Karta atleta

Export do excelu
  • Sára Melicherčíková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Dům dětí a mládeže Cvikováček Cvikov
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.30 Jablonec nad Nisou 23.09.2017
60 m 09.79 Varnsdorf 17.05.2017
60 m 09.17 h Jablonec nad Nisou 16.02.2019
150 m 21.58 Mladá Boleslav 16.06.2019
150 m 22.10 h Jablonec nad Nisou 02.02.2020
300 m 50.11 Česká Lípa 08.06.2020
600 m 2:19.05 Mladá Boleslav 17.09.2017
skok vysoký 1.25 Rumburk 06.06.2019
skok daleký 4.56 h Jablonec nad Nisou 02.02.2020
skok daleký 4.23 Česká Lípa 08.06.2020
hod kriketovým míčkem 25.12 Jablonec nad Nisou 23.09.2017
pohár rozhlasu 1244 Jablonné v Podještědí 14.05.2019
čtyřboj 1077 Mladá Boleslav 17.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.17 h Jablonec nad Nisou 16.02.2019
60 m 09.00 Česká Lípa 12.09.2019
150 m 21.58 Mladá Boleslav 16.06.2019
300 m 50.20 Jablonec nad Nisou 02.05.2019
skok vysoký 1.25 Rumburk 06.06.2019
skok daleký 4.25 h Jablonec nad Nisou 16.02.2019
skok daleký 4.41 Mladá Boleslav 16.06.2019
pohár rozhlasu 1244 Jablonné v Podještědí 14.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.09.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (AC Česká Lípa) skok daleký/Žkm Česká Lípa 4.32
12.09.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (AC Česká Lípa) 60 m/Žkm/B01 3 Česká Lípa 09.00
09.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) skok daleký/Žky 12 Mladá Boleslav 4.24
09.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) 150 m/Žky/B03 6 Mladá Boleslav 22.46
20.06.2019 3. kolo KPD staršího žactva - skupina A (AC Česká Lípa) skok daleký/Žky 10 Česká Lípa 4.06
20.06.2019 3. kolo KPD staršího žactva - skupina A (AC Česká Lípa) 150 m/Žky/B02 4 Česká Lípa 21.95
16.06.2019 KP LKAS jednotlivců mladší žactvo (AC Mladá Boleslav) skok daleký/Žkm 6 Mladá Boleslav 4.41
16.06.2019 KP LKAS jednotlivců mladší žactvo (AC Mladá Boleslav) 150 m/Žkm/B01 8 Mladá Boleslav 21.58
06.06.2019 2. kolo KPD - mladšího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) skok vysoký/Žkm/B 5 Rumburk 1.25
06.06.2019 2. kolo KPD - mladšího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) 150 m/Žkm/B02 1 Rumburk 22.01
23.05.2019 2. kolo KPD - staršího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) skok daleký/Žky 11 Rumburk 3.91
23.05.2019 2. kolo KPD - staršího žactva LKAS (AC Rumburk, z.s.) 150 m/Žky/B04 3 Rumburk 22.25
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Česká Lípa, Kategorie III (Kopřiva Petr, skjvp@seznam.cz, 728772152) skok daleký/Žkm 7= Jablonné v Podještědí 4.23
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Česká Lípa, Kategorie III (Kopřiva Petr, skjvp@seznam.cz, 728772152) pohár rozhlasu/Žkm 5 Jablonné v Podještědí 1244
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Česká Lípa, Kategorie III (Kopřiva Petr, skjvp@seznam.cz, 728772152) 60 m/Žkm Jablonné v Podještědí 09.58
09.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (TJ Slovan Varnsdorf ) skok daleký/Žkm/F Varnsdorf 4.06
09.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva - skupina B (TJ Slovan Varnsdorf ) 60 m/Žkm/B02 2 Varnsdorf 09.12
02.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva Libereckého kraje - skupina A (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žky 10 Jablonec nad Nisou 4.20
02.05.2019 1. kolo KPD staršího žactva Libereckého kraje - skupina A (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žky/B03 4 Jablonec nad Nisou 50.20
16.02.2019 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žkm Jablonec nad Nisou 4.25
16.02.2019 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žkm/R06 3 Jablonec nad Nisou 09.17