/F Kutná Hora 25.13
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) koule 2kg/Žkm/F 4 Kutná Hora 10.87
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) koule 2kg/Žkm/F MS Praha - Strahov 09.95