Karta atleta

Export do excelu
  • Hrušková Anna
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér Čuříková Alena
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.2 h Kladno 31.01.2019
60 m 09.64 Slaný 21.06.2019
60 m 09.66 h Praha - Strahov 02.02.2019
150 m 23.75 Slaný 21.06.2019
800 m 2:58.80 Kladno 01.06.2018
800 m 2:56.51 h Praha - Strahov 02.02.2019
1000 m 3:55.33 Kladno 17.05.2019
1500 m 7:07.18 Kladno 04.09.2018
50 m překážek 11.89 h Kladno 20.01.2020
60 m překážek 14.13 Kladno 01.06.2018
pětiboj 1155 Kladno-Sletiště 24.09.2019
hod kriketovým míčkem 15.42 Kladno-Sletiště 24.09.2019
vrh koulí 2kg 06.73 Roztoky 06.09.2019
vrh koulí 2kg 03.02 h Kladno 10.01.2019
skok daleký 3.60 Kladno-Sletiště 24.09.2019
skok daleký 2.98 h Kladno 10.01.2019
Přespolní běh 0:06:58 Kladno 14.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.31 h Kladno 20.01.2020
50 m překážek 11.89 h Kladno 20.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2019 Podzimní běh SPS A.C. TEPO Kladno 2019 (A. C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žkm 9 Kladno-Sletiště 07:23
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) pětiboj/Žkm 11 Kladno-Sletiště 1155
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) 60 m př./Žkm 18 Kladno-Sletiště 14.85
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) kriket/Žkm 20 Kladno-Sletiště 15.42
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm Kladno-Sletiště 09.31
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žkm 9 Kladno-Sletiště 3.60
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žkm 4 Kladno-Sletiště 3:08.1
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) koule 2kg/Žkm 15 Roztoky 06.73
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Žkm/R10 3 Roztoky 09.89
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žkm/R01 4 Slaný 09.64
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 150 m/Žkm/B07 3 Slaný 23.75
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 1000 m/Žkm/B01 9 Kladno 3:55.33
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/R05 3 Kladno 09.76
14.03.2019 Jarní přespolní běh mládeže (A. C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žkm 12= Kladno 0:06:58
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 60 m/Žkm/R01 5 Praha - Strahov 09.66
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 800 m/Žkm/B03 4 Praha - Strahov 2:56.51
31.01.2019 Oddílový víceboj sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žkm/B3 2 Kladno 08.2
31.01.2019 Oddílový víceboj sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žkm 8 Kladno 2.88
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žkm/B5 2 Kladno 08.29
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) 50 m př./Žkm/B7 1 Kladno 12.38
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žkm 25 Kladno 2.98
10.01.2019 Oddílové utkání sportovních tříd a přípravek - 50 m, 50 m př., dálka, výška (A. C. TEPO Kladno) koule 2kg/Žkm 27 Kladno 03.02