Karta atleta

Export do excelu
  • Michaela Belková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště
  • Trenér: Horák Jan
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.37 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
60 m 08.90 Uherské Hradiště 23.05.2019
150 m 22.41 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
150 m 22.48 Šumperk 06.10.2019
600 m 2:15.65 Uherské Hradiště 18.09.2019
800 m 3:24.69 Otrokovice 25.04.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.64 Otrokovice 25.04.2019
skok vysoký 1.36 Uherské Hradiště 23.05.2018
skok vysoký 1.31 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
skok daleký 4.28 Otrokovice 25.04.2019
pohár rozhlasu 1539 Uherské Hradiště 23.05.2018
hod kriketovým míčkem 30.54 Otrokovice 25.04.2019
hod plným míčem 2kg 08.75 h Uherské Hradiště 21.12.2018
pětiboj 1484 Otrokovice 25.04.2019
čtyřboj 0004 Uherské Hradiště 18.09.2019
30 m 04.84 h Uherské Hradiště 21.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.37 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
60 m 08.90 Uherské Hradiště 23.05.2019
150 m 22.41 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
150 m 22.48 Šumperk 06.10.2019
600 m 2:15.65 Uherské Hradiště 18.09.2019
800 m 3:24.69 Otrokovice 25.04.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.64 Otrokovice 25.04.2019
skok vysoký 1.31 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
skok vysoký 1.32 Uherské Hradiště 23.05.2019
skok daleký 4.28 Otrokovice 25.04.2019
hod kriketovým míčkem 30.54 Otrokovice 25.04.2019
pohár rozhlasu 1021 Uherské Hradiště 23.05.2019
pětiboj 1484 Otrokovice 25.04.2019
čtyřboj 0004 Uherské Hradiště 18.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žkm/F 16 Šumperk 4.08
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B05 4 Šumperk 09.10
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žkm/B07 1 Šumperk 22.48
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Žkm/F Uherské Hradiště 4.23
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 18 Uherské Hradiště 28.14
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) čtyřboj/Žkm 3= Uherské Hradiště 0004
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žkm/B03 3 Uherské Hradiště 09.18
18.09.2019 O pohár starosty města Uherské Hradiště (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 600 m/Žkm/B02 8 Uherské Hradiště 2:15.65
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) pohár rozhlasu/Žkm 13 Uherské Hradiště 1021
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) skok vysoký/Žkm/F 9 Uherské Hradiště 1.32
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 60 m/Žkm/B02 3 Uherské Hradiště 08.90
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) skok vysoký/Žkm 5= Zlín 1.32
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm 12 Zlín 3.92
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/R03 2 Zlín 09.16
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/FB Zlín 09.27
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) pohár rozhlasu/Žkm 10 Uherské Hradiště 0935
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) skok vysoký/Žkm/F 13 Uherské Hradiště 1.26
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV (Jan Horák, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 60 m/Žkm/B02 1 Uherské Hradiště 09.00
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) pětiboj/Žkm/F 30 Otrokovice 1484
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žkm/B01 1 Otrokovice 09.21
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Žkm 56 Otrokovice 3:24.69
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 3 Otrokovice 13.64
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) hod kriketovým míčkem/Žkm 35 Otrokovice 30.54
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žkm Otrokovice 4.28
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) skok vysoký/Žkm/FA 4= Ostrava - Vítkovice 1.31
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 60 m/Žkm/R07 2 Ostrava - Vítkovice 09.37
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 150 m/Žkm/B03 3 Ostrava - Vítkovice 22.41